زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل و بررسی سوالات الگوشناسی آماری و یادگیری ماشین آزمون دکتری ۹۳

ارسال: #۱۶
۱۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط mahdiii.)
بابا اگه شما گرقته بودی خونده بودی میفهمیدی چی میگم
من گرفتم غلط زیاد داره...
توضیحات مزخرف که من بهتر میتونستم توضیح بدم..
توضیحاتی داده که اصلا ربطی نداره چندتا اومده سرچ کرده از ویکی اومده نوشته زحمت کشیده
این سوالم که گفتم اونجا گفته تعداد support vector میشه n-1 که هیچ دلیلی نیورده

اگه این خوب حل کرده خخخ
من سال بعد کتاب میدم با این مقایسه کن ببین کدوم خوب تره
اومده مثلا در مورد wrapper و mutual information یه خط نوشته اون ۵۰ میشه اون ۱۰۰
بعد اومده یه متن انگلیسی گذاشته که هیچ ربطی به صورت سوال نداره که با اون بشه اثبات کرد ۵۰ ۱۰۰ میشه و بعضی سوالاتم همین طور.

یا برای سوال مارکوف دو خط نوشته
برای حفظ کردن جواب اره کتاب خوبیه نه توضیح دادنش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط ali.hashemi.)
شما احتمالا مدرسان شریف رو گرفتید، چون کتاب پوران غلطی نداره از لحاظ علمی.
توضیحاتش هم مزخرف نیست و حول و حوش مطلب رو خوب توضیح داده و برای جمع بندی عالیه
شما هم اگر واقعا دانشگاهی که نوشتید تحصیل می کنید اجازه نوشتن کتاب به شما نمی دهند با این ادبیاتتون
اگر غلط داره چطور شما چسبیدی که چطور Svm رو n-1 حساب کرده یا اون یکی دیگرو ....؟ پس به کتاب اعتماد داری و همونطور که تو تاپیک های دیگه هم هست کتاب خوبی هست

در ضمن می تونی به استادات نشونی بدی ببینی شاید بتونن توضیح بدن البته من که اونجا بودم استادا بلد نبودن شاید الان یاد گرفته باشن بعضی هاشون
ارسال: #۱۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط Masoud05.)
RE: حل و بررسی سوالات الگوشناسی آماری و یادگیری ماشین آزمون دکتری ۹۳
(۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ق.ظ)ali.hashemi نوشته شده توسط:  شما احتمالا مدرسان شریف رو گرفتید، چون کتاب پوران غلطی نداره از لحاظ علمی.
توضیحاتش هم مزخرف نیست و حول و حوش مطلب رو خوب توضیح داده و برای جمع بندی عالیه
شما هم اگر واقعا دانشگاهی که نوشتید تحصیل می کنید اجازه نوشتن کتاب به شما نمی دهند با این ادبیاتتون
اگر غلط داره چطور شما چسبیدی که چطور Svm رو n-1 حساب کرده یا اون یکی دیگرو ....؟ پس به کتاب اعتماد داری و همونطور که تو تاپیک های دیگه هم هست کتاب خوبی هست

در ضمن می تونی به استادات نشونی بدی ببینی شاید بتونن توضیح بدن البته من که اونجا بودم استادا بلد نبودن شاید الان یاد گرفته باشن بعضی هاشون

لطفا تبلیغ نکنید.
کتاب پوران کتاب خوبیه برا جمع بندی و غلط کم داره ( و ایرادی هم نداره هر کتابی اشتباه داره و ما نباید اینقدر اصرار کنیم که کتاب صحیح هست) اما همینطور که دوستان اینجا و تو تاپیک های دیگه هم گفتن پر از توضیحات بی موردی هست که آدم حس میکنه فقط بخاطر قطورتر شدن کتاب بهش اضافه شده. البته مولفین محترم کتاب نباید از این انتقاد ناراحت بشن چون خواننده ها اون تکه هاش رو نادیده فرض میکنن ولی بهتره در نگارش بعدی حتما این نکته رو مد نظر داشته باشن.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۱۹
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
ali.hashemi شما که بن شدی لازم نیس چیزی بگی.. کلا کتابیکه هدفش به قول دوستمون قطور کردنه و برای این هست که گرونتر بتونه بفروشه بهتر از این نمیشه. تاحالا کتابی ندیدم بیاد یه متن انگلیسی توش بزاره من موندم چجوری گذاشتن این کتاب چاپ بشه!!! این جوریس نوبره. بعضی سوالاتم پیچونده . از جواب دادن و دلیل متقاعد کننده اوردن. گفتم برای شما که میخوای مثل تاریخ حفظش کنی خوبه. در ضمن من اگه بهش اعتماد داشتم نمیومدم اینجا بپرسم در ضمن این سوالم که کردم در مورد svm تو تاپیک دیگه حدود ۵ ماه پیش بود.. گفتم شاید کسی فهم علمی داشته باشه بجای بحثای بی مورد جوابو بده نه بحث در مورد کتاب. به حاشیه کشیدن مطلب.
شما کم کار بودی یا با یه استاد بودی به این معنی نیست که تمام استادا بد هستن. مشکل از خودت بوده ...
و انقدر سبک مغز هسی که هرحرفیو که تو دهنت میاد میگی. اره من با اطلاعاتی که دارم مطمئن باش بهتر از این کتاب مینویسم. حالا تو قبول نکن به درک/ اوناییکه منو میشناسن کافیه برام
ارسال: #۲۰
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۵:۲۹ ب.ظ
این آقای mahdii تحصیلکرده اس؟

کتاب به نظر من عالی بود جاهاییکه انگلیسی نویسنده آورده بود معرکه بود. کتابش فوق العاده خوب بود برای روزهای آخر قیمت کتاب هم نسبت به مدرسان شریف و بسته های دیگه فوق العاده مناسب بود. کلا غلط نداشت اما غلط تایپی داشت چندتایی درآوردم. نظر شما برای خودتون محترمه اما کتاب آزمون های پوران عالی بود. نسبت به مدرسان افتضاح کتاب خیلی خوبی بود

کتاب نوشتن هم کار هر شخص نیست.
ارسال: #۲۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: حل و بررسی سوالات الگوشناسی آماری و یادگیری ماشین آزمون دکتری ۹۳
(۱۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۹ ب.ظ)mina.salemi نوشته شده توسط:  این آقای mahdii تحصیلکرده اس؟

کتاب به نظر من عالی بود جاهاییکه انگلیسی نویسنده آورده بود معرکه بود. کتابش فوق العاده خوب بود برای روزهای آخر قیمت کتاب هم نسبت به مدرسان شریف و بسته های دیگه فوق العاده مناسب بود. کلا غلط نداشت اما غلط تایپی داشت چندتایی درآوردم. نظر شما برای خودتون محترمه اما کتاب آزمون های پوران عالی بود. نسبت به مدرسان افتضاح کتاب خیلی خوبی بود

کتاب نوشتن هم کار هر شخص نیست.

اولین ارسال یه شخص میتونه این باشه
آدم شک نمیکنه که تبلیغ هست!!
شما هم مثل سایر افرادی که تبلیغ میکنید محروم میشید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۲۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۸ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۶۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۰۳۴ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۶۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۳۷ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۱۶ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۶۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close