زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ ب.ظ
کلید سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
کلید سنجش
طراحی الگوریتم
سوال ۴۳ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۴۸ : کلید سنجش : گزینه ۲ ، کلید پارسه : گزینه ۳ ( منم ۳ زدم ) ( گزینه ۲ با مثال نقض رد میشه. مثالشم در پاسخ پارسه هست.)
مدیریت
سوال ۶۱ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۶۸ : کلید سنجش : گزینه ۳ !!!! ، کلید پارسه : گزینه ۱ و ۲ ( منم ۲ زدم )
سوال ۷۲ : کلید سنجش : گزینه ۱ ، کلید پارسه : گزینه ۲ ( منم ۲ زدم ) ( گزینه ی ۱ و ۴ هر دو یک مفهوم رو بیان میکنن، و سنجش ۱ رو اعلام کرده!!!!)
یعنی اعتراض کنیم؟ یعنی تآثیر داره ؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
کلید سنجش
دوستان مواد اعتراضی رو اینجا وارد کنید تا همه بتونند یکپارچه اعتراض رو به سنجش اعلام کنند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ ب.ظ
RE: کلید سنجش
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  دوستان مواد اعتراضی رو اینجا وارد کنید تا همه بتونند یکپارچه اعتراض رو به سنجش اعلام کنند

اول باید بدونیم کلید d هم همینه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ)leniom_7 نوشته شده توسط:  طراحی الگوریتم
سوال ۴۳ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۴۸ : کلید سنجش : گزینه ۲ ، کلید پارسه : گزینه ۳ ( منم ۳ زدم ) ( گزینه ۲ با مثال نقض رد میشه. مثالشم در پاسخ پارسه هست.)
مدیریت
سوال ۶۱ : کلید سنجش : گزینه ۳ ، کلید پارسه : گزینه ۴ ( منم ۴ زدم )
سوال ۶۸ : کلید سنجش : گزینه ۳ !!!! ، کلید پارسه : گزینه ۱ و ۲ ( منم ۲ زدم )
سوال ۷۲ : کلید سنجش : گزینه ۱ ، کلید پارسه : گزینه ۲ ( منم ۲ زدم ) ( گزینه ی ۱ و ۴ هر دو یک مفهوم رو بیان میکنن، و سنجش ۱ رو اعلام کرده!!!!)
یعنی اعتراض کنیم؟ یعنی تآثیر داره ؟

دوست گرامی سوال ۶۸ و ۷۲ (در صورت مطالعه رابینز)۱۰۰٪ سنجش گزینه صحیح رو اعلام کرده.
پست قفل شده است نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۸ ب.ظ
کلید سنجش
دوستان دفترچه A رو از کجا بیارم؟

تمرکزCool
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  دوستان دفترچه A رو از کجا بیارم؟

تو سایت سنجش هست.

خدایا خودت از همه چیز آگاهی...خودت دیدی که تلاش کردم ....تااینجای کار با من بود....از اینجا به بعدشو سپردم به خودت ...چون میدونم بهترینها رو برام رقم میزنی
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط sorlin.)
دوستان تا هشتم اسفند وقت هستش تا اعتراض هامون رو ارسال کنیم
سعی کنیم تو این تاپیک سوالاتی که مشکل دارن رو اعلام کنیم و با توضیح راه حل و علت منطقی به سازمان سنجش اعتراض حساب شده ای رو بفرستیم تا ایشالله تصحیح بشه.
ضمنا چند تا از دوستان نگران بودند و پرسیده بودن که چون ما شماره پرونده و مشخصاتمون رو میدیم.ایا با فرستادن این انتقادات در صورت بجا نبودنش پوین منفی ای برای ما داره.که باید بگم نه اصلا ربطی نداره و با خیال راحت تمام این عدله رو بفرستید.و اشتباه اصلا از ما نبوده که جریمش برای ما باشه.
این چندتا از حل تشریحی پارسه بودن..

سوال ۱۸ گزینه ۳ درست است
Correct به معنای اصلاح است و از متن هم همین موضوع برداشت می شود.
a way to gather information together and modify it as things change
راهی برای جمع اوری اطلاعات و تصحیح چیزهایی که تغییر کرده.
اگه modify=change باشه تو اینجا اینچنین معنی میده که زیاد جالب نیست.
راهی برای جمع اوری اطلاعات و تغییر چیزهایی که تغییر کرده.

۲۱ گزینه ۳ درست است
میشه SOURCE OF NEWS زیرا این متن در رابطه با منابع خبر است.

۳۲ گزینه ۳ درست است
عبارت الف غلط است تصحیح شده عبارت الف به صورت زیر است:
هر گراف ساده بدون جهت که هر راس ان درجه حداقل &>=2 دارند شامل دوری به طول حداقل ۱+& است، که برای این کار کافی است بلندترین مسیر را در G نظر گرفته و به همسابه های راس انتهایی توجه کنیم.

سوال ۴۲ هم پیوست شده.
سازمان سنجش گفته اگه حل تمرینی شامل تصویر هستش مشخصات فردی خودتون رو روی عکس بنویسید اطلاعات بیشتر رو از اون قسمتی که دارین اعتراض رو مینویسین بگیرید

۴۸ گزینه ۳ درست است
برای این که ترتیب انتخاب یال ها کاملا یکسان باشد،باید حتما وزن یال ها متمایز باشد و در عین حال برای الگوریتم پریم،این یال ها به ترتیب خاصی در گراف ظاهر شوند.
در مرود گرینه ۲ اگر K عددی باشد حداقل برابر بزرگترین یال موجود در درخت فراگیر کمینه باشد، انگاه همان درخت فراگیر کمینه درخت(گراف) همبند است ولی اگر k از این مفدار کوچکم تر باشد این موضوع نقض میشود.

۴۹ گزینه ۳ درست است
از انجا که تیم نرم افزار با پروژه اشنایی کافی ندارد، نیاز به شناخت نیازمندی های پروژه بیش از پیش احساس میشود.همچنین احتمالا تیم نرم افزار روش مشخص و مطمینی را برای پیاده سازی پروژه نداشته و نسبت به الگوریتم انتخابی خود مردد است.(به دلیل اشنایی کم).درچنین شرایطی تهیه نمونه ی اولیه میتواند یک روش کارامد جهت شناخت بهتر تکنولوژی مرتبط با مسِیله باشد.بنابراین روش Rapid Prototyping که همان روش نمونه سازی دور ریختنی Throwaway prototyping است که انتخاب مناسب برای این پروژه است.
در مورد گزینه چهارم باید گفت اگرچه این روش در انجام پروژه هایی که شناخت کافی از انها وجود ندارد موثر است، اما تاکیید اصلی این مدل بر تحویل نرم افزار به صورت تکاملی با هدف رفع فشار های زمانی پروژه است.

۶۱ گزینه ۴ درست است
روش مدیریت بر مبنای هدف یک روش غیر متمرکز محسوب میشود.موجب نوعی مشارکت بین مدیران و کارمندان در هدف گذاری مشترک میشود.

۶۸ صورت سوال دارای مشکل است.
در صورت سوال بجای کلمه ی کدام گزینه غلط است کدام درست است درج شده است.و با صورت سوال فعلی سوال دارای سه گزینه صحیح میباشد.

۷۶ صورت سوال دارای مشکل می باشد
درسوال قسمتی کلیدی از متن که مشخص کننده ی I,II,III بود درج نشده بود و باعث سردرگمی داوطلبان شده بود.

۷۹ گزینه صحیح وجود ندارد
Outer join اطلاعات تمام افراد است که یا پدر دارند و یا پدر ندارند.inner join سطر بعدی اطلاعات تمام افرادی است که مادر دارند و جواب نهایی پرس و جو افرادی هستند که مادر دارند و ممکن است پدر داشته باشند و یا نداشته باشند
good-wishes، در تاریخ ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: mehran666
ارسال:
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
بچه ها حتما اعتراض کنید. من پارسال وقتی کلید اولیه سنجش اومد، دروس ضریب ۲، شده بود ۱۴ %!!!!!!!
اما رفتم به چند تا از سوالا اعتراض کردم. همه اعتراض کردند. موقعی که نتایج اومد، دروس مدیریت و ضریب ۴ به اندازه ۲% ، بیشتر شده بود از اون چیزی که حساب کرده بودم. اما دروس ضریب ۲ شده بود، ۳۸%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پر واضحه که کلید ها تغییر کرد
ارسال: #۱۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ق.ظ)م. رجبی نوشته شده توسط:  بچه ها حتما اعتراض کنید. من پارسال وقتی کلید اولیه سنجش اومد، دروس ضریب ۲، شده بود ۱۴ %!!!!!!!
اما رفتم به چند تا از سوالا اعتراض کردم. همه اعتراض کردند. موقعی که نتایج اومد، دروس مدیریت و ضریب ۴ به اندازه ۲% ، بیشتر شده بود از اون چیزی که حساب کرده بودم. اما دروس ضریب ۲ شده بود، ۳۸%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پر واضحه که کلید ها تغییر کرد
آره چونکه پارسال ۴تا از سوالای تخصصی رو حذف کردن.
ارسال: #۱۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
کلید سنجش
بچه ها من این سوال هارو به سنجش اعتراض زدم شما هم اگه تشخیص دادید درست میگم اعتراض بزنید چون یک دست صدا نداره
کنکور ایتی ۹۳
سوال ۲۱ زبان source of news بهترین گزینه هست ولی گزینه دیگری انتخاب شده است
سوال ۳۲ گسسته چون جمله اول درصورتی درست است که شامل دوری به طول حداقل دلتا +۱ باشه ولی سنجش اون رو درست فرض کرده

سوال ۴۰ به نظر من اصلا گزینه صحیح ندارد چون مشه mlogm+nlogm عین سوال در کنکور های گذشته هس با فرض کوچکتر بودن m

سوال ۴۱ گزینه الف که واضح هست نمیتوان درخت را تنها با پیمایش پیشوندیترسیم کرد
گزینه ب هم به دلیل وجود عملگر یکانی این امکان وجود ندارد در صورتی درست بود که همه عملگرها دودویی بودند
گزینه ج هم کاملا درست هست چون حرف از پرانتز گذاری کامل یعنی مشخص بودن اولویت ها دارد پس یک جمله صحیح دارد.

سوال ۴۲ من اعتراض زدم چون نه در کتاب ساختمان داده مقصمی نه پوران چنین داده ساختاری وجود نداشت دوست عزیزی گفتم وجود دارد ولی من قاع نشدم.

سوال ۴۸ به نظر من بهترین گزینه مجزا بودن تعداد یال هاست چون وقتی دو الگوریتم پریم و کروشال درختان یکسا ن تولید میکنند که یال ها باید مجزا باشند وقتی ترتیب انتخاب یکسان باشند پس باید دو الگرویتم درختان یکسان تولید کنند ولی بازهم برای این مثال نقض وجود دارد چون اصل سوال اشتباه هست نباید ترتیب یال را در نظر گرفت باید یکسان بودن درختان در نظر داشت.

سوال ۴۹ )دو گزینه نزدیک بهم دارد ولی طراح سلیقه ای عمل کرده چون وقتی عدم قطعیت وجود داره بهترین پاسخ باید نمونه برداری باشه تا به درک درستی از مسئله رسید

سوال۵۴) این سوال هم نمیگم سنجش اشتباه انتخاب کرده ولی گزینه ۳ هم بی ایراد نیست طراحان محترم نباید طوری سوال بدهند که از بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم باید جواب صحیح بدهند من خودم ۳ را زدم ولی دوس ندارم حق کسی ضایع بشه خودم هم نسبت به این سوال اعتراض زدم

سوال ۶۱) این سوال دقیقا در کنکور پارسال تکرا شده بود خوب سنجشی های محترم به نظرات خودتون هم احترام بزارید گزینه هدف گذاری بهتر سازمان

سوال۶۵) سوال ایراد دارد چون وقتی زیاد-زیاد باشد باعث افزایش بسیار شدید بهره وری میشود و وقتی زیاد-کم باشد باعث افزایش متوسط بهره وری میشود خوب داوطلبان از کجا بدونند باید حد متوسط را در نظر بگیرند یا حد بالای ان

سوال ۶۸ که باید است تبدیل به نیست شود تا گزینه ۳ از دفترچه dدرست شود
سوال۷۰) تعریف دقیق کارایی حتی از بهترین سایت های معتبر رو اگر چک کنید(مقدار منابعی که باید برای تولید یک واحد محصول شود) میباشد نمیگم گزینه انتخابی سنجش غلطه ولی گزینه های بهتری هم وجود داشت یعنی سوال چند جواب دارد

سوال۷۱) به نظر من هیچ کدام از پاسخ ها درست نیست اثر بخشی یعنی انتخاب کارهای صحیح تمامی تعاریف مربوط به کارایی است
سوال ۷۲)سوال ۷۲ هم گزینه صحیح درون ان وجود ندارد علت حل تشریحی اساتید پارسه مدیریت

سوال ۸۰) اصلا گزینه صحیح درون سوالات وجود ندارد زیرا گزینه انتخابی سنجش شامل select ی هست که درون group by آن pid وsid آمده ولی درون select آن فقط sid آمده هست و این از منط پایگاه داده ها خارج است ......

سوال ۹۰ سوال آن ناقص هست اظهارات دکتر حقیقت در حل تشریحی آن فکر نکنم دیگه دکتر حقیقت اشتباه کنند . سوال ایراد دارد.

سوال ۹۴ اصلا درون شکل کلاک های آن مشخص نشده بنده خدا داوطلبااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سوال ۹۶ هم چند گزینه صحیح وجود دارد.
سوال ۱۰۱ هم که من هرجور حل میکنم ۱/۵ میشه اگه کسی با حل به ۱/۳ برسه لطفا اطلاه بده.

سوال ۱۰۵) از نظر من گزینه الف هم میتواند درست باشد . دلیلی برای اشتباه بودن آن وجود ندارد

موفق باشید نظر بدهید اعتراض بزنید چن ماه زحمت کشیدیم. دست سنجش درد نکنه
ارسال: #۱۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
بچه ها من این سوال هارو به سنجش اعتراض زدم شما هم اگه تشخیص دادید درست میگم اعتراض بزنید چون یک دست صدا نداره
کنکور ایتی ۹۳
سوال ۲۱ زبان source of news بهترین گزینه هست ولی گزینه دیگری انتخاب شده است
سوال ۳۲ گسسته چون جمله اول درصورتی درست است که شامل دوری به طول حداقل دلتا +۱ باشه ولی سنجش اون رو درست فرض کرده

سوال ۴۰ به نظر من اصلا گزینه صحیح ندارد چون مشه mlogm+nlogm عین سوال در کنکور های گذشته هس با فرض کوچکتر بودن m

سوال ۴۱ گزینه الف که واضح هست نمیتوان درخت را تنها با پیمایش پیشوندیترسیم کرد
گزینه ب هم به دلیل وجود عملگر یکانی این امکان وجود ندارد در صورتی درست بود که همه عملگرها دودویی بودند
گزینه ج هم کاملا درست هست چون حرف از پرانتز گذاری کامل یعنی مشخص بودن اولویت ها دارد پس یک جمله صحیح دارد.

سوال ۴۲ من اعتراض زدم چون نه در کتاب ساختمان داده مقصمی نه پوران چنین داده ساختاری وجود نداشت دوست عزیزی گفتم وجود دارد ولی من قاع نشدم.

سوال ۴۸ به نظر من بهترین گزینه مجزا بودن تعداد یال هاست چون وقتی دو الگوریتم پریم و کروشال درختان یکسا ن تولید میکنند که یال ها باید مجزا باشند وقتی ترتیب انتخاب یکسان باشند پس باید دو الگرویتم درختان یکسان تولید کنند ولی بازهم برای این مثال نقض وجود دارد چون اصل سوال اشتباه هست نباید ترتیب یال را در نظر گرفت باید یکسان بودن درختان در نظر داشت.

سوال ۴۹ )دو گزینه نزدیک بهم دارد ولی طراح سلیقه ای عمل کرده چون وقتی عدم قطعیت وجود داره بهترین پاسخ باید نمونه برداری باشه تا به درک درستی از مسئله رسید

سوال۵۴) این سوال هم نمیگم سنجش اشتباه انتخاب کرده ولی گزینه ۳ هم بی ایراد نیست طراحان محترم نباید طوری سوال بدهند که از بین بد و بدتر بد را انتخاب کنیم باید جواب صحیح بدهند من خودم ۳ را زدم ولی دوس ندارم حق کسی ضایع بشه خودم هم نسبت به این سوال اعتراض زدم

سوال ۶۱) این سوال دقیقا در کنکور پارسال تکرا شده بود خوب سنجشی های محترم به نظرات خودتون هم احترام بزارید گزینه هدف گذاری بهتر سازمان

سوال۶۵) سوال ایراد دارد چون وقتی زیاد-زیاد باشد باعث افزایش بسیار شدید بهره وری میشود و وقتی زیاد-کم باشد باعث افزایش متوسط بهره وری میشود خوب داوطلبان از کجا بدونند باید حد متوسط را در نظر بگیرند یا حد بالای ان

سوال ۶۸ که باید است تبدیل به نیست شود تا گزینه ۳ از دفترچه dدرست شود
سوال۷۰) تعریف دقیق کارایی حتی از بهترین سایت های معتبر رو اگر چک کنید(مقدار منابعی که باید برای تولید یک واحد محصول شود) میباشد نمیگم گزینه انتخابی سنجش غلطه ولی گزینه های بهتری هم وجود داشت یعنی سوال چند جواب دارد

سوال۷۱) به نظر من هیچ کدام از پاسخ ها درست نیست اثر بخشی یعنی انتخاب کارهای صحیح تمامی تعاریف مربوط به کارایی است
سوال ۷۲)سوال ۷۲ هم گزینه صحیح درون ان وجود ندارد علت حل تشریحی اساتید پارسه مدیریت

سوال ۸۰) اصلا گزینه صحیح درون سوالات وجود ندارد زیرا گزینه انتخابی سنجش شامل select ی هست که درون group by آن pid وsid آمده ولی درون select آن فقط sid آمده هست و این از منط پایگاه داده ها خارج است ......

سوال ۹۰ سوال آن ناقص هست اظهارات دکتر حقیقت در حل تشریحی آن فکر نکنم دیگه دکتر حقیقت اشتباه کنند . سوال ایراد دارد.

سوال ۹۴ اصلا درون شکل کلاک های آن مشخص نشده بنده خدا داوطلبااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سوال ۹۶ هم چند گزینه صحیح وجود دارد.
سوال ۱۰۱ هم که من هرجور حل میکنم ۱/۵ میشه اگه کسی با حل به ۱/۳ برسه لطفا اطلاه بده.

سوال ۱۰۵) از نظر من گزینه الف هم میتواند درست باشد . دلیلی برای اشتباه بودن آن وجود ندارد

موفق باشید نظر بدهید اعتراض بزنید چن ماه زحمت کشیدیم. دست سنجش درد نکنه
ارسال: #۱۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
بچه میدونم نظرا متفاوت هستش ولی همه ی این سوالایی که میگید اشنبا نیس که!!!
مثلا من مطمنم که سوال ۳۲ ج درس و گفته سنجش ،واضحه که گزاره اول درسته در تاپیک گسسته بحث شده اگه قانع نشدین برید ببینید!!
یا سول ۴۸ و ۴۹ من اینا رو مطمنم درسته Smile
من خودم با سوالای ۳۹ ، ۴۱ و ۴۲ مشکل دارم، حالا ۴۲ رو بعضیا میگن درست گفته ولی منتظرم یکی قانعم کنه که ۳۹ و ۴۱ رو درست گفته سنجش و من اشتبا میکنم بعد اگه قانع نشدم اعتراض کنم ، چون واقعن این دو تا سوال و نمیفهمم چرا گزینه هام با سنجش فرق میکنه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , Good!
ارسال: #۱۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
سلام.اول جواب یک سوالمو بگیرم بعد اعتراض هاموبادلیل بنویسم .سوال اول گسسته یعنی سوال ۳۱ترتیب گزینه هاش تو دفترچهaوbیکی بود؟
ارسال: #۱۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۱ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  سلام.اول جواب یک سوالمو بگیرم بعد اعتراض هاموبادلیل بنویسم .سوال اول گسسته یعنی سوال ۳۱ترتیب گزینه هاش تو دفترچهaوbیکی بود؟

ضمن تشکر از کاربر shivap .آره این طور که یادم سؤال ٣١گزینه ٣،٤برعکس بود تو دفترچه A&B اگه اشتباه نکنم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۰۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۱۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۳۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۱۷ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۷۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۱۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۸۹ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۱۸۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close