زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It

ارسال: #۷۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
بچه ها برای سوال ۳۹ heap sort مثال خوبیه که ثابت شه مورد الف هم غلطه
یهنی جواب گزینه ۱ میشه. من اعتراضمو زدم اگه کسی میخواد بزنه
اینم مثال ۷/۵/۹/۲/۸
شاید ۷ و ۸ با هم مقایسه شن ولی ۸ و ۹ نمیشن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman
ارسال: #۷۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
در مورد اون سوال که پاپ و پوش رو یک در نظر گرفت حتی اگر دو تا آرایه بگیریم که minرو بزاریم تو یکیش و الی آخر ،هموتطور که یکی از دوستان گفتن یو نشکل واسه پاپ ایجادمیشه چون داده همرتب نیستند برای پاپ هر عنصر nمقایسه احتیاج داریم.پس هنوز موافقه اینم که تو این سواب هیچ کدوم از گزینه ها درست نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blue70
ارسال: #۷۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  بچه ها از کجا باید بفهمیم نتیجه ی اعتراضو؟ اصلا میشه فهمید؟
کلید نهایی سنجش اعلام میکنه..کلید اولیه و نهایی پارسال تو سایت سنجش می تونید ببینید فک کنم

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khani
ارسال: #۷۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ)shivap نوشته شده توسط:  در مورد اون سوال که پاپ و پوش رو یک در نظر گرفت حتی اگر دو تا آرایه بگیریم که minرو بزاریم تو یکیش و الی آخر ،هموتطور که یکی از دوستان گفتن یو نشکل واسه پاپ ایجادمیشه چون داده همرتب نیستند برای پاپ هر عنصر nمقایسه احتیاج داریم.پس هنوز موافقه اینم که تو این سواب هیچ کدوم از گزینه ها درست نیست.
فقط یک نکته را مد نظر بگیرید:
این سوال در کتاب داده‌ساختار دکتر قدسی هم موجود بود. اگر حرف من را قبول نکردید، احتمالاً حرف ایشان را می‌پذیرید.

دوم آنکه مطمئن باشید ارسال اعتراض‌های بدون دلیل متقن به سنجش نتیجه‌ای جز کم‌رنگ شدن اعتراض‌های قوی‌تر ندارد.

یا حق

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamadzebal , neda.h
ارسال: #۸۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: تاپیک اعتراض به کلید سازمان سنجش برای رشته ی It
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  ندا با سوال ۱۷ زبان که گفتی موافقم اون یکی نه.درک مطلب هست عین جمله که تو متن پیدا نمیشه.
سمیه با سوال۸۵ که گفتی کاملا موافقم

واسه سوال ۸۵ می گن باید تو سوال می گفت که KB خاصیت یکنواختی داره که نگفته.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط khani.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)somayebeiranvand نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  ندا با سوال ۱۷ زبان که گفتی موافقم اون یکی نه.درک مطلب هست عین جمله که تو متن پیدا نمیشه.
سمیه با سوال۸۵ که گفتی کاملا موافقم

واسه سوال ۸۵ می گن باید تو سوال می گفت که KB خاصیت یکنواختی داره که نگفته.

کی میگه؟ تو کتاب این خاصیت رو برای سیستم های منطقی ذکر کرده (یعنی همه ی سیستمهای منطقی) نیازی به گفتن نداره

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(05 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۱۸ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  بچه ها از کجا باید بفهمیم نتیجه ی اعتراضو؟ اصلا میشه فهمید؟
کلید نهایی سنجش اعلام میکنه..کلید اولیه و نهایی پارسال تو سایت سنجش می تونید ببینید فک کنم

اطلاع دارید کی اعلام میکنه؟ (تقریبا)

وقتی دریای افکار آرام گیرد، کشتی های نجات از راه می رسند. امام علی (ع)
ارسال: #۸۲
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  اطلاع دارید کی اعلام میکنه؟ (تقریبا)

گفتن ۸ همین ماه
ارسال: #۸۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)khani نوشته شده توسط:  اطلاع دارید کی اعلام میکنه؟ (تقریبا)

گفتن ۸ همین ماه

نه اون که مهلته اعتراضه داداش

وقتی دریای افکار آرام گیرد، کشتی های نجات از راه می رسند. امام علی (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۸۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)negina نوشته شده توسط:  دوستان واسه اعتراض زدن برای سوالاتی که گزینه غلط اعلام شده.مثل سوال ۱۰۱ توی قسمت توضیحات کدوم گزینه رو باید انتخاب کنیم؟

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این سوال منم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh

گزینه ای را نذاشتن(یعنی اینکه اینا اشتباه نمیکنن!!!!!AngryAngry) یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید و تو توضیحات بگید که کلید رو اشتباه اعلام کردن.

اگر چهار مرتبه بگویی بیچاره ام و عادت کنی، اوضاع خیلی بی ریخت می شود همیشه بگویید الحمدلله، شکر خدا. بلکه بتوانی دلت را هم با زبانت همراه کنی. اگر پکر هستی دو مرتبه همراه با دلت بگو الحمدلله. آن وقت غمت را از بین می برد….
"حاج اسماعیل دولابی"
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بچه ها روزای اخر هس واسه اعتراض دوست دارم دوستانی که با اساتید مشهور و اساتید دانشگاه ها در مورد سوالات کنکور آیتی ۹۳ توی تمامی دروس مشورت کردند و به این نتیجه رسیدند که واقعا از نظر اساتید مجرب اعتراض های ما به جا بوده و با ذکر نام استاد و شماره سوال و مدرک و پاسخ صحیح ان در این اینجا به یک جمع بندی کلی رسیده باشیم ازتون خواهش دارم دیگه نظرات شخصی نزارید و گفته های اساتید با ذکر دلیل در مورد سوالات در این جاقرار دهید تا مطمعن بشیم آیا سنجش به اعتراض ها توجه کردهاست یا خیر که انشاالله توجه خواهد کرد
ارسال: #۸۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط AMMehr.)
Sad من نمیتونم اعتراض بزنم دوستان متاسفانه به خاطرت شرایط کاری اصلا اینترنت درستی ندارم و در مسافرتم با اینترنت ایرانسل وصل میشم واقعا ستمه شماره پروندم رو هم ندارم جون من هرچی گیرتون میاد رو اعتراض بزنید اکثر سوالایی که من اعتراض دارم رو بچه ها گفتن تویه تاپیک بعضیاشو شاید یکی دو نفر بهش اشاره کردن خواهش میکنم حتما اینا رو بزنن مثل سوال ۵۷ شبکه، ۶۱ مدیریت، ۷۶ و ۷۹ و ۸۰ پایگاه داده، ۸۳ و ۸۵ و ۸۶ هوش، ۹۰ سیستم عامل، ۱۰۰ و ۱۰۱ معماری

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

سوال ۵۷ که دوستان میگن ۷ درسته اتفاقا برعکسه صورت سوال داره تعداد گام رو میگه اگه میگفت متوسط چند بار باید ارسال شه تا حتما به مقصد یرسه اونوقت جواب ۷ میشد این که تابلوه قبلا هم تو تستای تمرینی اینو دیده بودم ولی سوال گفته متوسط تعداد گام ها که در هر شرایط باید محاسبه بشه مثلا یکبار بدون هیچ خطایی داده به مقصد می رسه با دو تا گام و به همین ترتیب و در حالت آخر یعنی بدترین حالت ۷ گام میشه! اگه میگفت چندبار باید ارسال بشه تا مطمئن بشیم به مقصد میرسه ۷ میشد ولی با این صورت سوال جواب ۴ میشه!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
ارسال: #۸۷
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان
امکانش هست یه بار توی یه پست سوالایی که ضرورتا نیاز به اعتراض دارن رو بذارین که هماهنگ شیم ...

خیلی ممنون میشم اگه کسی این لطف رو بکنه، تشکر
ارسال: #۸۸
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ
سلام
شما برای اعتراض سال ۹۲ رو انتخاب کردید یا ۹۳ من ۹۳ رو که انتخاب می کنم نمی تونم گروه رو باز کنم چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید امرور روز آخره
ارسال: #۸۹
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط hamidsho.)
دوست عزیز نیازی نیست که گروه انتخاب کنی همون ۹۳ رو انتخاب کن و بزن بررسی کلید مجدد سپس فرم روبروت باز میشه که دیگه حلهههههههههههه

عزیز من که هم اسم خودم هسی شما که میگی سوال ۸۳ درست هست اگه کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد رو داشته باشی به استناد صفحه ۲۱۱ دو خط اخر نوشته الگوریتم هرس آلفا و بتا در بهترین حالت(ماکزیمم هرس) یعنی با بهترین ترتیب شاخه ها و برگ دقت کنید گفته با بهتریرین ترتیب شاخه ها یعنی الزامی برای این وجود ندارد که ترتیب حتما از سمت چپ ترین گره باشد گفته الگوریتم میتواند در این صورت حداکثر نصف شاخه های درخت را هرس کند ..... در صورتی گفته های شوا درست بود که فرض باشد که همیشه ترتیب خاصی را یعنی از سمت چپ ترین گره شروع کنیم ولی وقتی حداکثر رو از ما بخوان باید بهترین شاخه ها رو انتخاب کنیم و الگوریتم عمقی است الزامی برایش وجود ندارد از سمت چپ ترین اغاز شود
ارسال: #۹۰
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ق.ظ)sorlin نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ)calm boy نوشته شده توسط:  modify=change
این درسته
معنیشو چک کن...
اینجوری اعتراض بزنی ممکنه اونا هم که واقعا ایراد دارن رو بررسی نکنن
توی متن دقت کنید :
a way to gather information together and modify it as things change
راهی برای جمع اوری اطلاعات و تصحیح چیزهایی که تغییر کرده.
اگه modify=change باشه تو اینجا اینچنین معنی میده که زیاد جالب نیست.
راهی برای جمع اوری اطلاعات و تغییر چیزهایی که تغییر کرده.

بله متاسفانه modify=change میشه از یکی از اساتید پرسیدم و جواب دادند :
modify به معنای تعدیل کردن است از ریشه mod گرفته می شود که آن نیز با ریشه mid هم ریشه هستند بنابر این به معنای تصحیح نیست.روشی برای جمع آوری اطلاعات و تغییر(تعدیل) آن هنگامی که موارد تغییر می کنند ....به این تعریف هم دقت نمایید:
modify::::make partial or minor changes to (something), typically so as to improve it or to make it less extreme.
\"she may be prepared to modify her views\"
synonyms: alter, change, adjust, adapt, amend, revise, reshape, refashion, restyle, revamp, rework, remodel, refine

از تو حرکت از خدا برکت..
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami , ka arman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۶۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۱ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۴۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۸ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۲ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۶۳ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close