زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی دوباره کلید - IT

ارسال: #۴۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
RE: بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۰ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  دوستان عزیز در مورد سوال ۵۶ شبکه باید بگم که طبق کتاب گارسیا صفحه ۴۱۱ و ۴۱۲ (فارسی) با انجام قسمت بندی فقط در مبدا باعث افزایش سرعت ارسال بسته ها در طول مسیر می شود که این خود باعث اضافه شدن سرایند توسعه به هر بخش از بسته قسمت بندی شده می شود...
با توجه به این توضیحات هم گزینه ۱ درسته هم گزینه ۴
چرا گزینه ۱ : با توجه به توضیحات اگر ما در مسیریابهای میانی قسمت بندی کنیم باید به هر بخش یک سرایند توسعه اضافه کنیم.

راستش من از دکتر صبایی پرسیدم ایشون گفتن دلیل کم شدن کارآیی پروتکل نیستش و هدف افزایش سرعت جلورانی هست، فکر کنم همون گزینه۴ درست باشه، فکر کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
بچه ها یکی راحع به سوال ۲۱ بگه سنجش درست زده؟
ارسال: #۴۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  بچه ها یکی راحع به سوال ۲۱ بگه سنجش درست زده؟
به نظر من نه من با سوالای ۱۸ و ۳۰ هم مشکل دارم به نظر من گزینه ۳ میشه جواباشون!
ارسال: #۴۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)mamadzebal نوشته شده توسط:  راستش من از دکتر صبایی پرسیدم ایشون گفتن دلیل کم شدن کارآیی پروتکل نیستش و هدف افزایش سرعت جلورانی هست، فکر کنم همون گزینه۴ درست باشه، فکر کنم.
خب دیگه دکتر صبایی گفتن میشه مطمئن بود که کلید تغییر نمیکنه Wink

منم میدونم دکتر صبایی طراح سواله ولی خب این دلیل نمیشه که هر چی ایشون میگن درست باشه(انسان جایزالخطاس دیگه)...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamadzebal
ارسال: #۵۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  من به سوال ۳۹ اعتراض کردم ، شما هم اعتراض کن و در سوال ۹۵ هم کاملا با شما موافقم...
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا................

بچه ها به سوال ۴۲ اعتراض ندارید؟؟؟؟؟؟؟ گزینه ۱ میشه پارسه با دلیل حلش کرده چطور سنجش میگه نمیشهههههه؟؟؟؟؟
ارسال: #۵۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
بچه ها من یکی زبان زدم اونم ۲۱ اگه سه نشه بدخت میشم یکی که زبانش توپه بگه سنجش درست زده یا غلط؟
ارسال: #۵۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  من به سوال ۳۹ اعتراض کردم ، شما هم اعتراض کن و در سوال ۹۵ هم کاملا با شما موافقم...

بچه ها به سوال ۴۲ اعتراض ندارید؟؟؟؟؟؟؟ گزینه ۱ میشه پارسه با دلیل حلش کرده چطور سنجش میگه نمیشهههههه؟؟؟؟؟

سوال ۴۲ رو من زدم گزینه ۲ که یعنی یکیش درسته ولی پارسه رو که دیدم قانع شدم ولی سنجش؟؟؟
ارسال: #۵۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  بچه ها من یکی زبان زدم اونم ۲۱ اگه سه نشه بدخت میشم یکی که زبانش توپه بگه سنجش درست زده یا غلط؟

منم ۳ زدم، پارسه هم ۳ زده به نظرم ۳ با توجه به متن درست تر باشه، من اعتراض میکنم این سوال رو به سنجش
 سپاس‌گزاری شده توسط: ka arman
ارسال: #۵۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۳ ب.ظ)مهندس خانم نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)ka arman نوشته شده توسط:  من به سوال ۳۹ اعتراض کردم ، شما هم اعتراض کن و در سوال ۹۵ هم کاملا با شما موافقم...

بلی اعتراض داریم و همچنین به سوالات ۳۹ و ۴۱ :|
ارسال: #۵۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
سلام.
سوا ۱۸ زبان :
گزینه ی درست correct است چون طبق متن و با توجه به معنی mofify باید انتخاب کنیم که فقط correct میتواند باشد اما سنجش change زده.

سوال ۴۱ ساختمان داده:
هرگز نمیتوان با داشتن صرفا prefixدرخت عبارت را در زمان o(n) رسم کرد و این مسئله کاملا بدیهی است و نهایتا باید /زینه سه درست باشد اما سنجش /زینه چهار را زده یعنی هر سه عبارت را درست تلقی کرده.

سوال ۴۲ساختمان داده:
اگر واقعا سنجش همچین ساختمکان داده ایی را پیدا .کرده که در زمان o(1)قادر به push و pop ور پیدا کردن min است حتما باید به افرادی که برندپان جایزه نوبل را تعیین میکنند اطلاع دهد و امسال شاهد این باشیم که کسی از ایران برنده ی جایزه ی نوبل علوم کامپیوتر شده. داشتن همچین ساختار داده ایی محال است . و هیچ کدام از عبارتها درست نیست .
سوال ۴۸
برای همه گزینه ها مثال نقض است در رابطه با گزینه دو که توسط سنجش اعلام شده باید گفت چون گفته kمقداری دلخواه دارد کاملا غلط است .
تست ۵۱

در آزمون بالا به پائین نیاز به driver نیست .رد گزینه یک
و در آزمون بالا به پایین نیازی به stub نیست .رد گزینه ی دو
چون در تست واحد هم تست بالا به پائین و هم بلعکس را انجام میدهیم سربار ساختن driver و stub وجود دارد . پس گزینه سه درست است.سنجش دو را زده !!
سوال ۶۱ مدیریت
پارسال شبیه این تست آمده بود و خوده سنجش هدف گذاری بهتر را جواب اعلام کرد.حرف خودشان را هم باور نکنیم !!
سوال ۷۲ مدیریت
اصلا واضح نیست و اساسا غلط است
سوال ۶۸ گزینه های یک یا دو میتوانند جواب باشند.تاثیر جهانی شدن یافتن اصول و رفتارهای فرهنگی ملل مختلف است نه فقط فرهنگی خاص!!واژه ی جهانی شدن خودش کافی است برای رد گزینه !
s
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus
ارسال: #۵۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  بچه ها یکی راحع به سوال ۲۱ بگه سنجش درست زده؟

والا به نظر منم اشتباه زده ، و من ۴ زدم ، یه تاپیک دیگه هم بچه ها نوشتن که گزینه ۳ غلطه و ۴ درسته !
ارسال: #۵۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
بچه ها کسی که زبانش عالی هس بگه ۲۱ کدوم میشه؟
ارسال: #۵۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۰۹ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  بچه ها کسی که زبانش عالی هس بگه ۲۱ کدوم میشه؟

زبانم بد نیست و مطمئنم که گزینه ۳ درسته...Angry
ارسال: #۵۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
بررسی دوباره کلید - IT
دوستان با نظر من موافق هستید؟
ارسال: #۶۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ)shivap نوشته شده توسط:  دوستان با نظر من موافق هستید؟

با کدوم نظرت؟؟؟Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۳ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۱۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۱۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close