زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید

ارسال:

sahar121 پرسیده:

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید

سلام.
برای این درس، یه موضوعی میخوام چون استاد انتخاب موضوع رو به عهده خودمون گذاشته، اگر موضوعی که مناسب باشه و راحت باشه و بشه براش مقاله خوب پیدا کرد .اگر میدونید بهم پیشنهاد بدین.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

*Najmeh* پاسخ داده:

این بستگی به استاد داره چی درس میده
ما دو کلاس برگزار شد ترم گذشته با دو استاد مختلف یکی الگوریتم های تکاملی رو گفتن و یکی هم پردازش
که من خودم با استاد پردازش کلاس داشتم
همه موضوضعات پردازش صدا بود
من خودم
Voice Activity detection موضوعم بود

۰
ارسال:

sahar121 پاسخ داده:

استاد گفته،سعی کنید موضوعی انتخاب کنید که مربوط به مهندسی نرم افزار باشه.. مثلا هرچی که هست یه فازش تو سرفصلای مهندسی نرم افزار باشه. اگرم نباشه ایراد نداره... موضوع شما هیچ فازش تو مهندسی نرم افزار نبود؟

۰
ارسال:

gitareghashang پاسخ داده:

سلام
ما درس مباحث ویژه در مهندسی داشتیم که استاد بهمون محاسبات فراگیر درس داد
یک شاخه از محاسبات فراگیر ، موضوع آگاه به زمینه (context-aware)است که موضوعاتی که دادن براش تحقیق کنیم:
۱-healthcare مراقبت از سلامتی
۲-ecommerce تجارت الکترونیکی
۳-Vehicle Network شبکه خودروها
بود.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close