تالار گفتمان مانشت
لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید - نسخه‌ی قابل چاپ

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید - sahar121 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ق.ظ

سلام.
برای این درس، یه موضوعی میخوام چون استاد انتخاب موضوع رو به عهده خودمون گذاشته، اگر موضوعی که مناسب باشه و راحت باشه و بشه براش مقاله خوب پیدا کرد .اگر میدونید بهم پیشنهاد بدین.

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید - *Najmeh* - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ

این بستگی به استاد داره چی درس میده
ما دو کلاس برگزار شد ترم گذشته با دو استاد مختلف یکی الگوریتم های تکاملی رو گفتن و یکی هم پردازش
که من خودم با استاد پردازش کلاس داشتم
همه موضوضعات پردازش صدا بود
من خودم
Voice Activity detection موضوعم بود

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید - sahar121 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ق.ظ

استاد گفته،سعی کنید موضوعی انتخاب کنید که مربوط به مهندسی نرم افزار باشه.. مثلا هرچی که هست یه فازش تو سرفصلای مهندسی نرم افزار باشه. اگرم نباشه ایراد نداره... موضوع شما هیچ فازش تو مهندسی نرم افزار نبود؟

لیست موضوعاتی که در درس ( مباحث ویژه در مهندسی نرم افزار ) ارائه دادین یا میدونید - gitareghashang - 09 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۶ ب.ظ

سلام
ما درس مباحث ویژه در مهندسی داشتیم که استاد بهمون محاسبات فراگیر درس داد
یک شاخه از محاسبات فراگیر ، موضوع آگاه به زمینه (context-aware)است که موضوعاتی که دادن براش تحقیق کنیم:
۱-healthcare مراقبت از سلامتی
۲-ecommerce تجارت الکترونیکی
۳-Vehicle Network شبکه خودروها
بود.