زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟

ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط babak sanaei.)
کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟
سلام دوستان بزرگوار

یه جورایی تو هنگم بد جور ! پارسال کنکور خوندم یکی از اساتید دانشگاه برام مشکل ایجاد کرد نتونستم شرکت کنم. از اسفند پارسال دانشجویی یکی از بهترین استاید کشوری بودم برای درس کنکور. تمام مطالب کنکور رو برامون پوشش داد ایشون. خودمم وقت گذاشتم یک سال !!! با همه خوبی ها و بدی ها به زووور نشستم خوندم. نباید فرق داشته باشم با کسی که هیچی نخونده ؟ یعنی حفاظت از یه برگه اینقدر سخته؟ یعنی واقعا امنیت اطلاعات این قدر ؟؟؟؟ عدالت و انصاف کو پس ؟ یعنی واقعا اینجوریاس؟؟ Huh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: baharan20
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
برای ای تی هنوز ثابت نشده
 سپاس‌گزاری شده توسط: babak sanaei
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
به نظر من که هر دانشجویی فقط یک دفترچه داره که کاملا بسته بندی شده و سازمان سنجش دفترچه اضافه تری رو به حوزه های آزمون نداده( البته اگه فرض کنیم سوالات همون هفته ای که امتحان کنسل شد به دست حوزه های آزمون رسیده باشه) و اینکه اگه هرکی سوالاتش باز شده باشه باید به مراقبین اطلاع بده و .... جلوی اون همه ناظر توی هر حوزه ای ... چنین چیزی به نظر من منطقی نیست ! منم خیلی دپرس شدم وقتی اون خبرو شنیدم... امیدوارم درست نباشه !

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: babak sanaei , Amoojan
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ ق.ظ
بچه ها به نظر من واقعا هممون الکی نگرانیم... احتمال زیاد یه شایعه هست به خاطر درگیری های سیاسی...

این وسط فقط نگرانی های الکیش برای ماست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , babak sanaei , tayebe68
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)mary1234 نوشته شده توسط:  به نظر من که هر دانشجویی فقط یک دفترچه داره که کاملا بسته بندی شده و سازمان سنجش دفترچه اضافه تری رو به حوزه های آزمون نداده( البته اگه فرض کنیم سوالات همون هفته ای که امتحان کنسل شد به دست حوزه های آزمون رسیده باشه) و اینکه اگه هرکی سوالاتش باز شده باشه باید به مراقبین اطلاع بده و .... جلوی اون همه ناظر توی هر حوزه ای ... چنین چیزی به نظر من منطقی نیست ! منم خیلی دپرس شدم وقتی اون خبرو شنیدم... امیدوارم درست نباشه !
دوست عزیز اون پلاستیک رو با سشوار هم میشه یه جوری حلش کرد !
هر چند که دستگاه مخصوص واسه اینکار تو بازار تهران موجوده قیمت بالایی هم نداره ...
جدا این چیزا که به راحتی میشه دست کاری کرد رو ملاک صحت چیزی قرار ندید .

اما خبر بسیار جدی شده انگار ... حتی اگه شایعه هم باشه شایعه بزرگی هست !

حتی سایت بالاترین یکی از ۴ تیتر اصلی بالای صفحه رو به این اختصاص داده و عنوان خبر هم :

پرونده فروش سئوالات کنکور کارشناسی ارشد٬ وارد مراحل تازه‌ای شده است. روزنامه اعتماد در گزارشی نوشته که سئوالات کنکور کارشناسی ارشد پیش از آزمون٬ لو رفته است؛ آزمونی که به دلیل بارش برف در برخی مناطق ایران٬ یک هفته به تاخیر افتاده بود، براساس مدارکی(فیش بانکی و درج تاریخ انتقال پول، تصاویر مختلف از سایت فروش سوالات با ساعت و تاریخ کامپیوتر و ساعت و تاریخ دریافت فایل ارسال شده) که به این روزنامه ارسال شده و در بخش فارسی آبزرور فرانس ۲۴ نیز منتشر شده اند، سئوالات کنکور کارشناسی ارشد در دو رشته کامپیوتر و معماری به قیمت ۱۸۵۰ تومان از یک وبلاگ خریداری شده است. گرچه مسئولان دولتی تاکنون این مساله را تکذیب کرده‌اند٬ اما یک مقام سازمان سنجش خبر داده که این پرونده به وزارت اطلاعات رفته و این وزارت‌خانه مشغول بررسی آن است.

و مقاله جالب روزآنلاین با تیتر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بررسی کوتاه در مورد کنکور آزاد ۸۲ و رد پای ... بهتره خودتون مطالعه بفرمایید
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , f2000 , babak sanaei
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ ق.ظ
یعنی ای تی فاش نشده؟ فقط کام ومعماری؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
RE: کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟
(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)mary1234 نوشته شده توسط:  به نظر من که هر دانشجویی فقط یک دفترچه داره که کاملا بسته بندی شده و سازمان سنجش دفترچه اضافه تری رو به حوزه های آزمون نداده( البته اگه فرض کنیم سوالات همون هفته ای که امتحان کنسل شد به دست حوزه های آزمون رسیده باشه) و اینکه اگه هرکی سوالاتش باز شده باشه باید به مراقبین اطلاع بده و .... جلوی اون همه ناظر توی هر حوزه ای ... چنین چیزی به نظر من منطقی نیست ! منم خیلی دپرس شدم وقتی اون خبرو شنیدم... امیدوارم درست نباشه !

فکر کنم بد از امتحان قبل از اینکه این خبر پخش شه یکی از بچه های تو مانشت اومد گفت که دفترچه بغل دستیش باز بوده هرچی به مراقب هم گفته بوده کاری نکرده بوده. به نظر من زیاد بعید نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , nasim** , babak sanaei , jparisa
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال...
قصد جو دادن ندارم اما توو حوزه ی منم یکی با دفترچه ش قبل از باز کردن مشکل داشت که هر چی به مراقب گفت اون مثل خنگا باهاش برخورد کرد و جوابشو نداد!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
RE: کسی هست اون دفترچه ی معروف۱۸۵۰ تومنی رو خریده باشه که واقعا بفهمیم تشابه سوال داشته؟
پیگیری این موضوع خیلی هم کار راحتی نیست !
کسی که دفترچه رو حالا به هر صورتی دریافت کرده نمیاد اینجا خودش رو معرفی کنه! همینطور طوری رفتار نمیکنه که نفر اول بشه حتما !
دلیلش هم مشخصه نمیخواد شانس قبولی رو از دست بده

اگر تقلبی بخواد بشه حتما که نباید از طریق باز کردن دفترچه آزمون باشه ممکنه اصلا فایل سوال سوال لو رفته باشه یا روشهای دیگر..

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
ارسال: #۱۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
........
ارسال: #۱۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط mary1234.)
بلــــــــــــــــــــه....بله ... همه دوستان درست میگن...... من حرفمو پس گرفتم....! Undecided

زمان بندی خدا بی نظیر است ... نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود ... کمی بردباری می طلبد و ایمان بسیار... اما ارزش انتظار را دارد . . .
ارسال: #۱۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ق.ظ
خب حالا که چی؟ بدبخت شدیم رفت ! دوباره برگزار نمیشه که! حالا گیریم که دوباره تکرار شد کی میتونه مثل قبل تست بزنه! اصلا کل تراز بندی میریزه بهم. یه جورایی چوب دو سر طلاست !! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۱۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ب.ظ
آره....منم خبر فروش سوالات کنکور به قیمت ۱۸۵۰ تومن رو شنیدم...ظاهرا درست شب قبل از کنکور سوالات لو رفته...چه آتیشی میگیرم از اینهمه ناجوانمردی...اینهمه نشستم خودم رو کور کردم از بس خوندم...حالا بلانسبت شما یه مشت خنگ باید برن صنعتی شریف و ظرفیتش رو پر کنن....

البته بازهم شنیدم که وزارت اطلاعات بدحوری دنبال این قضیه افتاده...اگر خبر صحت داشته باشه قطعا کادر مدیریت و حفاظت سازمان سنجش برکنار میشن...دادگاهی هم باید بشن....ولی برگذاری کنکور مجدد خیلی بعیده...

البته امیدوارم خبر از اساس کذب باشه و مشکلی پیش نیومده باشه...
ارسال: #۱۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ

من که بقیه ماجرا رو سپردم دست خدا خودش دیده ما چجوری درس خوندیم....

ولی در جواب شما دوست عزیز باید بگم یک هفته زمان زیادی برای ترمیم یک بسته پلاستیکی معمولی هست ... بسته بندی زرد چوبه سوپر ما دقیقا شبیه بسته بندی دفترچه ها است فقط کمی کوچکتر

برای اطلاعتون عرض کنم از این دستگاه ها که لبه های کیسه را ذوب میکند تمام فروشگاه ها دارند میتونید به نزدیکترین فروشگاه نزدیک منزلتون سر بزنید

از طرفی کسی که خواسته باشه سوالاتو بر داره اینقدر عقل داشته که جوری عمل کنه که کسی بدون دفترچه نمونه و اصلا نیازی به انجام کار جلوی ناظرین نیست

من حوزه ی شما رو نمیدونم ولی حوزه ی من مدرسه بود که تمام مراقبین هم معلماش بودن که از ۷ صبخ تا ۱۱ مشغول خوردن و حرف زدن بودن من ده دقیقه منتظر بودم یکی نگاهم کنه اجازه بگیرم برم دستشویی که کسی حواسش نبود آخرم خودم پاشدم رفتم و برگشتم .... این از سر جلسه .. چه برسه به اتفاقاتی که در طی یک هفته میتونه بیوفته

این که این اتفاق افتاده باشه کاملا منطقیه شاید اگر ما هم بودیم شیطون گولمون میزد که یه ناخنکی بزنیم ولی به نظر من این مشکل اگر ایجاد شده باشه تقصیر سازمان سنجش که به خودش زحمت نداده یا قبل از پخش سوالات فکر برف و تعطیلاتو بکنه یا حد اقل سوالاتو عوض کنه

A WORLD OR DREAM IS WHAT WE SHARE
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۸۷۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۱۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  دفترچه ی کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ Doctorwho ۱ ۴,۰۴۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۲۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۷۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi
  کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر با لیسانسی که گرایشش it هست ؟ mrhosseini97 ۱ ۲,۳۵۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahatasa

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close