زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پک کامل یا تک تک ؟؟؟

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ، توسط alamdar.)
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
سلام به همگی دوستان

من تصمیم قطعی و مصممی دارم که نهایتا از تابستان همین امسال شروع کنم بکوب برای ارشد و ایشالا که با رتبه خوبی دولتی قبول بشم

من تصمیم دارم گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم در ارشد منتهی مشکل اساسیم اینه که:

آیا خریدن پک کامل کتاب های یک موسسه بهتره؟

یا خریدن تک به تک کتاب‌ها و هر کتاب برای یک موسسه؟

اگر با پک کامل موافقید بگید مال کدوم موسسه؟ و اگر با تک تک موافقید بگید کدوم کتاب واسه کدوم موسسه؟

ضمنا معیار برای من نزدیک بودن هرچه بیشتر سوالات به سوالات کنکور دولتی و همچنین داشتن پاسخ تشریحی یا نکته های تستی و کنکوری (یه چیز شبیه کتابای آبی قلم چی که نکته و تست بود)

خلاصه کسانی که تجربه دارن بیان و بگن چه کتابی بخریم ....ممنون از لطف همگی
ضمنا من سال آخر رشته کامپیوتر-سخت افزار هستم و تا حالا کنکور ارشد شرکت نکردم

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
عزیزم مشخصه که خرید گزیده ای و تکی بهتره
ولی هیچ موسسه ای حالا کتاباشو تکی نمی فروشه.مگر اینکه از مغازه‌ها یا دست دوم گیر بیاری

ساختمان داده-سیستم عامل-مدار الکتریکی پارسه

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ق.ظ
RE: پک کامل یا تک تک ؟؟؟
سلام
هیچ موسسه ای تو همه دروس بهترین نیست پس بایستی گلچین کنی
یه سری از کتابهای پارسه رو نمایندگیهای پارسه میفروشن، همشون خوب نیستن تو سایت سرچ کنین بهترینهارو انتخاب کنین Smile

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: پک کامل یا تک تک ؟؟؟
دوستای عزیز این همون دو کتاب پارسه هست که همه ازش تعریف میکنن؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باتشکر.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۹ ب.ظ
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
نویسنده آمارش باید طورانی باشه این آماری که شما لینکشو گذاشتی یکی از دوستانم برای کنکور ارشد صنایع میخوند

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط alamdar.)
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
ممنون از نظرات همه دوستان

والا منم قصد داشتم برم نمایشگاه کتاب امسال و اونجا نگاه کنم کتاب همه موسسههارو و سبک نگارش و ... شون رو ببینم که متاسفانه نشد

تا حالا هم کتاب ارشد هیچ موسسه ای رو نخوندم ... تا الان فقط رفرنس های اساتید رو میخوندیم که اصلا ربطی به ارشد و تست و اینها نداشت

پس مدار الکتریکی رو انگار همه میگن پارسه

درسهای دیگه چطور؟ مخصوصا دروس مشترک که بیشترین ضریب رو دارند ... اینها هر کدوم چه کتابی خوبه؟

{ضمنا دوستم میگفت جزوه های پارسه چند ساله که به روز نمیشه ...آیا درسته؟ }

برای طراحی الگوریتم استادمون کتاب پوران پژوهش رو توصیه کرد و یک استاد دیگه هم واسه هوش مصنوعی پوران پژوهش رو میگفت ...با اینها موافقید؟
انگار آمار هم پارسه خوبه؟

ریاضی مهندسی و گسسته و محاسبات چی خوبه؟

۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
یکی از دوستان که امسالم رتبش خوب شده کتاباشو میفروشه، کتاباش تقریبا همه بهترینا واسه مشترک و ریاضی هستن، اگه نفروخته باشه بدردت میخوره.

۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
گسسته و معماری رو پوران پژوهش بخر.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
پک کامل یا تک تک ؟؟؟
بچه‌ها نظرتون راجع به بسته مانشت که توی همین سایت انگار درست کردن چیه؟ هزینه اش چقدره؟

آدم بخره و از روش بخونه بعدا پشیمون نشه؟ (اتفاقی که تو دوره لیسانس واسم افتاد و کلی وقتمو هدر داد)

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۹۸ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۵۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۷۰ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست معرفی کتاب مختصر اما کامل برای اندروید samiramohit ۲ ۲,۵۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  مرجع کامل Mojtaba25 ۴ ۳,۹۵۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  یافتن مسیر در گراف کامل دو بخشی Sepideh96 ۳ ۳,۷۴۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  فعالین تبلیغات در تلگرام+لیست کامل zibaara ۱ ۱۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  توضیحات کامل پلان های طراحی وب سایت دارکوب سایت دارکوب ۰ ۱,۸۵۸ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سایت دارکوب
  آموزش کامل و جامع تلگرام - از سیر تا پیاز تلگرام! H.Mohammadi ۰ ۱,۸۲۲ ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  معرفی منبع کامل و قابل درک ساختمان داده miss.rad ۷ ۷,۵۱۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: miss.rad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close