زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساندیس منو پس بده؟؟؟

ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
ساندیس منو پس بده؟؟؟
خودم فکر می کنم این تاپیک جاش همینجاس چون به آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳ ربط داره ولی مدیران عزیز اگه جاش اینجا نیست لطف کنید منتقلش کنید، نبندینش.

آقا ما رفتیم تو حوزه تو راهرو یه بنده خدایی نشسته بود هر کی رد می شد یه دونه از این نون روغنی ها می داد بهش.مام گفتیم ایول دمشون گرم ساندیس رو الان نمی خوان بدن که گرم نشه می خوان خنک بدن.بعد آقا سوالا هم نافرم سخت، استرس ما رو گرفته بود گلومون هم خشک شده بود اصن یه وضی.... بعد یهو یه نفر با یه جعبه اومد تو، ولی بدون کوچیک تر توجهی به ما رفت به مراقب یه چیزی داد( حقیقتش ندیدم که چی بود ولی فک می کنم یه نوشیدنی ای بود) بعدم رفت. خوب شد اون نون روغنی رو بعد آزمون خوردم و الا اوضاع از اینم بدتر می شد.

شما چطور؟ ساندیس گرفتین؟

پ ن: می دونم که خیلیا اونجور که دوست داشتن نتونستن به سوالا جواب بدن. می دونم سوالای غلط رو اعصابتون بودن شدید.ولی به قول یکی از دوستام ، همه ی اینا به کنار .... راحت شدیم.
good-wishes، در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاپیک یک استکان چای رو دنبال کنید

".When you're screwing up and nobody says anything to you anymore, that means they've given up on you"
Randy Pausch-
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzad.arshad , fatima1356
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
ساندیس منو پس بده؟؟؟
حوزه شما کجا بود؟
دیروز که دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بودم کیک و ساندیس دادن
امروز آزاد (میدان فلسطین) فقط یه بیسکوییت دادن. بدون آب اصلا پایین نمیرفت
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
RE: ساندیس منو پس بده؟؟؟
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  حوزه شما کجا بود؟
دیروز که دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بودم کیک و ساندیس دادن
امروز آزاد (میدان فلسطین) فقط یه بیسکوییت دادن. بدون آب اصلا پایین نمیرفت

دقیقا منم آزاد میدون فلسطین بودم. ولی یه رفیقم تو سعادت آباد هم می گفت مثل ما بودن.

".When you're screwing up and nobody says anything to you anymore, that means they've given up on you"
Randy Pausch-
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  کی میتونه به این سوال پاسخ بده؟! Perfect_Dream_Man ۰ ۱,۲۴۳ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Perfect_Dream_Man
  این اصطلاحات رو در مورد Cloud کسی می تونه توضیح بده؟! teraktor2003 ۰ ۲,۲۰۸ ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: teraktor2003
  بچه لطفاً کمک کنید ٍ معدل موثر منو بیشتر زدن saba6000 ۴ ۲,۷۷۴ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: AminKho
Wink ۱۰ هزار :))) / کدوم نامردی رتبه ۲۰ شبکه و امنیت منو قاپیده؟! :) balghoor ۰ ۱,۱۱۲ ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: balghoor
  چند ستونی کردن زیر منو parlous ۱ ۲,۵۸۰ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhosein71
  نکاتی از یک مارگزیده ی شبکه و امنیت! اشتباهات منو تکرار نکنید! smasoud ۲ ۲,۵۲۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
Star فووورررری راهنمایی کنید منو کجا برم کتاب بخرم؟ فوررری baharkhanoom ۳ ۱,۷۷۸ ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  یافتن ژورنال isi با ایمپکت نه چندان بالا که جواب را زود بدهد sahar magi ۰ ۹۷۷ ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sahar magi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close