زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

............................

نظرسنجی: آزمون مهندسی کامپیوتر ۹۳ درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
آسان
متوسط
سخت
خیلی سخت
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۳۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ق.ظ
درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
منم شنیدم امروز خبرشو،ولی دقیقشونمیدونم والا. چقد خوبه اومدم اینجا.فک کردم من شوت بودمو وقت کم اوردم،نگوکه همون زمانگیربودن واسه همه بوده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر
ارسال: #۳۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ق.ظ
این موسسات برگذار کننده کنکور ازمایشی پس چکارن این وسط سوالاشون در حد گلابی من خیر سرم رو انتقال داده کلی سرمایه گذاری کردم تو ازمونا هم همیشه ۳ تاشو درست میزنم ولی کنکور امسال اوف اوف خیلی وقت گیر و به نظرم سخت هیچی انتقال نزدم اصلا سر جلسه تمرکزم به گند کشیده شد اخه مرتیکه همه چیو به دسی بل حساب کردی پس بقیه کتاب چه اونم جواباش تو گزینه ها پیدا نمیشد ...
ارسال: #۳۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط ۵۹soldier.)
RE: درجه سختی سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر!
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)۵۹soldier نوشته شده توسط:  می خواهند چی رو ثابت کنند؟؟
بیماری چیزی دارند آیا؟؟؟ چی میگن ... سادیسم؟ مازوخیسم؟؟ یکی از همین ها بود فکر کنم
کنکور امسال هنر می خواست، دلیلی نداره که همه منطقی ۱۰۰ بزنن! خیلی نیاز به تسلط داشت و ۱۵ تا سوال رو جدا کرد و زد!
حرف هایی میزنید ها ... آمدیم ۱۵ تا سوال را هم هنرمندانه جدا کردیم(لابد ویژگی جدیدی است که باید برای کنکور مهندسی باید داشته باشیم !!!!!!!!!)
آن وقت تراز و رقابت اختلاف رتبه در رتبه های زیر ۲۰۰ بر روی حدود ۱۵ الی ۲۰ تست زده شده از هر کدوم میدونید چه چیز مسخره و غیر عادلانه ای می شوند؟؟؟ روش یک کمی فکر کنید ... چون قرار است سرمون بیاد
ارسال: #۳۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
منم وقت کم اوردم . اصلا نرسیدم به سوالات سیستم عامل
واقعا نسبت به پارسال وقت گیرتر بود
ارسال: #۳۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
ریاضی مهندس و آمار آسون بودن
گسسته خیلی سخت
محاسبات کلا نظری ندارم
ساختمان داده در فهمیدن اینکه سوال چی می خواد مشکل داشتم ولی سخت و وقتگیر و بی مفهوم
نظریه آسون
منطقی آسون ولی وقتگیر
معماری خیلی خیلی سخت
سیستم عامل آسون ولی نکته ای
مدار سخت(از ۴ تا یکیش غلط بود ۳ تاش رو هم نتونستم حل کنم البته یکیش رو با رد گزینه زدم ولی ...)
طراحی آسون ولی نکته ای و احتما اشتباه زیاد
هوش استاندارد و مفهومی
البته اینها نسبت به کنکور های قبله سخت و آسون برای هر کس یه مفهومی داره(به قولی نسبیه)

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , reyhaneh64 , مهربان مادر , nazanin_sh
ارسال: #۳۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
من نظریه و سیستم عامل حذف کرده بودم همه میگن آسون بودSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , mahyamk
ارسال: #۳۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ب.ظ
من کنکور نرم افزارم دادم که چیزایی که زدم رو میگم
بنظر من زبان کلمات خیلی اسون تر ایتی بود من ۹ تا زدم
کلوزتست همرو زدم خوب بود ریدینگ اخری خوب بود اما از آیتی ریدینگاش سخت تر بود
درکل زبان خوب بود
۴_۳ تا گسسته زدم.
ساختمان سخت بود
پایگاه داده خوب بود از آیتی بهتر بود که همش از یه مبحث سوال داده بودن.
ارسال: #۳۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)r3za نوشته شده توسط:  من موندم کی این سوالا رو طراحی میکنه!!؟
کی نظارت میکنه؟!
آقا کدوم استاد دانشگاهه که اختصاص رو مینویسه اختصاس Big Grin کی میاد سوال طرح میکنه میگه از چپ به راست جوابا از راست به چپه Big Grin

آخ آخ آخ ، گل گفتی بخدا

نه تو می مانی و نه هیچ یک از مردم این آبادی... به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت، غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند. لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان "هرگز".
ارسال: #۳۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ ب.ظ
رتبه خوبا معلوم شدن
زیر ۱۰
Amoojan، M0TRIX، mehrdad372، s.sharif
که گفتند سوالات سطحش آسون بوده

و رتبه های بین ۱۰ تا ۱۰۰
alias، alma90، chahianm، enh، fateme_shz، hosshah، hubble، javadhelali، kaka22، mahdi-313، mahshidq، mostafa122، naeem92، parla، reza6966، Riemann، salehi_raziye، samanta، website.expert، نیکا
که گفتند متوسط بوده

منم میگم بدی نبود ، شما منو همون بینابین بذار Big Grin

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , مهربان مادر , Riemann
ارسال: #۴۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ، توسط Amoojan.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  رتبه خوبا معلوم شدن
زیر ۱۰
Amoojan، M0TRIX، mehrdad372، s.sharif
که گفتند سوالات سطحش آسون بوده

و رتبه های بین ۱۰ تا ۱۰۰
alias، alma90، chahianm، enh، fateme_shz، hosshah، hubble، javadhelali، kaka22، mahdi-313، mahshidq، mostafa122، naeem92، parla، reza6966، Riemann، salehi_raziye، samanta، website.expert، نیکا
که گفتند متوسط بوده

منم میگم بدی نبود ، شما منو همون بینابین بذار Big Grin

آقا شایعه نکن من زیر ۱۰۰ بشم یه هفته تو مانشت شام میدم!Big Grin من الان بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ فکر میکنم... من از تو باتلاق مشترکا اومدم بالا کلا ۲۵ دقیقه وقت برا ریاضی و زبان بود.
ریاضی ۱ عدد ،۵ تست زبان و دیگر هیچ...Confused

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67 , مهربان مادر
ارسال: #۴۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ ب.ظ
امروز اومدم بعد قرنی تو مانشت عزیزم یه ارسال بزنم
چشم افتاد به این تاپیک
مشترکو تخصصیو یه نگاهی انداختم بعضیاشم به یاد گذشته ها که الهی تکرار نشه
Big Grin نشستم حل کردم
Tongue
از بعد درجه سختی آسونی:
ساختمان مشابه پارسال شاید یه نمه آسونتر
منطقی مشابه پارسال
نظریه مشابه پارسال و یه نمه بهتر از جهت اطمینان به جواب
معماری سخت تر
سیستم یه نمه بهتر از بعد استاندارد بودن

تخصصی هوش
الگوریتم مشابه پارسال
مدار یه نمه سخت تر اما میشد حداقل ۲ تا رو با یقین زد
هوش هم مشابه پارسال و البته بهتر سوال داده شد و متنوع بود از همه فصول

ریاضیو ندیدم
زبان هم میگن نسبتا سخت بوده در قیاس با پارسال
اما در کل سبک سوالا آن چنان تفاوتی نداشت نسبت به پارسال
و متوسط رو به سخت از دید بنده ارزیابی میشه.
Tongue

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , AI.
ارسال: #۴۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ
به نظرم چنین کنکوری به هیچ وجه نمیتونه معلومات یه دانشجو رو بسنجه و بیشتر معلومات کمه یک طراح سوال رو میتونه برسونه که یا تو سوالاش غلط املایی وجود داره یا گزینه ها عین همند !!! یا تو هیچ کدوم از گزینه ها جواب نیست یا اصلا سوالا طوری طراحی شده که به زمان توجه نشده و بدتر از همه اینه که سوالی که با یه زبون راحت تر میتونستند بنویسند کلی پیچش دادن.این استادای طراح بد نیس که یه بار خودشونم بشینن تو اون زمان مورد نظر کنکور بدن یا حداقل یه بارسوالا رو بخونن که غلط های املاییشو بگیرن. اصلا من موندم این سنجش ویراستار نداره ،اصلا مگه چنتا سوال است که خود استاده نمیتونه غلطاشو بگیره. به نظرم سوالا سخت نبودن ولی اینو میتونم بگم که اصلا در حد کنکور یه رشته ی مهندسی نبودن.این وسط اونایی بیشتر ضرر کردن که شب و روزشونو واسه این کنکور گذاشتن ولی با این سوالا مواجه شدن .به نظرم خیلی از فرصتا رو همین کنکور از جوونای مملکتمون گرفت.منی که میتونستم خیلی راحت ترم پیش کارشناسیمو تموم کنم ،یه ترم مرخصی گرفتم تا واسه امتحان به خیال خودم کاملا مفهومی آماده بشم غافل از اینکه طراح سوال نمیدونه اصلا سوال استاندارد چیه؟!!! و حتی تو غلطای املاییش مونده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , zare_programmer , amir_hossein , farzad67 , nlp@2015 , mahyamk , Aref Safari
ارسال: #۴۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ)skali نوشته شده توسط:  به نظرم چنین کنکوری به هیچ وجه نمیتونه معلومات یه دانشجو رو بسنجه و بیشتر معلومات کمه یک طراح سوال رو میتونه برسونه که یا تو سوالاش غلط املایی وجود داره یا گزینه ها عین همند !!! یا تو هیچ کدوم از گزینه ها جواب نیست یا اصلا سوالا طوری طراحی شده که به زمان توجه نشده و بدتر از همه اینه که سوالی که با یه زبون راحت تر میتونستند بنویسند کلی پیچش دادن.این استادای طراح بد نیس که یه بار خودشونم بشینن تو اون زمان مورد نظر کنکور بدن یا حداقل یه بارسوالا رو بخونن که غلط های املاییشو بگیرن. اصلا من موندم این سنجش ویراستار نداره ،اصلا مگه چنتا سوال است که خود استاده نمیتونه غلطاشو بگیره. به نظرم سوالا سخت نبودن ولی اینو میتونم بگم که اصلا در حد کنکور یه رشته ی مهندسی نبودن.این وسط اونایی بیشتر ضرر کردن که شب و روزشونو واسه این کنکور گذاشتن ولی با این سوالا مواجه شدن .به نظرم خیلی از فرصتا رو همین کنکور از جوونای مملکتمون گرفت.منی که میتونستم خیلی راحت ترم پیش کارشناسیمو تموم کنم ،یه ترم مرخصی گرفتم تا واسه امتحان به خیال خودم کاملا مفهومی آماده بشم غافل از اینکه طراح سوال نمیدونه اصلا سوال استاندارد چیه؟!!! و حتی تو غلطای املاییش مونده.
امسال که غلط املایی تابلو نداشتن. داشتن؟ Huh فقط اون سوال منطقی بود فکر کنم.
تازه فونتشون رو هم عوض کرده بودن خوشخط شده بودنBig Grin شما اگر پارسال کنکور میدادی که دیگه رییس سنجشو تا حالا ترور کرده بودی Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر , Riemann , AI. , mahyamk
ارسال: #۴۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  در کل سوالات کنکور مهندسی کامپیوتر را چگونه ارزیابی می کنید ؟

خیلی سخت ؟
سخت ؟
متوسط ؟
آسان ؟
در یک کلام سازمان سنجش امسال دست گل به اب داده بود (با این تعداد سوالای غلطش) ولی در کل متوسط بود
ارسال: #۴۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
[/size] واقعا سخــــــــــــــــــــــــــــــــت و مزخرف بود.. حالمونو گرفتن نامرداااا.....

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close