زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی(نظرات از سال ۹۰ تا ۹۲)

ارسال: #۷۶
۰۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ب.ظ
RE: کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی
تشکر آقای تنهایی .
شرکت توی آزمون‌ها به خودی خود باعث فعالیت بیشتر می شه یا این برنامه های درسی ای که می دن چون به همراه آزمون ارائه می شه باعث نظمه ؟
ز برنامه های پارسه یا سازمان سنجش برای مطالعه می خوام استفاده کنم . کدوم بهتره ؟
آیا همه آزمون‌ها رو ثبت نام کنم یا نه یکی دو تای آخر کافیه ؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۰۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۳۹ ب.ظ، توسط Majid gh.)
کلام آخر درباره موسسات برگزار کننده آزمون های آزمایشی
پارسه به نظرم

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۸
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  بین ماهان و سنجش شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
ببخشید این پست رو دیر دیدم
درمورد ماهان اطلاعی ندارم.ولی خودم اگر بخوام بازهم کنکور آزمایشی بدم فقط یک یا ۲ آزمون سنجش را شرکت میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , sir_ams
ارسال: #۷۹
۰۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  منم رفتم پارسه راضی هم هستم به دلایل زیر
۱- جامعه آماری بالا ۲۵۰۰ نفر‌، تو آزمون واقعی که فک کنم حدود ۲۵۰۰۰ نفر باشن حدود ۳ هزار نفرشون هستند که بالای یه هفته برا کنکور خوندن و حدود ۲۰۰۰ تاشون به نظر من تو پارسه هستند، این خیلی بهت کمک می کنه که جایگاه خودت رو تخمین بزنی مثلاً من خودم مطمئن بودم یا روزانه شریف یا تهران یا امیرکبیرم....... روز کنکور تو کلاسی که بودم همه زود رفتن و ۱ ساعت آخر که سرم رو بلند کردم دیدم تو کلاس ۴ نفر موندیم که سه تامون تو پارسه ۸ تا آزمون باز تو یه کلاس بودیم......... ساعت آخر دقیقاً خود آزمون پارسه بود......
۲- شبیه سازی خوب بود دقیقاً همه آزمونا ۵شنبه ساعت ۲ تخصصی‌ها هم جمعه ساعت ۸//////////
۳-سوالای غلط هر آزمون یکی دوتا رو داشت که تو آزمون آخر حدود ۷ تا غلط واضح داشت.... البته بعضی وقتا که سواله خیلی ایراد داشت حذف می شد و رتبه‌ها تصحیح می شد ..........
۴- اینکه آدم هر دو هفته کنکور بده کمکی میشه که انگیزه رو از دست نده، وقتی آدم بخواد شش ماه بخونه خیلی خسته می شه، اما وقتی دو هفته یه بار بری آزمون بدی و جایگاهت رو ببینی و مزد زحماتت رو بگیری کمتر خسته و از درسا زده می شی...... به نظرم این مهمترین دلیل ضرورت آزمون دادنه
/////////////////////////////////////////
در کل می گم برید پارسه اما چون امسال پولش ۵۰۰ تومان شده پیشنهاد می کنم اگه واقعاً می خواید قبول شید و دو ماه دیگه خسته نمی شید و ۵۰۰ دارید بدید که ضرر نمی کنید، اما اگه پول ندارید پیشنهاد می کنم ۲ تا آزمون آخر پارسه رو ثبت نام کنید که با جو آشنا بشید و آزمونای دیگه رو هم از یکی بگیرید خودتون تو خونه شبیه سازی کنید بزنید بعد برید با یوزر یکی تو سایت پارسه کارنامه نفرات برتر رو ببینید و رتبه خودتون حساب کنید. دقیق هم می شه حساب کرد چون پارسه نفرات اول تا ۵ هر درس رو جدا جدا کارنامه شون رو می ذاره مثلاً نفر ۳ زبان ممکنه رتبه نرم افزارش ۲۰۰ باشه ....... حدوداً اگه در حد ۲۰۰ نفز اول پارسه باشید که اگه جدی بهونید حتماً هستید می تونید اینطوری رتبه تون رو بدست بیارید.........................

سلام ممنون از راهنماییتون ببخشید من دنباله آزمونهای سال پیش پارسه هستم رشته ای تی شمامیتونید کمکم کنید هرجا پرسیدم نیست

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin724 , sir_ams
ارسال: #۸۰
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
پس با این وجود ما که ماهان ثبت نام کردیم .... جمع و جور کنیم بریم دنبال زندیگمون دیگه....! Sad

ماهان پاراسل جامعه آماریش ۱۸۰۰ نفر بوده...! قابل توجه دوستانی که در مورد ماهان اطلاعات میخواستن....!

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , sir_ams
ارسال: #۸۱
۱۳ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط somayeh kashefi.)
بابا کسی در مورد موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر اطلاعاتی نداره؟انگار اینم بسته های آموزشی و آزمون داره
رشته‌ام علوم کامپیوتره می خواستم شرکت کنم ولی اصلا اطلاعاتی ندارم در ضمن آزمونش هم به صورت آنلاین برگزار میشه نمی دونم مفید میشه یا نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخوام یکی از این موسسه‌ها شرکت کنم چون خودم اصلا برنامه ریزیم خوب نیست همیشه باید یه کتابو تموم کنم بعد برم سراغ کتاب دیگه و این برام همیشه مشکل ساز بود لطفآکمکم کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
واسه علوم کامپیوتر کدوم موسسه ؟؟
آدرس سنجش تکمیلی امیرکبیر:www.sanjeshportal.com

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۸۲
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  بابا کسی در مورد موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر اطلاعاتی نداره؟انگار اینم بسته های آموزشی و آزمون داره
رشته‌ام علوم کامپیوتره می خواستم شرکت کنم ولی اصلا اطلاعاتی ندارم در ضمن آزمونش هم به صورت آنلاین برگزار میشه نمی دونم مفید میشه یا نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
میخوام یکی از این موسسه‌ها شرکت کنم چون خودم اصلا برنامه ریزیم خوب نیست همیشه باید یه کتابو تموم کنم بعد برم سراغ کتاب دیگه و این برام همیشه مشکل ساز بود لطفآکمکم کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین
واسه علوم کامپیوتر کدوم موسسه ؟؟
آدرس سنجش تکمیلی امیرکبیر:www.sanjeshportal.com

سیستم برنامه ریزی درسی ماهان این هفته راه اندازی شد. شما میتونین برین توی پرتال ماهان و ثبت نام کنید و از این سیستم استفاده کنید.
برنامه ریزی به صورت نرم افزاری هست و چند سوال از شما میپرسه و بعد براتون برنامه ریزی میکنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: najme60 , sir_ams , Pegasus
ارسال: #۸۳
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ق.ظ
دوستان شما به جامعه آماری چکار دارین؟؟؟ خودتونو سردرگم نکنین توی همه این آزمونا تراز مهمه یا همون رتبه علمی
من آزمون های مدرسان شریف رو میرم و خیلی راضیم
شما باید اینو در نظر بگیرین که هر موسسه توچی قویه
مثلا مدرسان شریف تو رشته های فنی قویه یا اینکه پارسه تو علوم انسانی
ماهان هم تو یه شاخه دیگه و اینکه آزموناش اکثرا کلیدن
من از مدرسان واسه این راضیم که پاسخنامه کاملی داره و اینکه علت غلط بودن تک تک تستارو توضیح داده
و از رو پاسخنامه خیلی نکاتو میفهمم ولی بازم میگم همه موسسه‌ها خوبن و با هم همکارن

آن سوی دلتنگیها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۸۴
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)sadaft نوشته شده توسط:  دوستان شما به جامعه آماری چکار دارین؟؟؟ خودتونو سردرگم نکنین توی همه این آزمونا تراز مهمه یا همون رتبه علمی
من از مدرسان واسه این راضیم که پاسخنامه کاملی داره و اینکه علت غلط بودن تک تک تستارو توضیح داده
و از رو پاسخنامه خیلی نکاتو میفهمم ولی بازم میگم همه موسسه‌ها خوبن و با هم همکارن

جالبه توی این مدت دو سالی که درگیر کنکور هستم اولین فردی هستید که دارید از مدرسان تعریف میکنید
اگه میتونید محبت کنید و آزمونها رو در تاپیک زیر قرار بدید تا باقی دوستان هم قضاوت کنند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
ارسال: #۸۵
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۷ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۴ ق.ظ)sadaft نوشته شده توسط:  دوستان شما به جامعه آماری چکار دارین؟؟؟ خودتونو سردرگم نکنین توی همه این آزمونا تراز مهمه یا همون رتبه علمی

جالبه توی این مدت دو سالی که درگیر کنکور هستم اولین فردی هستید که دارید از مدرسان تعریف میکنید
اگه میتونید محبت کنید و آزمونها رو در تاپیک زیر قرار بدید تا باقی دوستان هم قضاوت کنند

سر فرصت حتما براتون میذارم تا همه دوستان استفاده کنن
من به خاطر کارنامه های کامل و پاسخنامه هایی که در حد یه جزوه درسی میمونه انتخابش کردم
غلط های تابلویی که تو بقیه آزمونا هست تو اینا ندیدم
البته تعریفی هم نمیکنم چون همه این ازمونا در سطح هم هستن
من خودم پارسه و مهستان رو هم استفاده میکنم
همشون خوبن و امیدوارم که دوستای عزیزم همه موفق باشند

آن سوی دلتنگیها همیشه خدایی هست که داشتنش جبران همه نداشتن هاست...
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
دوستان اگر جدا از هزینه و قیمت آزمون ها بخواین یه موسسه رو برای آزمون انتخاب کنید ، کجا رو انتخاب می کنید ؟

پارسه جدای از هزینش ، خوبه یا مهستان ؟
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
من ماهان رفتم. سوالاش خیلی آسونه!

فکر میکنی قبول میشی اما وقتی میری کنکور واقعی میبینی چقدر خوش خیال بودی!!

استادمون گفته بود نیازی نیس آزمون ثبت نام کنم و هزینه الکی بدم اما من....
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۵۵ ق.ظ
ازمونای نصیر چطوره؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
سلام دوستان
کسی راجع به موسسه عصر دانش (قلم چی) برای ارشد خبر داره
آزمونها وجزواتش چطورن؟
۰
۰
ارسال: #۹۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
مهستان ازموناش چطوره؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۶۹ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۱۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۵۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۴۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۲۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۲۷۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۵۷۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close