زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رتبه ۱۸ هوش

ارسال: #۳۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: رتبه ۱۸ هوش
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظر من آدم باید خودش هم یه روشی برای درس خوندن داشته باشه
و خودش هم کتابها رو بخونه و از دید خودش اونها رو تحلیلی کنه
توهمین تالار مانشت بعضی کتابها رو بعضی دوستان گفته بودند خوب نیست ولی من از روی اونها خونده بودم و کاملا راضیم
وبالعکس بعضی کتابها خیلی تعریفشون بود و از رتبه های برتر اینجا خوندن از روی اونها رو توصیه کرده بودن ولی به نظرمن که اصلا هم خوب نبود
من هم چند جا تو همین فروم گفتم که همه چیو برای خودشون شخصی سازی کنن. مساله دیگه پایست مثلا من کلا تو منطقی و معماری قوی بودم و شنیدم که مانو همچین کتاب خوبی هم نیست. اینکه میگم کجاها قوی بودم برداشته بد نشه یه وقت. منظورم اینه که ممکنه واسه یکی دیگه جواب نده همین کتاب.
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۳ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  این سئوالهایی هم که پرسیده میشه از رتبه های برتربه نظرم فقط ۲۰% از موفقیته و ۸۰%درصد دیگه پشتکار خودمونه
همینجا از پاسخگویی دوستان رتبه بالا‌، و اینکه صبورانه تجربه هاشون رو در اختیار ما گذاشتن سپاس بیکران دارمHeart
بله منم قبول دارم که بیشتر کار با خود آدمه. کتاب و آزمون و موسسه نقش کمتری داره تا تلاش و علاقه.
فک کنم منظور از رتبه بالا رتبه پایین بود Tongue
خواهش میشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۲
۰۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
رتبه ۱۸ هوش
ممنون از همه شما واقعا تجربیات شما هم راه رو برای من و امثال من روشن کرد و هم یک انگیزه شد برای من تا سال دیگه هم تلاش کنم و بدونم که نقاط ضعفم چی بوده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۵ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close