زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برای بجه های کنکور ارشد و دکتری

ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط shima_24.)
"این مطالبی که اینجا براتون گذاشتم توی سایت دکتر شیری خوندم و گفتم که حتما به بچه های کنکوری کمک میکنه "

چند وقت دیگه امتحان ارشد است و حال خیلی از بچه ها متغیر است این روزها

اژدهایی در زندگی داریم و در درون خود همه مان حمل میکنیم به اسم عقده مادر. مفهومش اینه که هر وقت زندگی خواسته به ما رشدی بده ، چیزی در ون ما هست که میترسه و عق میشینه و از وسط رینگ مسابقه در میره…ما ترجیح میدهیم تو شرایط امن خود بمانیم ( حتی یه رابطه بد ، یا یک موقعیت کاری که میدانیم دارند استثمارمان میکنند ، زندگی در جایی که نفسمان را تنگ کرده و…) اما میترسیم کاری بکنیم

اردنگی میخوریم و تشکر میکنیم و میترسیم اگر تغییری طلب کنیم بیفتیم تو دره های نا امیدی

اینطوریه که همیشه اولش صدامون بلنده بعد جمله تموم نشده صدامون خفیف و خقیر میشه

یا یه کاری را شروع میکنیم ولی نزدیکهای پایانش شروع میکینم آیه یاس خوندن که چه فایده داره و کی چی و همه دارند و…!

دم امتحانی اژدها تو خیلی از بچه ها داره قد علم میکنه و تو دلشون را خالی میکنه

بهشون میگه

امسال خوب نخوندی، بذار سال بعد خوب امتحان میدیم

امسال درگیر پروژه و…بودی، سال بعد دقیق و پایه ای میخونیم رتبه ۱ رقمی هم میاریم

چه فایده داره اصلا ارشد بگیرم در حالیکه یه الاغ تو زندگیمه…اول برم این الاغ را بیرونش کنم

حالا ارشد هم قبول شدی، لیسانس بیکار میشه فوق لیسانس بیکار !

آمریکا اگر حمله کنه چی؟ اگر بفرستندم جنگ چی؟

اصلا پاشم برم تافل بدم و GRE که برم اون ور ! عمرم را حروم نکنم اینجا

درس مهمتر است یا خودسازی؟ برم الان خودم را بشناسم و سیر انفسی کنم

سوالها را دوباره نورچشمی ها خریده اند…مرگ بر مافیا و آقا زاده ها !

————————————————————–

اینها جملات آشنایی هستند که اژدهای درونی میزند و تنها راه نیفتادن به دامش اینست که به کارتون ادامه بدید تا ساعت پس از امتحان ! همه موفقها نیز این جملات به مغزشان خطور میکند ولی وقعی نمینهند و به کارشان ادامه میدهند

•ازامروز دیگه نه کار نه درس اضافی نه مهمانی نه اتلاف وقت. فقط مرور کنید و نمونه سوال ببینید و غلطهای قبلی را ببینید زیرا آمارها نشان میدهد بچه ها اشتباهات جدید ندارند بلکه اشتباهات قدیمی را تکرار میکنند
•تا میتونید سکوت بیشتری تجربه کنید
•تو نت کم وقت بگذرانید…حداکثر روزی نیم ساعت سر جمع
•نه خبری بخونید نه به صفحات اجتماعی خود بزنید که ذهنتان پراکنده شود
•جوکهای خوب شب امتحان فراموش نشه
•اگر داون لود میتونید بکنید آهنگ the tale of huffman را موسیقی کلاسیک زیباییست گوش بدهید شبها
•شب امتحان دیگه ۱۱-۱۲ بخوابید….صبح یه دوش خوب بگیرید…عطر و ادکلن خوبتون، لباس راحت ( پتو پیچ نرید تو جلسه ) و بسم الله و وقتی دارید تست را شروع میکنید تصویری در ذهنتان بیارید که نتایج اومده و قبولی شما در رشته مورد نظرتون تامین شده…این تصویر باطل السحرتونه بچه ها

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , انرژی مثبت , AEM4949 , saeedehs , jahani , احسان مومنی , reyman
ارسال:
۰۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ
- تو نت کم وقت بگذرانید…حداکثر روزی نیم ساعت سر جمع

شما بگو ده سال تو زندان گوانتانامو باش ولی اینو از ما نخواه

- شب امتحان دیگه ۱۱-۱۲ بخوابید….صبح یه دوش خوب بگیرید…عطر و ادکلن خوبتون، لباس راحت ( پتو پیچ نرید تو جلسه ) و بسم الله و وقتی دارید تست را شروع میکنید تصویری در ذهنتان بیارید که نتایج اومده و قبولی شما در رشته مورد نظرتون تامین شده…این تصویر باطل السحرتونه بچه ها

اون قسمت عطر را بذارید واسه بعد آزمون خداوکیلی ، به فکر بقیه هم باشید. این آزمون پارسه یکی ادکلن زده بود از سردرد داشتیم میمردیم.

و در پایان دم شما گرم

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: AEM4949 , فرزانه ۳۴۳
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ق.ظ
من خودم به شخصه دکتر شیری رو خیلی قبول دارم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
RE: برای بجه های کنکور ارشد و دکتری
(۰۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  - تو نت کم وقت بگذرانید…حداکثر روزی نیم ساعت سر جمع

- شب امتحان دیگه ۱۱-۱۲ بخوابید….صبح یه دوش خوب بگیرید…عطر و ادکلن خوبتون، لباس راحت ( پتو پیچ نرید تو جلسه ) و بسم الله و وقتی دارید تست را شروع میکنید تصویری در ذهنتان بیارید که نتایج اومده و قبولی شما در رشته مورد نظرتون تامین شده…این تصویر باطل السحرتونه بچه ها

اون قسمت عطر را بذارید واسه بعد آزمون خداوکیلی ، به فکر بقیه هم باشید. این آزمون پارسه یکی ادکلن زده بود از سردرد داشتیم میمردیم.

و در پایان دم شما گرم

وااای گفتی ادکلن جلویی منم همینجوره همیشه ائکلن میزنه من دیگه آخرای آزمون سرم درد میکنه که سوالا رو درست نمیتونم بخونم
۰
۰
ارسال:
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۲ ب.ظ)ندا۱ نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  - تو نت کم وقت بگذرانید…حداکثر روزی نیم ساعت سر جمع

و در پایان دم شما گرم

وااای گفتی ادکلن جلویی منم همینجوره همیشه ائکلن میزنه من دیگه آخرای آزمون سرم درد میکنه که سوالا رو درست نمیتونم بخونم

باز دمشون گرم اونایی که ادکلن میزنن و بوی خوب میدن بعضی ها که از بوی بدشون نمیتونی حتی نفس بکشی البته ببخشید رک گفتم ...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۵۷ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  جزوه برای دکتری IT Fariba071 ۲ ۱,۹۷۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۷۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۸ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۶۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۵۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۴۸ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close