زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرکت در ازمون کارشناسی ارشد به جای همسر

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۰۳ ب.ظ
طن نیوز: یک پزشک عمومی در اقدامی عجیب با پوشیدن لباس زنانه به جای همسرش در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرد.

این مرد که ۲ سال در کشور انگلیس دوره‌های کامپیوتر را نیز گذرانده است در آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر به جای همسرش شرکت کرد، اما پوشش زنانه نیز نتوانست راز این زن و شوهر را پنهان نگاه دارد. ۲۵ بهمن ماه سال ۸۷ مسؤولان امتحانات آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر در دانشگاه شهید بهشتی متوجه رفتارهای مرموز یک شرکت‌کننده شدند.

شرکت‌کننده لباس زنانه به تن داشت اما مسؤولان با دیدن دستان وی متوجه شدند او یک مرد است که با لباس زنانه در جلسه امتحان حاضر شده است!

این شرکت‌کننده به دفتر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری منتقل شد و همه ناباورانه متوجه شدند که وی یک مرد است که با پوشیدن لباس زنانه در آزمون حضور یافته است. پرونده‌ای در این باره در هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری تشکیل شد و کارشناسان به بررسی موضوع پرداختند تا راز این مرد زن‌نما فاش شود.

در تحقیقات گسترده این حقیقت افشا شد که داوطلب اصلی یک زن بوده اما شوهرش با پوشش زنانه در دانشگاه حاضر شده تا به جای وی امتحان دهد.

پرونده این تخلف در شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه یک تهران تحت رسیدگی قرار گرفت و مرد زن‌نما وقتی در برابر دادیار عبدی حاضر شد ادعای عجیبی را مطرح کرد.

این مرد که دکترا دارد و پزشک عمومی است در بازجویی‌ها گفت: چند سال پیش در انگلیس دوره‌های کامپیوتر را گذراندم و به ایران بازگشتم و مدرک پزشکی‌ام را در یکی از دانشگاه‌های تهران گرفتم.

وی افزود: در آن زمان با همسرم که مهندس کامپیوتر است آشنا شدم و با هم ازدواج کردیم. همسرم کارشناسی کامپیوتر دارد و آرزو داشت که روزی مدرک دکترایش را بگیرد. ۳ سال بود که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می‌کرد اما قبول نمی‌شد و خودش احساس می‌کرد به خاطر استرس و اضطراب پیش از آزمون است.یک شب پیش از امتحان همسرم به خاطر همین استرس، مریض شد و ناچار شدم او را به بیمارستان ببرم. نگرانش بودم و از او خواستم که امسال نیز در امتحانات کارشناسی ارشد شرکت نکند، چون سلامتی‌اش در خطر بود.

برای اینکه او را خوشحال کنم در اقدامی عجیب عصر روز جمعه (زمان امتحان) لباس زنانه پوشیدم و در جلسه امتحان حاضر شدم،‌ بدون اینکه همسرم متوجه شود. چون به کامپیوتر علاقه دارم، همه سوال‌ها را درست جواب دادم اما مامور انتظامات با دیدن دستانم به من شک کرد و موضوع لو رفت.

وی افزود: می‌خواستم همسرم را خوشحال کنم، اصلاً تصور نمی‌کردم گرفتار شوم، با خود فکر می‌کردم قبولی در امتحانات سراسری کارشناسی ارشد بهترین هدیه ای است که می‌توانم به همسرم تقدیم کنم!

پس از اظهارات این پزشک متخلف، پرونده در اختیار شورای حل اختلاف قرار گرفت و در جلسه‌ای که با حضور رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌های سراسری تشکیل شد طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی شخص داوطلب (مهندس زن) و شرکت‌کننده (پزشک مرد) هردو به پرداخت جریمه محکوم شدند و مهندس زن از سال ۸۸ تا پایان سال ۹۲ از همه آزمون‌های تحصیلات محروم شد.

پزشک عمومی نیز از سال ۸۸ تا پایان سال ۹۴ اجازه شرکت در هیچ آزمون سراسری را ندارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۶:۲۵ ب.ظ
بنده خدا می خواسته همسرش رو خوشحال کنه این بلا را سرش آورده!

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۳ ق.ظ
طرف خیلی آی کیو بوده آخه برفرض هم که نمیفهمیدن که زن نیست عکس روی کارت رو چی کار میکرد ....

تازه فکر کرده دوره های کامپیوتر رو گذرونده میتونه ارشد قبول بشه ... ریاضی و محاسبات و اینا رو میخواسته چی کار کنه .....

خدا خودشو همه مریضاشو یکجا شفا بده .......

میگن عشق آدمو کور میکنه به هر چی مجبور میکنه همینه .......
۰
۰
ارسال:
۲۸ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ
RE: شرکت در ازمون کارشناسی ارشد به جای همسر
همه سوالا رو هم درست جواب داده!بیاد به ما هم یاد بده
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۷ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۱ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۴ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close