زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آی تی ۹۲ هوش مصنوعی ۸۹

ارسال:

msalehi1991 پرسیده:

آی تی ۹۲ هوش مصنوعی ۸۹

سلام دوستان
دو تا سوال مشابه یکی از آی تی ۹۲ و یکی از هوش ۸۹,
جواب صحیح هوش ۸۹ گزینه ۱ میشه یعنی با استفاده از الگوریتم یافتن بزرگترین زیر دنباله مشترک میتوان مساله را حل کرد.
حال در ای تی ۹۲جواب گزینه ۴ میشه یعنی در زمان O(n) میتوان مساله را حل کرد!!!!!!!
خو اگه پاسخ هوش ۸۹ رو صحیح بگیریم مرتبه زمانی حل مساله O(n^2 میشه.

به نظرتون الگوریتم ای تی ۹۲ چیه؟!Huh

تشکرBlush

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Riemann پاسخ داده:

RE: آی تی ۹۲ هوش مصنوعی ۸۹

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ)msalehi1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
جواب صحیح هوش ۸۹ گزینه ۱ میشه یعنی با استفاده از الگوریتم یافتن بزرگترین زیر دنباله مشترک میتوان مساله را حل کرد.
حال در ای تی ۹۲جواب گزینه ۴ میشه یعنی در زمان O(n) میتوان مساله را حل کرد!!!!!!!

تشکرBlush

این سوال رو من توی همین فروم یه جایی حل کردم :دی فکر کنم بزرگترین زیردنباه صعودی فکر کنم بشنه اینو با LCS حل کرد این طور که ما ابتدا دنباله خودمون رو مرتب میکنیم(یه کپیش) بعد LCS دنباله غیر مرتب و مرتب میشه جواب سوال هوش مصنوعی. که اینم میشه فکر کنم nlogn

توی سوال ای تی فکر کنم این محدودیت وجود داره که اون دنباله اندیس هاشون پشت سر هم باشه که اینو میشه توی n حل کرد.
اینجا دوتا ابهام هست یکی کدومش substring میخواد و کدومش subsequence ! که بین این دو فرق هستش.

ارسال:

nazanin92 پاسخ داده:

(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ)msalehi1991 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

تشکرBlush

این سوال رو من توی همین فروم یه جایی حل کردم :دی فکر کنم بزرگترین زیردنباه صعودی فکر کنم بشنه اینو با LCS حل کرد این طور که ما ابتدا دنباله خودمون رو مرتب میکنیم(یه کپیش) بعد LCS دنباله غیر مرتب و مرتب میشه جواب سوال هوش مصنوعی. که اینم میشه فکر کنم nlogn

توی سوال ای تی فکر کنم این محدودیت وجود داره که اون دنباله اندیس هاشون پشت سر هم باشه که اینو میشه توی n حل کرد.
اینجا دوتا ابهام هست یکی کدومش substring میخواد و کدومش subsequence ! که بین این دو فرق هستش.

درسته o(n) هس تو ۶۰۰ مسئله یک سوال شبیه این هست که با پویا حل کرده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

tayebe68 پاسخ داده:

کسی می دونه این مساله راه حل حریصانه داره؟ در چه زمانی ؟؟

و LCS چه مرتبه ای داره؟ کتاب من مقسمیه اینو نگفته!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۹۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۷۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۸۵ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۸۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  هوش مصنوعی یا بیوانفورماتیک fateme_TMR ۶ ۵,۹۳۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme_TMR
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۵۲۲ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۸۳ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۸۱۹ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۴۳۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close