زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عدد همبندی! it88

ارسال:

maryam.raz پرسیده:

عدد همبندی! it88

سلام دوستان
منظور از عدد همبندی در این سوال چیه؟

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

masoud67 پاسخ داده:

RE: عدد همبندی! it88

خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست
چون با این فرض که ۱۰ تا مولفه همبندی داریم حلش کردم عدد ۵۹ گزینه ۱ را بدست آوردم

پست را اصلاح کردم.
اون گراف ۵ راسی که گفته باید حداقل شامل یک دور باشه تا درخت نباشه و جدایی از اون ۹ مولفه درختی که گفته باشه. پس با این اوصاف همون گزینه ۱ درست میشه و جواب سوال شما هم مشخص شد

ارسال:

wokesh پاسخ داده:

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست
چون با این فرض که ۱۰ تا مولفه همبندی داریم حلش کردم عدد ۵۹ گزینه ۱ را بدست آوردم

پست را اصلاح کردم.
اون گراف ۵ راسی که گفته باید حداقل شامل یک دور باشه تا درخت نباشه و جدایی از اون ۹ مولفه درختی که گفته باشه. پس با این اوصاف همون گزینه ۱ درست میشه و جواب سوال شما هم مشخص شد

منم به این پاسخ رسیدم و تاییدش میکنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

maryam.raz پاسخ داده:

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ)wokesh نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ق.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  خودمم نمیدونستم چی بود ولی وقتی حلش کردم فهمیدم منظورش تعداد مولفه های همبندی هست

پست را اصلاح کردم.

منم به این پاسخ رسیدم و تاییدش میکنم.
lممنون دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعداد روش های نوشتن عدد n ss311 ۲ ۲,۹۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
Question یافتن دو عدد پیچیدگی زمانی O(n) porseshgar ۲ ۳,۵۰۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Sad پیدا کردن xای که حاصل جمع دو عدد Sanazzz ۳ ۳,۱۴۶ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  سوال طراحی الگوریتم آی تی ۹۲(عدد گلوگاه) tarane1992 ۱۸ ۱۵,۴۰۱ ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *ahoo
  عدد nام کاتالان ali.majed.ha ۲ ۱,۵۱۴ ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  بزرگترین مقدار عدد ثابت K ss311 ۲ ۱,۸۶۶ ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  بدست اوردن ریشه nم یک عدد مختلط H-Arshad ۱ ۱۷,۰۳۴ ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  تبدیل عدد به حرف parizadgh ۱ ۲,۰۶۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  مرتبه زمانی عدد نپر به توان رادیکال n در مقایسه با همین تابع به همراه یک ضریب در توان sMohammad ۱ ۲,۲۷۶ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  مرتبه ی زمانی - IT88 Happiness.72 ۶ ۳,۷۶۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close