زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه (تحصیلات تکمیلی) صنعتی سهند

ارسال:
۱۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
سلام دوستان،
میشه یخورده درمورد دانشگاه صنعتی سهند و گرایش شبکه های کامپیوتری راهنماییم کنین؟
بنطرتون دانشگاه تبریز بهتره یا دانشگاه سهند؟ تبریز امسال اولین سالشه ولی سهند فکر کنم ۴ سالی هست که این گرایش و ارائه میده.
البته من خودم کارشناسی رو در دانشگاه تبریز بودم ولی اصلا از سطح علمی رشته خودمون راضی نبودم.
امکانش هست یه خورده توضیح بدین؟
تشکر Blush Rolleyes
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
یعنی کسی نیست که آی تی دانشگاه سهند باشه؟
یا از اونجا اشنایی خوبی داشته باشه؟؟؟ Sad
۰
۰
ارسال:
۲۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
RE: دانشگاه (تحصیلات تکمیلی) صنعتی سهند
این لیست دوستانی هست که مقطع کارشناسی یا ارشد رو در سهند تحصیل کرده اند و در مانشت ثبت کرده اند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا یک نفر از دوستان
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز هم به انجمن سر میزنند و رشته شون شبکه هم هست
فکر میکنم میتونید از ایشون بپرسید
یا دعوتشون کنید در این تاپیک به سوالتون پاسخ بدن تا سایر دوستان هم اگر نیاز داشتند استفاده کنند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
من ورودی ۹۰ شبکه‌های کامپیوتری دانشگاه صنعتی سهند هستم. ۳ ماه پیش فارغ‌التحصیل شدم با معدل ۱۶/۱۷ (پایین ترین معدل کلاس) ورودی ما ۴ نفر بودیم.
فقط ۱ استاد داره (در زمینه شبکه های کامپیوتری):
آقای دکتر اکبر غفارپور رهبر.

خیلی استاد باسواد و خوش اخلاقیه. از لحاظ پژوهشی خیلی پرکاره و تعداد مقالات بسیار زیادی داره.
از ۲۴ واحد درسی ۱۵ واحد با ایشون باید پاس کنید (شبکه های کامپیوتری پیشرفته - ارزیابی شبکه - شبکه نوری - شبکه بی سیم - کیفیت سرویس)

۶ واحد (طراحی الگوریتم پیشرفته - تئوری صف) هم با آقای دکتر بهروز علیزاده دارین. دکتری ریاضی.

۳ واحد (سیستم‌های توزیعی) هم با آقای دکتر افشین ابراهیمی. دکتری مخابرات.

دانشگاه خیلی جای پرتیه. از تبریز ۵۰ دقیقه فاصله داره. مثل پادگان میمونه Smile.
خوابگاه پسرا داخل دانشگاه.
خوابگاه دخترا تو خسروشهر.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , v-e , good-wishes , break
ارسال:
۲۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
خیلی ممنون از پاسخ دقیقتون
بنظرتون امسال که دانشگاه تبریز هم این گرایش رو ارائه میده میتونه به سطح علمی دانشگاه سهند برسه؟ چون من کلا دیدم نسبت به دانشگاه تبریز خراب شده! اصلا بهش امیدی ندارم...
اخرین رتبه ای که توی ورودی شما بود چند بود؟ اطلاع دارین؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ دقیقتون
بنظرتون امسال که دانشگاه تبریز هم این گرایش رو ارائه میده میتونه به سطح علمی دانشگاه سهند برسه؟ چون من کلا دیدم نسبت به دانشگاه تبریز خراب شده! اصلا بهش امیدی ندارم...

فک نمی‌کنم همه استادای تبریز رو هم نصف آقای دکتر اکبر غفارپور رهبر سواد داشته باشند. اما دانشگاه تبریز ار هر لحاظ دیگری (بخصوص اینکه داخل شهره - خوابگاه - غذا - تعداد اساتید) از سهند بهتره.
آخرین رتبه فک کنم حدود ۱۳۰ بود.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: v-e
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط v-e.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)v-e نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ دقیقتون

فک نمی‌کنم همه استادای تبریز رو هم نصف آقای دکتر اکبر غفارپور رهبر سواد داشته باشند. اما دانشگاه تبریز ار هر لحاظ دیگری (بخصوص اینکه داخل شهره - خوابگاه - غذا - تعداد اساتید) از سهند بهتره.
آخرین رتبه فک کنم حدود ۱۳۰ بود.

منم دقیقا همین طوری فکر میکنم. چون در دوره کارشناسی من در دانشگاه تبریز با اینکه رشته آی تی از سال ۸۴ توی دانشگاه تدریس و ارائه میشه ولی در کل فقط ۳ یا ۴ تا استاد اختصاصا برای رشته خودمون داشتیم و از اونام فقط یکیشون خوب بود.دکتر اقدسی که ایشونم فقط برای درس شبکه مون میومدن ینی فقط ۷ واحد با ایشون ارائه شد. بقیه اساتید میشه گفت سواد انچنانی نداشتن.فقط اذیت میکردن دانشجو رو...
درسته دانشگاه تبریز از نظر رتبه بالاتر از سهنده ولی اصلا از سطح علمیش توی رشته خودمون راضی نبودم و البته بازم نیستم! چون احتمالا اساتید فرق چندانی نکردن!
دیدم ۲ نفر از دوستان به پست آقای Polarisia نظر منفی دادن برای همین خواستم توضیح بدم که کاملا درسته...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ق.ظ
یه سوال برام پیش اومد...مگه دانشگاه تبریز با گرایش ۱و۴ برنمیداره امسال؟ تکمیل که اونجوری برداشت؟!
۰
۰
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ ق.ظ)master of net نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومد...مگه دانشگاه تبریز با گرایش ۱و۴ برنمیداره امسال؟ تکمیل که اونجوری برداشت؟!

من از دوستام شنیدم که از امسال گرایش شبکه رو ارائه میده. قبلا که کلا ارشد آی تی نداشت. البته منظورم از قبل سال پیشه. چون خودم خرداد ۹۲ فارغ التحصیل شدم از تبریز!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ فروردین ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ
تو دفترچه تکمیل ظرفیت امسال زده بود مخابرات امن با ضرایب گرایش ۱و۴//////
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۵۳ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۹۹ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل Sajjad124j ۰ ۲,۰۶۳ ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sajjad124j
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۱۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی پیشرفته کرمان Shine_20 ۱ ۳,۰۶۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: farnaz_n73
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۵۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  کدوم دانشگاه شمال غرب؟ (ارومیه - سهند - شهید مدنی - صنعتی ارومیه) Shine_20 ۰ ۲,۱۰۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close