زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر

ارسال:

hmd1st پرسیده:

با سلام خدمت همه ی دوستای مانشتیه گل گلاب
یه راهنمایی از دوستان میخواستم

من میخوام مدیریت رو تو این یه ماه گزینشی بخونم یه منبع خوب (همراه با چنتا فصل های مهم که حتمن تست میاد) رو میخواستم بهم معرفی کنید.

اگرم این کارم صحیح نیست لطفن راهنماییم کنین که وقتم رو هدر ندم.Confused سپاس

(این اولین پستم تو مانشت هست. از اول تابستون که عضو مانشت شدم:rolleyesSmile
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

hmd1st پاسخ داده:

چرا کسی به من کمک نمیکنه ؟؟؟؟؟ Sad

۰
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر

کتاب مدرسان حجمص زیاد نیست مقسمی هم هست. من خودم مدرسان میخونم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

ارسال:

hmd1st پاسخ داده:

(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  کتاب مدرسان حجمص زیاد نیست مقسمی هم هست. من خودم مدرسان میخونم

کتاب مقسمی رو دارم. حس می کنم کامل نیس. کتاب مدرسان متنش روون هست ؟ من فقط میخوام مدیریت رو زیر ۲۰% نزنم. در همین حد. یه کتاب میخوام که متنش روون باشه و فقط ۲ ۳ تا فصلش رو بخونم. سپاس از پاسخ شما دوست عزیز

(۰۶ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  انتشارات گسترش علوم پایه

این کتاب رو دارم اما حس خوبی نسبت بهش ندارم. کتاب پارسه هم دارم. پوران رو هم دارم. به نظرتون کدوم کتاب و دقیقن کودوم فصلا حد اکثر ۳ ۴ فصل مهمش رو بخونم. ممنون میشم راهنماییم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Somayeh_Y پاسخ داده:

به نظرم برای مدیریت بهترین گزینش تست های کنکور سال قبل هست.
پیشنهاد من
کتاب درس و کنکور اصول و مبانی مدیریت
مولفین:آقایان مهرداد پرچ و حمیدرضا مقسمی
انتشارات گسترش علوم پایه

یه کتاب ۱۷۰ صفحه ای هست که به راحتی میشه توی این وقت باقیمانده خوندش.

۰
ارسال:

H3NGAM3H پاسخ داده:

مدیریت سرفصل های زیادی داره
به نظر من تست ها رو بزنید توی این وقت باقیمانده
خودم یه دور مقسمی رو ماه گذشته خوندم اما زیاد خوشم نیمد ازش ، الان تست میزنم فقط

۰
ارسال:

hoomanab پاسخ داده:

من راضیم ازش. اونو بخوم به جای ۲۰، ۵۰ میزنی

۰
ارسال:

jahani پاسخ داده:

برای درس مدیریت یک کتاب مدرسان داره که توش سرفصلهای مهم رو رنگی کرده. اون میتونه کلی کمکتون کنه. کتاب پرچ که با مقسمی داده هم کتاب جالبی هست. اما اگر هیچ کدوم از اینها رو نمیخوای بخونی
مدیریت منابع انسانی سازماندهی و برنامه ریزی و انگیزش مهمترین فصلهای مدیریت هستند. از این چهار فصل حداقل ۵ تا ۶ تست خواهد امد که میشه حدود ۳۰ ۴۰ درصد. میتونی این فصلها رو بخونی.

۰
ارسال:

hmd1st پاسخ داده:

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ)jahani نوشته شده توسط:  برای درس مدیریت یک کتاب مدرسان داره که توش سرفصلهای مهم رو رنگی کرده. اون میتونه کلی کمکتون کنه. کتاب پرچ که با مقسمی داده هم کتاب جالبی هست. اما اگر هیچ کدوم از اینها رو نمیخوای بخونی
مدیریت منابع انسانی سازماندهی و برنامه ریزی و انگیزش مهمترین فصلهای مدیریت هستند. از این چهار فصل حداقل ۵ تا ۶ تست خواهد امد که میشه حدود ۳۰ ۴۰ درصد. میتونی این فصلها رو بخونی.
جناب جهانی به نظریتون کتاب پوران و پارسه رو بذارم کنار؟ همچنین کتاب مقسمی رو (کتاب مقسمی هم تستشو دارم هم درسش)؟ متن کتاب مدرسان روون هست که بشه باهاش خوب ارتباط برقرار کرد؟ آخه باید بتونم مدیریت رو خیلی سرعتی بخونم. مدرسان میتونه کمکم کنه؟ با قلم پرچ و مقسمی مشکل دارم نمی فهممش. سپاس از راهنماییتون

۰
ارسال: #۱۰

H3NGAM3H پاسخ داده:

من کتاب مدیریت مدرسان برای رشته های مدیریتی دارم
خیلی دوسش دارم . حجمش زیاده اما مطالبش روونه و من اگه وقت داشتم حتما کامل میخوندمش . دوست داشتنیه
الان فقط تست هاشو میزنم دیگه

۰
ارسال: #۱۱

jahani پاسخ داده:

کتاب پارسه هم کتاب خوبیه و نیز کتاب پوران. منتها این دوکتاب بسیار حجیم هستند. (مثل همون کتاب مدیریت مدرسان که برای رشته های مدیریتی هست) و تو این فرصت کم وقت نمیشه خوندشون کتاب مدرسان ویژه ایتی خوبیش همون طورکه گفتم اینه که علاوه بر اینکه حجمش کمه جاهای مهمشم هایلایت کرده. یعنی مثلا میتونی فقط جاهای مهم رو بخونی و امیدوار باشی ۳۰ ۴۰ بزنی.

۰
ارسال: #۱۲

hoomanab پاسخ داده:

Re: RE: گزینشی خوندن مدیریت تو یک ماه آخر

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Summit نوشته شده توسط:  سلام به همه ی دوستای مانشتی عزیز، بنده توی این دوهفته می خوام مدیریت رو بخونم، کتاب پارسه (دو جلد حجیم) دارم، احساس میکنم خیلی از مطالبش برای ارشد IT لازم نیست!(بیشتر واسه رشته های مدیریتی هستش) کسی میتونه مشخص کنه چه فصل هایی از این دو کتاب برای IT میاد؟ اگه فقط فصل هایی از اونها رو که سوالات IT تو آخر فصلشون اومده رو بخونم کفایت میکنه؟؟
پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون...

فقط بهتو استرس وارد میکنه. کتاب مدرسان یا مقسمی رو بخونید. الان وقت اون نیست. بهتره وقتی که میخواید روی مدیریت بذارید روی بقیه درسا بذارید که تقویت شه. مدیریت درحد ۳۰ یا ۴۰ درصدم خوبه!

۰
ارسال: #۱۳

mohsen_23 پاسخ داده:

میشه لطفا یک کتاب مناسب که با خوندنش بشه در حد ۴۰% زد رو معرفی کنید؟ برای دانشگاه آزاد منظورم هست. من به این کتاب رسیدم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آیا این کتاب رو مناسب میدونید؟ خیلی ممنونم.

۰
ارسال: #۱۴

hoomanab پاسخ داده:

من خودم مدرسان میخونم. منابع آزاد رو اطلاع ندارم دوست عزیز

۰
ارسال: #۱۵

Good! پاسخ داده:

من هنوز مدیریت رو نخوندم متاسفانه.فصلهای مهمی که جناب جهانی گفتن رو بنظرتون از روی مدرسان بخونم یا یه جزوه هم پیدا کردم از دکتر طبرسا برای پارسه.یا یه سری جزوات هم دکتر پرچ که تو مدرسان درس میدن گذاشتن رو سایتشون.لطف میکنید سریع بفرمایید کدموم بهتره دوستان؟آخه نگرانم کتاب مدرسان رو نرسم.
جناب hoomanab میشه بگید این فصلهایی که جناب جهانی گفتن تو کتاب مدرسان هرکدوم چند صفحه س؟
سپاس

ارسال: #۱۶

hmd1st پاسخ داده:

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هنوز مدیریت رو نخوندم متاسفانه.فصلهای مهمی که جناب جهانی گفتن رو بنظرتون از روی مدرسان بخونم یا یه جزوه هم پیدا کردم از دکتر طبرسا برای پارسه.یا یه سری جزوات هم دکتر پرچ که تو مدرسان درس میدن گذاشتن رو سایتشون.لطف میکنید سریع بفرمایید کدموم بهتره دوستان؟آخه نگرانم کتاب مدرسان رو نرسم.
جناب hoomanab میشه بگید این فصلهایی که جناب جهانی گفتن تو کتاب مدرسان هرکدوم چند صفحه س؟
سپاس

دوست عزیز کاری که من کردم. فصل های پرتکرار کنکور (طبق آمار پارسه) رو از کتاب مدرسان خوندم.

tozie Mozooee_IT.pdf
اندازه فایل: ۱۲۵/۱ KB

ارسال: #۱۷

Good! پاسخ داده:

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)hmd1st نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۷ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  من هنوز مدیریت رو نخوندم متاسفانه.فصلهای مهمی که جناب جهانی گفتن رو بنظرتون از روی مدرسان بخونم یا یه جزوه هم پیدا کردم از دکتر طبرسا برای پارسه.یا یه سری جزوات هم دکتر پرچ که تو مدرسان درس میدن گذاشتن رو سایتشون.لطف میکنید سریع بفرمایید کدموم بهتره دوستان؟آخه نگرانم کتاب مدرسان رو نرسم.
سپاس

دوست عزیز کاری که من کردم. فصل های پرتکرار کنکور (طبق آمار پارسه) رو از کتاب مدرسان خوندم.
خیلی ممنونم ازتون راستش این توزیعو دارم.اتفاقا میخواستم همینکارو کنم اما جناب hoomanb گفتن مقسمی بخونم.الانم دارم میخونمش ولی باز نگرانم آخه سوالای دیگه رو که نگاه میکنم انگار بازم نمیتونم جواب بدمشون Undecided شاید بهتر باشه منم درسشو بخونم بجای تستهاHuh
من کتاب درس مدیریت مقسمی رو هم دارم.بنظرتون اون خوبه بخونم؟Huhخلاصه است

۰
ارسال: #۱۸

hoomanab پاسخ داده:

به نظر من توی این وقت کم کتاب تست مدیریت مقسمی رو بگیرید. تسته ولی توی جواباش کامل مبحث یک تست رو باز کرده.بسیار مفیده

ارسال: #۱۹

Good! پاسخ داده:

(۰۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  به نظر من توی این وقت کم کتاب تست مدیریت مقسمی رو بگیرید. تسته ولی توی جواباش کامل مبحث یک تست رو باز کرده.بسیار مفیده

بله دارم.اما چون از همه فصلها سوال اومده گفتم شاید فصل به فصل بخونم بهتر باشه.ممنون از پاسختون Smile
ببخشید میشه اینم بگید که از چه سالی بخونم بهتره؟آزادها رو هم بخونم؟

۰
ارسال: #۲۰

hoomanab پاسخ داده:

فکر کنم از ۸۳ تا ۹۲ داشته باشه. بله خوبه اگه بخونید Smile

ارسال: #۲۱

Good! پاسخ داده:

(۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  فکر کنم از ۸۳ تا ۹۲ داشته باشه. بله خوبه اگه بخونید Smile

خیلی خیلی ممنونShy

۰
ارسال: #۲۲

Good! پاسخ داده:

من ۱مقدار کتاب مقسمی و پرچ و ممتاز رو خوندم خوشم اومد.خلاصه خوبی از رابینزه.کتاب تستش نیست درسنامه ست.گفتم اگه کسی خواست استفاده کنه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۶۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۲۹,۹۹۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۴۱۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۲۰۱ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۰۹۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۲۹۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  اصول مدیریت راهبردی فناوری اطلاعات master of net ۱ ۲,۰۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: master of net

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close