زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارشناسی ارشد ۹۳-۹۴ بدون آزمون؟ کی و چگونه؟

ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ
سلام.
وقت دوستان بخیر.
من دارم برای کنکور ارشدی که کمتر از دو ماه دیگه برگزار میشه خودم رو آماده میکنم. (جزء شاگردهای برتر ورودی خودمون هستم)
تو اینترنت یه مطالبی رو دیدم که نگران شدم! Confused
بعضی از سایت ها چند ماه درخواست دانشجویان ممتاز بدون کنکور رو داده بودن و تموم شد مثل امیرکبیر، شریف و ...
در صورتی که تا اونجایی که من اطلاع دارم برای ماهایی که داریم کنکور ارشد میدیم، تابستون سال بعد باید درخواست ها داده بشه!
الان گیچ شدم. یعنی فرصت تموم شد و من نمیتونم از ۱۰درصد اوّلیم ( یا همون شاگرد اوّلیم) استاده کنم؟
با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ
RE: کارشناسی ارشد ۹۳-۹۴ بدون آزمون؟ کی و چگونه؟
بله برخی از دانشگاههای پذیرش اولیه شون رو انجام دادن اما این به این معنی نیست که شما دیگه نمی تونید از این سهمیه تون استفاده کنید
در خصوص مورد درخواستی شما قبلا هم در انجمن پرسیده شده مثلا این

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا "بدون آزمون" رو هم سرچ کنید میتونید بحث های قدیمی رو ببینید

تا جایی که من متوجه شدم خرداد ماه هم سنجش یه جایابی انجام میده برای استعدادهای درخشان و براساس اون هم شما می تونید از سهمیه تون استفاده کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

باز امیدوارم دوستانی که اطلاع بیشتری دارند راهنمایی دقیق تری بفرمایند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
سلام.
ممنون از پاسخ شما.
لینکی رو هم که گذاشتید خوندم. متشکر.
متاسفانه نا امیدتر شدم Sad
من امسال تیرماه دفترچه ای که خود سنجش گذاشته بود تو سایتو دیدم. نوشته بود بعضی دانشگاه ها از طریق خود دانشگاه و بعضی هاشون هم از طریق سنجش. امیرکبیر و شریف و ... از طریق خود دانشگاه انجام میشد.
الان یعنی من نمیتونم دیگه این دانشگاه ها رو انتخاب کنم؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
تا اونجایی که می دونم برای بدون ازمون باید در زمانی که خود دانشگاه میگه اقدام کنید ولی برای استفاده از سهمیه رتبه اولی باید ازمون رو بدید بعد با توجه به سهمیه، در رتبه تون تاثیر خواهد داشت.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mr.ramezani , good-wishes
ارسال:
۲۸ دى ۱۳۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ق.ظ، توسط skytower_19.)
یه سوال: دانشگاه سراسری میتونه مقطع ارشد روزانه بدون کنکور و همینطور دل بخواهی دانشجویی رو اضافه کنه!؟ من شنیدم بعضی دانشگاه ها مثل تهران یه سهمیه خاص (منظورم درصد سهمیه در کنکور نیست) دارن که بدون کنکور همینطوری یکی دو نفر به هر رشته رو میتونن اضافه کنن، حتی اگه طرف تعطیل باشه و حتی اگه لیسانسش رو دانشگاه دیگه ای بوده باشه. آیا حقیقت داره؟ ملاکش چیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۱۸۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close