زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT

ارسال: #۱۶
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
RE: دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT
(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  من همونطورکه گفتم طرفدار هیچ موسسه ای نیستم جز اعتماد به نفس و توکل و درس خوندن خود فرد.ولی اون چیزی که من بین این موسسه ها دیدم فقط با پاسخ نامه های مدرسان واقعا عشق کردم واقعا کاملا
الان کاملا مشخص شد طرفدار هیچ موسسه ای نیستید ، ابدا به هیچ وجه من الوجوه ؛ اصلا غیرممکنه Big GrinBig Grin

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  فکر کنم جوابم کافیتونه ..... دیگه اگه پاسخی دارین حتما بی جهته ........CoolDodgyBig Grin

از انتقاد پذیری شما بسیار متشکریم Confused وقتمون رو تلف میکرد جواب دادن به صحبت شما Cool

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۱
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  سوالات نصیر خوب و استاندارد ولی حس میکنم گاهی اوقات دیگه خیلی اسون میشه..... من خودم مدرسان شرکت کردم و سوالات اونجا زیاد استاندارد نیست ولی خوب مشکل و سختن بعضی از سوالاتش..... پارسه که بیخیاللللللل Big Grin

میشه بگی به نظرت کدوم موسسه خوبه ظاهرأ از نظر شما همه موسسات یه مشکلی دارن این عقلانی نیستا !!!!پس این همه جامعه آماری مدرسان از کجا اومده ؟؟؟یا موسسات دیگه !!!کم لطفی نکن دوسته عزیز .
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , mahyar0011
ارسال: #۱۸
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ب.ظ
RE: دانلود آزمون ۲۵ درصد چهارم موسسه نصیر رشته مهندسی IT
(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  من همونطورکه گفتم طرفدار هیچ موسسه ای نیستم جز اعتماد به نفس و توکل و درس خوندن خود فرد.ولی اون چیزی که من بین این موسسه ها دیدم فقط با پاسخ نامه های مدرسان واقعا عشق کردم واقعا کاملا
الان کاملا مشخص شد طرفدار هیچ موسسه ای نیستید ، ابدا به هیچ وجه من الوجوه ؛ اصلا غیرممکنه Big GrinBig Grin

(۰۷ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷ ب.ظ)navid_itboy نوشته شده توسط:  فکر کنم جوابم کافیتونه ..... دیگه اگه پاسخی دارین حتما بی جهته ........CoolDodgyBig Grin

از انتقاد پذیری شما بسیار متشکریم Confused وقتمون رو تلف میکرد جواب دادن به صحبت شما Cool

قدیمیا حرفای خوبی میزدناااا نرود میخ آهنین در سنگ,,,,آخه من بخوام طرفداری موسسه ای و کنم از شما میترسممممم که نمیگگگگممم ..... Big GrinBig Grin یکم از مختون استفاده کنین دوست عزیزم و واقع بین باشین ...... دیگه وقت ندارم ج بدم بهتونننننن Cool

نادانی گفت: "گذشته و حالم را ضایع کرده ام" عاقلی گفت: "امّا اینده هنوز،سالم مانده است."Heart
۱
۵
ارسال: #۱۹
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
دوستان خواهشأحاشیه تراشی نکننیدو نظم تاپیک رو با این حرفا بهم نریزین هر کس نظر خودشو داره و نظر همه محترمه لطفأ دیگه بحث رو تموم کنید ممنون از همگی.
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۲۰
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ب.ظ
راستش هر چی میگیم فایده نداره!! آخه کنکور آزمایشی اینقدر بحث داره. خب عزیز من این بحثها هم وقت تون را میگیره هم اعصابتون را خراب میکنه. این تاپیک واسه دانلود هست . دانلود کنید و بعد هم اگه اشکالی در هر درسی بود برید بپرسید.
هم این بحثها برای خودتون مضر هست هم برای اونکسی که دارید جوابش را میدید. من فکر کنم تمرکز روی درسها براتون بهترهتو این فرصت کوتاه باقیمانده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , mahyar0011

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۸۰۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۷ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۸ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۴ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close