زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید

ارسال: #۳۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۱ ب.ظ
واقعا نا امید کنندس برای بچه های نرم
شایدم بچه های نرم پارسه نمیرفتن زیاد (خودمون رو دلداری بدیم الکی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ
RE: رتبه هاتون رو با رتبه های سال ۸۹ مقایسه کنید
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  واقعا نا امید کنندس برای بچه های نرم

واسه هوشی‌ها هم همین طور،مثلا ۸۸ آخرین قبولی هوش علم وصنعت ۲۵۰ بوده ولی ۸۹ ۱۸۵ بوده!!!
خدا کنه امسال با حساب همه چی....حداقل مثل ۸۸ باشه.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
رتبه‌ی ۷۸۱ آی تی
تجارت الکترونیک شبانه‌ی امیر کبیر!!!!
یکی بیاد بگه طرف چه سهمیها‌ی داشته راحتمون کنه
شاگرد اول که نبوده....!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  رتبه‌ی ۷۸۱ آی تی
تجارت الکترونیک شبانه‌ی امیر کبیر!!!!
یکی بیاد بگه طرف چه سهمیها‌ی داشته راحتمون کنه
شاگرد اول که نبوده....!

ممکنه سهمیه شاگرد اولی یاشه
یا چند سهمیه با هم
بیشتر اونایی که قابل باور نیستن سهمیه ای هستند
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  بالاخره تونستم با هر بدبختی بود بقیه رو هم پیدا کنم.

خیلی خیلی خیلی ممنون Heart

یه سوال، قبولیهای غیر انتفاعی و پیام نور رو چرا نزده؟ اگه دقت کنید از رتبه ۴۰۰ به بعد مخصوصا ۵۰۰ به بعد تفاوت رتبه‌ها خیلی بالا میره و تعداد کم!
ضمنا اون رتبه های ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ که هست شک نکنید با سهمیه قبول شدن Smile
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  خیلی خیلی خیلی ممنون Heart

یه سوال، قبولیهای غیر انتفاعی و پیام نور رو چرا نزده؟ اگه دقت کنید از رتبه ۴۰۰ به بعد مخصوصا ۵۰۰ به بعد تفاوت رتبه‌ها خیلی بالا میره و تعداد کم!
ضمنا اون رتبه های ۷۰۰ تا ۱۲۰۰ که هست شک نکنید با سهمیه قبول شدن Smile

اولا: سالای قبل غیر انتفاعی و مجازی به این وسعت نبود مثلا غیر انتفاعی تو هوش یکی بود و در نرم هیچی
دوما: دیگه این آمار مربوط به یه موسسه آموزشی برای جلب مشتریه ضایع هست کمی که کلی رتبه افتضاح که جایی قبول نشدن رو لیست کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ)sajede نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ)میترا نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  میشه مال IT رو هم بزارین! اینا بیشترشون کامپیوتره!

مربوط به رتبه های قبولی سال پیش پارسه

ممنون دوست عزیز.فکر نمی کنم این رتبه های پارسال باشه چون پارسال شریف شبکه نداشت.احتمالا سال ۸۸ یا ۸۷/ بازم ممنون
به احتمال زیاد مربوط با سال ۸۸
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  بالاخره تونستم با هر بدبختی بود بقیه رو هم پیدا کنم.
بابت کیفیت بد عکس‌ها عذر میخوام(خصوصا دوستان آی تی) چون با موبایل گرفته شدن و خیلی هم با عجله!دفتر پارسه شلوغ بود ،از این که اجازه دادن عکس بگیرم از دفترچه شون همینجا ازشون تشکر می کنم-ضمنا از دوست مانشتیمون آقای manesht_omid هم به خاطر چند تا از عکس‌ها ممنونم.

خیلی زحمت کشیدین ممنون

ظرفیت های ۹۱ مثل ۸۹ هستش؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ
کسی می دونه اینهایی که قبول شدن حالا فرض کنید با رتبه ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصدهاشون چطوربوده ؟ضمنا از اون دوستی که زحمت کشیدن و این تصاویر را گذاشتن بسیار بسیار سپساگذارم . چون من تازه امسال نیت کردم بخونم . ده سالی هم هست که درسم تموم شده . و هیچ دید کلی ای هم در رابطه با کنکور ارشد نداشته وندارم. اینجا تازه دارم می فهمم چه خبره .
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط eris229.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ق.ظ)saba713 نوشته شده توسط:  کسی می دونه اینهایی که قبول شدن حالا فرض کنید با رتبه ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصدهاشون چطوربوده ؟ضمنا از اون دوستی که زحمت کشیدن و این تصاویر را گذاشتن بسیار بسیار سپساگذارم . چون من تازه امسال نیت کردم بخونم . ده سالی هم هست که درسم تموم شده . و هیچ دید کلی ای هم در رابطه با کنکور ارشد نداشته وندارم. اینجا تازه دارم می فهمم چه خبره .

بعضی از اعضا کارنامه هاشون رو اینجا گذاشتن میتونید درصدهاشون رو ببینید

موفق باشید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۱۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۱۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۷۲ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۳۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۲۹ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  مصاحبه رتبه ۷۷ نرم افزار سال ۹۷ zohre97 ۸ ۹,۶۵۵ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseinemanesht7
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۰,۹۷۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close