زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مجموعه سوالات کنکور ۱۰ سال اخیر مهندسی کامپیوتر کدام موسسه بهتر است؟

ارسال:
۱۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام
مشابه این موضوع هم قبلا در انجمن بوده ولی نتیجه گیری خوبی ازش نگرفتم و نمیدونم چکار کنم.
به همین زودی هم باید شروع کنیم واسه ۱۰۰ درصدها و کنکور سالهای قبل و نیاز به چنین کتابی هست.

چند روز پیش که با یکی از مشاورهای پارسه تماس داشتم بهم گفت که مجموعه سوالات پارسه که پاسخنامه خیلی خوبی هم داره چاپ شده و چون تعدادش کمه زودتر تهیه کن. (البته اگر مثل بیقه حرفاشون نباشه که مثلا جامعه آماری پارسه سه برابر مدرسانه)

من خودم گسترش علوم را دارم ولی مربوط به ۸۹ به قبل هست. بد نیست ولی خیلی هم خوب نیست. چون سالهای قبلش سوالات معمولا زیاد مفهومی نبوده ولی سالهای اخیر با سخت تر شدن سوالات ، مستلزم پاسخ تشریحی خوب هست.

پوران طبق گفته ها، خلاصه جواب داده.
مدرسان شنیدم غلط زیاد داره.
سنجش شنیدم بدک نیست.

کسانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند و یا نمونه کتابش را داشتند لطفا راهنمایی کنند.
باتشکر
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , H3NGAM3H
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ
RE: کتاب مجموعه سوالات کنکور ۱۰ سال اخیر مهندسی کامپیوتر کدام موسسه بهتر است؟
بنده هم به مشکل شما دچار شدم
رفتم کتابفروشی .میگفت :مدرسان امسال خیلی خوب میفروشم. الان هم همین ۱جلد مونده (راست هم میگفت چون قفسه کتاب تست مدرسان خالی بود)
ار سال ۸۶ تا ۹۲ داشت قیمت ۱۶ تومن - که من نخریدم

دوستان نظر بدهند.کتاب تست چی بگیریم؟Huh

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ
ما که این سوالارو تو کتابای مختلف به صورت پراکنده داریم خیلی هاشم قبلا حل کردیم چه ضرورتی برای خریدن این کتاب وجود داره؟

Ayyy ya ya ya
۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۲ ب.ظ، توسط kati.)
من سر ی کتاب های مقسمی رو دارم بد نیستش خوبه ولی یه جایی هایش اشتباه تایپی داره ...ولی در کل راضیم.

یه دونه کتاب معماری مدرسان دارم والا اینقدر توش غلط داره که جرات نمی کنم برم سمت مدرسان.می ترسم همه کتاباش همین طور باشه.(البته اشتباهات تایپی داره)
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  ما که این سوالارو تو کتابای مختلف به صورت پراکنده داریم خیلی هاشم قبلا حل کردیم چه ضرورتی برای خریدن این کتاب وجود داره؟
من میخوام برای اون دو هفته آخر کنکورهای سال قبل را آزمون بدم. بهرحال باید یه کتابی باشه که اینها را مجتمع داشته باشه. وگرنه منم همه کتابهای تست امسال را دارم.
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
من مجموعه تست های رشته آی تی سازمان سنجش تا سال قبل (با پاسخ تشریحی)رو دارم هر کسی خواست با قیمت مناسب میدم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ
با تشکر از همه دوستان
دیگه کلا از خیر این مدل کتاب گذشتم. با چند تا از مشاورای موسسات صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که سود آنچنانی نداره. به خاطر سوالات تکراری که پیش میاد. به همین خاطر تصمیم گرفتم به جای کنکورهای سالهای قبل همون آزمونهای جامع موسسات را بدم که تکراری بودن سوالات کمتر پیش بیاد
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ
من اصلا از سوالات موسسات راضی نیستم به هیچ وجه جایگزین سوالات سنجش نکنید مگه طراحان مدرسان یا پارسه با طراحان سنجش یکی هستن این موسسات سوالات سالهای قبل یا مشابه سوالات سال های گذششتونو میدن...
فقط تنها مزیت که این کنکور موسسات دارن اینه که میتونید در فضای کنکور قرار بگیرید زمان بندی سوالاتو تنظیم کنید و از لحاظ وقت در کنکور براتون مشکل پیش نیاد همین.Shy

در روزهای نزدیک به آزمون هر چند همه سوالات کنکورو در کتب های مختلف پراکنده خوندید ولی بارها شده گهگاهی عینا یکی دوتاسوال از کنکورهای قبل دادن....و میدونید ارزش یکی دو تاتستم خودش کم نیست

من کتاب سنجشو دارم به این خاطر که کنکور رو سنجش برگزار میکنه درسته گهگاهی کلید غلط داره ولی من راضیم در کنارش اگه میخوایید به نظرم مقسمی هیچ غلطی نداره....من که تا الان از کتاباش غلط ندیدم ولی اصلا مدرسان نگیرید چون واقعا درش گزینه های درستو هم غلط جواب داده کم پیش میاد کتابی مثل نرم افزار مدرسان بدون غلط بوده وولی پایگاه واقعا افتضا پاسخانه غلطش.Blush

خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم ...
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را...
مبادا گم کنم اهداف زیبا را...
مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت...
دلم بین امیدی و نا امیدی میزند پرسه ...
میکند فریاد...
مـــــــــــــرا تنــــــــــــها تو نگـــــــــــذاری خداوندا.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , takexpert
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)tarane1992 نوشته شده توسط:  من اصلا از سوالات موسسات راضی نیستم به هیچ وجه جایگزین سوالات سنجش نکنید مگه طراحان مدرسان یا پارسه با طراحان سنجش یکی هستن این موسسات سوالات سالهای قبل یا مشابه سوالات سال های گذششتونو میدن...
فقط تنها مزیت که این کنکور موسسات دارن اینه که میتونید در فضای کنکور قرار بگیرید زمان بندی سوالاتو تنظیم کنید و از لحاظ وقت در کنکور براتون مشکل پیش نیاد همین.Shy
منم نظر شما را داشتم و میخواستم برای روزهای آخر ، هر روز یک سال از کنکورهای ۵ سال پیش را بدم ولی مشاورهایی که باهاشون صحبت کردم اصلا این کار را مناسب نمیدونستند. دلیلشون هم این بود که معمولا اکثر سوالهای این کنکورهای سالهای اخیر را ما قبلا حل کردیم ، توی کتابهای تستی که داریم و اگه ما قرار باشه مثلا کنکور سال ۹۰ را برای خودمون شبیه سازی کنیم و آزمون بدیم به علت اینکه معمولا اکثر سوالهاشو در حین خوندن درس و تست زدن دیدیم و حل کردیم شاید در عرض ۳ ساعت تموم بشه و اون نتیجه ای که لازم هست را نگیریم. حرفشون هم منطقی بود.

درسته که هیچی سوالات سنجش نمیشه و آزمونهای موسسات در حد سنجش نیستند ولی آزمون جامع موسسات بهترین گزینه هستند. لااقل سوالات تکراری کمتری به چشممون میخوره. من خودم پارسه هستم و به احتمال زیاد برای روزهای آخر از آزمونهای جامع مدرسان امسال و سال قبلش و پارسه سال قبل استفاده میکنم که بیشتر تو شرایط آزمون قرار بگیرم.
کتاب بانک تست پارسه را هم قصد کردم بگیرم و ازش استفاده کنم. اگر برام اومد و استفاده کردم حتما کیفیتشو به بچه های مانشت میگم چه جوریه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti
ارسال: #۱۰
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
من بیشتر مد نظرم برای پاسخنامه زبان هست.میشه بگید کدوم کتاب برای زبان پاسخ بهتری داره؟میخوام با تستهای سالهای قبل زبان رو یاد بگیرم
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ ب.ظ
کتاب بانک تست پارسه چه طوریاست؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۵۰ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  کتاب بانک تست پارسه چه طوریاست؟

من خیلی اطلاعات ندارم
فقط میدونم تستهای طبقه بندی شده بر اساس سرفصل دروس هست. ظاهرا اولین سالی هست که چاپ شده. پاسخهای خوب داره. تقریبا خوبه. غلطهاش به نسبت کمه.
اینها فقط اطلاعاتی بود که من توی این چند روز از بچه هایی که داشتند کسب کردم. خودم قصد دارم بگیرم و سفارش دادم به نمایندگی پارسه شهرمون که برام بیاره. اگر به دستم رسید حتما میگم به چه صورت هست تا اگر بچه ها خواستند تهیه کنند.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ب.ظ
کتاب خود سازمان سنجش بهتر از همشونه
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
بچه ها نظرتون درمورد کتابهای مقسمی چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
من پارسال مقسمی زدم ، مشکلش این بود که بعضی سوالا رو غلط حل کرده بود. خواستین درصد بگیرین بهش اعتماد نکنید! قیمتشم بالا بود. چون تا ۸۷ یک کتاب بعد اون هر سال یک کتابه جدا میشد و توش آی تی هم داشت که بدردم نمیخورد! همین!

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Good!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۲۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۴۳ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۱۴ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۴۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close