زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳

ارسال: #۹۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
یه سوال:ما که تو مهندسی هم مجازیم باید حتما برا مهندسی هم انتخاب رشته کنیم اخه تو دفترچه نوشته ان دسته از داوطلبانی که که علاوه بر رشته امتحانی اصلی در یکی از رشته های شناور نیز متقاضی شده اند و مجازن ضرورت دارد که بر اساس تبصره مذکور انتخاب رشته نمایند.این کلمه ضرورت که گفته یعنی باید انتخاب کنیم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط MehrTa.)
همین ۴۶ هم فکر کنم خیلی شانس آورده که امیرکبیر قبول شده!
بچه‌ها سازمان سنجش لینک اصلاحیه قبلی رو برداشته جاش یه صفحه جدید گذاشته. دانشگاه طباطبایی رو نمی تونم پیدا کنم. میشه لینکش رو بدید لطفاً
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  یه سوال:ما که تو مهندسی هم مجازیم باید حتما برا مهندسی هم انتخاب رشته کنیم اخه تو دفترچه نوشته ان دسته از داوطلبانی که که علاوه بر رشته امتحانی اصلی در یکی از رشته های شناور نیز متقاضی شده اند و مجازن ضرورت دارد که بر اساس تبصره مذکور انتخاب رشته نمایند.این کلمه ضرورت که گفته یعنی باید انتخاب کنیم؟

مصلماً هیچ معنایی نداره که شما حتماً مهندسی هم انتخاب رشته کنید! سبک نوشتاری کسی که مطالب سایت سنجش رو می نویسه خیلی مشکل داره!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۹۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
RE: کارنامه علوم کامپیوتر رتبه ۶۳
[quote='MehrTa' pid='27703' dateline='1306736611']
همین ۴۶ هم فکر کنم خیلی شانس آورده که امیرکبیر قبول شده!
بچه‌ها سازمان سنجش لینک اصلاحیه قبلی رو برداشته جاش یه صفحه جدید گذاشته. دانشگاه طباطبایی رو نمی تونم پیدا کنم. میشه لینکش رو بدید لطفاً
[quote='delta' pid='27702' dateline='1306736306']

لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من تو دفترچه که خوندم
نوشته بود دانشگاه علامه خوابگاه نداره
به نظر شما اگر بخوام مهندسی تصمیم رو قبل از علامه بزنم کدوم بهتره تربیت معلم یا علوم اقتصادی

اینگونــه زندگــی کنیـم :
سـاده امّا زیبــا
مصمـم امّا بی خیـال
متواضـع امّا سربلنـد
مهربـان امّا جـدی
سبـز امّا بی ریـا
عــاشق امّا عــاقل
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۹۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ ق.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)emran6630 نوشته شده توسط:  من تو دفترچه که خوندم
به نظر شما اگر بخوام مهندسی تصمیم رو قبل از علامه بزنم کدوم بهتره تربیت معلم یا علوم اقتصادی
شما رتبتون چند شده؟در مورد مهندسی دانش هم که دانشجوهاش گفتن دانشگاه علوم اقتصادی اساتیدش مدعو هستن دانشگاهش خوبه ولی تربیت معلم اساتیدش بهترن چون مهندسی هوش تو دانشگاه تدریس میشه فقط تو کرج.علوم اقتصادی رشته های حسابداری-مدیریت-صنایع-مالی-دانش داره ولی تربیت معلم اکثر رشته ها.ولی سایت علوم اقتصادی بهتر بود در مورد با رشته‌ها صحبت کرده حتی دانش که جدید اومده هم همین طور
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: emran6630
ارسال: #۹۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط MehrTa.)
بچه‌ها من الان زنگ زدم گروه علوم کامپیوتر دانشگاه بهشتی
در مورد گرایش‌ها پرسیدم، گفتند ما اینجا دانشجو رو مجبور نمی کنیم که یه گرایش خاصی رو بخونه! و اگه دانشجو برای پایان نامه اش تونست با یه استاد توافق بکنه که روی یه موضوع خاص کار کنه، ما هم مخالفتی نداریم. اونجور که می گفت معلوم بود اصلا گرایش خاصی ندارند.
موندم چیکار کنم!!! کسی اطلاعات بیشتری از دانشگاه بهشتی نداره ؟!
F1
F1
F1
F1
!!!!!!!!!
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ق.ظ)emran6630 نوشته شده توسط:  من تو دفترچه که خوندم
شما رتبتون چند شده؟در مورد مهندسی دانش هم که دانشجوهاش گفتن دانشگاه علوم اقتصادی اساتیدش مدعو هستن دانشگاهش خوبه ولی تربیت معلم اساتیدش بهترن چون مهندسی هوش تو دانشگاه تدریس میشه فقط تو کرج.علوم اقتصادی رشته های حسابداری-مدیریت-صنایع-مالی-دانش داره ولی تربیت معلم اکثر رشته ها.ولی سایت علوم اقتصادی بهتر بود در مورد با رشته‌ها صحبت کرده حتی دانش که جدید اومده هم همین طور

تربیت معلم حتما بهتره!!! گول اسمش رو نخورید! هیچ ربطی به معلمی نداره! فقط ۲% دانشجوهای اونجا معلمی میخونند! ۶،۷ سال پیش مسئولین دانشگاه به خاطر ابهامی که اسم دانشگاه برای دانشجو‌ها و مردم ایجاد میکرد، اسم دانشگاه رو گذاشتند دانشگاه خوارزمی!
ولی شورای عالی انقلاب فرهنگی مخالفت کرده بود و اسمش رو به همون اسم اولش برگردونده بودند. مسئولین دانشگاهشون دارن تلاش میکنند که اسم دانشگاه رو عوض کنند
حتما برید تو سایتش، دانشگاه بزرگیه، اصلا قابل مقایسه با علوم اقتصادی نیست! یه موقع علوم اقتصادی رو اول نزنیدا !!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: emran6630
ارسال: #۹۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط matu.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)MehrTa نوشته شده توسط:  بچه‌ها من الان زنگ زدم گروه علوم کامپیوتر دانشگاه بهشتی
در مورد گرایش‌ها پرسیدم، گفتند ما اینجا دانشجو رو مجبور نمی کنیم که یه گرایش خاصی رو بخونه! و اگه دانشجو برای پایان نامه اش تونست با یه استاد توافق بکنه که روی یه موضوع خاص کار کنه، ما هم مخالفتی نداریم. اونجور که می گفت معلوم بود اصلا گرایش خاصی ندارند.
موندم چیکار کنم!!! کسی اطلاعات بیشتری از دانشگاه بهشتی نداره ؟!

درسته که گرایش خاصی نداره ولی به نظرم اصلا تو فاز سیستم کامپیوتری یا هوش نیستن اینو به راحتی میشه از هیأت علمیش فهمیدمگه اینکه استاد راهنما رو اجازه بدن از گروه دیگه ای انتخاب کنی که نمیدونم بشه یا نه من دوستم میگفت رمزش جالبه اگه علاقه دارید میتونید رمز بخونید
تربیت معلم حتما بهتره!!! گول اسمش رو نخورید! هیچ ربطی به معلمی نداره! فقط ۲% دانشجوهای اونجا معلمی میخونند! ۶،۷ سال پیش مسئولین دانشگاه به خاطر ابهامی که اسم دانشگاه برای دانشجو‌ها و مردم ایجاد میکرد، اسم دانشگاه رو گذاشتند دانشگاه خوارزمی!
ولی شورای عالی انقلاب فرهنگی مخالفت کرده بود و اسمش رو به همون اسم اولش برگردونده بودند. مسئولین دانشگاهشون دارن تلاش میکنند که اسم دانشگاه رو عوض کنند
حتما برید تو سایتش، دانشگاه بزرگیه، اصلا قابل مقایسه با علوم اقتصادی نیست! یه موقع علوم اقتصادی رو اول نزنیدا !!!

یکی از اشنا‌ها تربیت معلم میخونه میگه دانشگاه بزرگیه امکاناتشم خوبه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MehrTa
ارسال: #۹۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ق.ظ
mehrta جان من با یکی از بچه های تربیت معلم حرف زدم نظرم نسبت به این رشته کاملا تغییر کرده نمیدونم شما بلاخره تبریزو زدی یا تربیت معلمو ولی باید جالب باشه اگه نظر تازه ای نسبت به مقایسه تبریز و تربیت معلم دارید بگید ممنون میشم

۰
۰
ارسال: #۹۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  mehrta جان من با یکی از بچه های تربیت معلم حرف زدم نظرم نسبت به این رشته کاملا تغییر کرده نمیدونم شما بلاخره تبریزو زدی یا تربیت معلمو ولی باید جالب باشه اگه نظر تازه ای نسبت به مقایسه تبریز و تربیت معلم دارید بگید ممنون میشم

من اول تبریز رو زدم و بعد تربیت معلم.
تبریز رو اول زدم چون رتبه علمیش بالاتر از تربیت معلمه و به هر حال اونجا علوم کامپیوتر می خونیم و نه رشته ناشناخته ای مثل مهندسی دانش! اسم و رسمش هم بهتر از تربیت معلمه، هرچند تربیت معلم هم دانشگاه بزرگیه ظاهراً ولی به هرحال دانشگاه تبریز
تنها بدی دانشگاه تبریز اینکه که تو تهران نیست!! که اینم خودتون باید دو دو تا بکنید ببینید چقدر براتون مهمه این موضوع
۰
۰
ارسال: #۹۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  mehrta جان من با یکی از بچه های تربیت معلم حرف زدم نظرم نسبت به این رشته کاملا تغییر کرده نمیدونم شما بلاخره تبریزو زدی یا تربیت معلمو ولی باید جالب باشه اگه نظر تازه ای نسبت به مقایسه تبریز و تربیت معلم دارید بگید ممنون میشم
matu جان شما اول یه شدت با این رشته مخالف بودید الان چه اطلاعاتی در موردش بدست اوردید که نظرتون عوض شد منم با بچه های علوم اقتصادی صحبت میکردم ناراضی نبودن به جز یک نفر.به نظرتون تو این زمینه یه استخاره بکنم فایده داره؟که تربیت معلم بیارم بالای تبریز که حتما قبول میشم دیگه به تبریز نمیرسهHuh
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط matu.)
اره من با دو تا از بچه های اونجا که لیسانس علوم دانشگاه تهران بودن صحبت کردم(البته تکیه شما‌ها باعث شد در موردش تحقیق کنم)هر دو راضی بودن ولی خودشونم بازار کارش براشون مبهم بود ولی به اون چیزای که تو هوش میخواستن رسیده بودن خیلی از کلاساشون با بچه های مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی)یکیه برا دکترا هم میخواستن هوش ادامه بدن من خودم انتخاب رشته کردم ولی انگار میشه ویرایش کرد delta جان من خودمم احتمالا اینو بعد تبریز بزنم ولی تو شرایط من تبریز و تهران زیاد فرق نمیکنه ولی اونا در باب مقایسه تبریز و تربیت معلم میگفتن تبریز بالا تره ولی اینجا هم در حدی هست که ما رو راضی کنه اگه بازم انتخاب رشته کنم احتمالا اینجا رو قبل تبریز بزنم(البته اونا تهرانی بودن)من یکی از دوستای خودمم ۹۳ شده میخواد بزنه تربیت معلم فک کنم اگه به شرایطون بخوره بد نباشه (وقتی بچه های لیسانس دانشگاه تهران راضی هستند از تربیت معلم جای بدی نباید باشه)در اخر عذر خواهی میکنم اگه ندونسته در مورد این رشته موضع گرفتم.
[/quote]
matu جان شما اول یه شدت با این رشته مخالف بودید الان چه اطلاعاتی در موردش بدست اوردید که نظرتون عوض شد منم با بچه های علوم اقتصادی صحبت میکردم ناراضی نبودن به جز یک نفر.به نظرتون تو این زمینه یه استخاره بکنم فایده داره؟که تربیت معلم بیارم بالای تبریز که حتما قبول میشم دیگه به تبریز نمیرسهHuh
[/quote]
به نظرم به جای استخاره شرایطونو بسنجید بهتر باشه اونطور که من فهمیدم زیاد با تبریز فرق نداره فقط بسته به شرایطه خودتونه در ضمن این اقا با رتبه ۹۰ رفته بود اون یکی هم با ۶۰ هر دو راضی بودن

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , MehrTa
ارسال: #۱۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ق.ظ
ممنون ازتون منم انتخاب رشتما فرستادم اگه بخوام باید ویرایشش کنم.بعد وقتی مدرک گرفتیم با چه اسمی تو مدرک میخوره بعد برا دکترا میشه تو رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش شرکت کرد؟(در ایران).تبریز هم دوست دارم فقط خیلی بهم دوره دیگه باید تا فردا نتیجه نهایی را خودم بگیرم.بازم از اطلاعاتی که دادی ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu
ارسال: #۱۰۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  ممنون ازتون منم انتخاب رشتما فرستادم اگه بخوام باید ویرایشش کنم.بعد وقتی مدرک گرفتیم با چه اسمی تو مدرک میخوره بعد برا دکترا میشه تو رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش شرکت کرد؟(در ایران).تبریز هم دوست دارم فقط خیلی بهم دوره دیگه باید تا فردا نتیجه نهایی را خودم بگیرم.بازم از اطلاعاتی که دادی ممنون

مدرکتون مهندسی دانش هست این رشته اونطور که من فهمیدم تو دانشکده فنیه بجز چند درس کار زیادی با گروه ریاضی ندارن فقط یک سری درس های اماری دارن برا دکترا هم ربطی به مدرک فوق نداره باید تو ازمون قبول بشید و بستگی به مقالاتتون داره اره میتونید مهندسی کامپیوتر گرایش هوش شرکت کنید و اگه قبول شید ادامه بدید کلا همچی بسته به سواد خودتون داره از جمله بازار کار که تو حوزه درسیتون چقدر توانا باشید موفق باشید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , MehrTa
ارسال: #۱۰۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ب.ظ
ممنون.اخه دفترچه دکترا را من دارم با ارشد فرق داره که هر کی هر چی خواست بره بخونه برا هررشته جلوش نوشته رشته های قابل قبول.مثلا برا همین مهندسی کامپیوتر نوشته رشته های قابل قبول:کامپیوتر(کلیه گرایش ها)-IT-علوم کامپیوتر-ریاضی(محض و کاربردی)
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط matu.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  ممنون.اخه دفترچه دکترا را من دارم با ارشد فرق داره که هر کی هر چی خواست بره بخونه برا هررشته جلوش نوشته رشته های قابل قبول.مثلا برا همین مهندسی کامپیوتر نوشته رشته های قابل قبول:کامپیوتر(کلیه گرایش ها)-IT-علوم کامپیوتر-ریاضی(محض و کاربردی)
delta من براتون یه ایمیل فرستادم بخونید
شاید به خاطر اینه که هنوز کسی تو این رشته در مقطع فوق فارغ نشده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۱۰۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۵ ب.ظ
matu جان یه ایمیل براتون زدم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close