زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اخبار رتبه بندی دانشگاهها و کشورها در حوزه علم در سال ۹۰

ارسال: #۱۶
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
جزئیات کامل جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای جهان(۷/۹۰)
جدید ترین رده بندی دانشگاههای دنیا منتشر شد
شریف بین ۳۰۰ تا ۳۵۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Bache Mosbat , delta
ارسال: #۱۷
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: جدید ترین رده بندی دانشگاههای دنیا منتشر شد
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  جدید ترین رده بندی دانشگاههای دنیا منتشر شد
شریف بین ۳۰۰ تا ۳۵۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پس دانشگاه تهران چی؟!!! همیشه میگفتند که دانشگاه تهران رنکش بالاتر از شریفه!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط inteligentium.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  پس دانشگاه تهران چی؟!!! همیشه میگفتند که دانشگاه تهران رنکش بالاتر از شریفه!!!

امسال فقط شریف از ایران تو رنکینگ اومده

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۵۳ ب.ظ
خیلی خبر خوشحال کننده ای بود! چون سال پیش شریف ۴۰۰-۵۰۰ بود و امسال در این رنکینگ پیشرفت خوبی داشته.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ
جدید ترین رده بندی دانشگاههای دنیا منتشر شد
ژاپن - ترکیه - چین - هنگ کنگ - تایوان - هند - اسرائیل - کره - سنگاپور (وبعضا با تعداد دانشگاههای بیشتری) بالای شریف هستن توی آسیا . معیارهای دیگه ای به غیر از سطح علمی هم فکر کنم موثره درسته؟

۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  ژاپن - ترکیه - چین - هنگ کنگ - تایوان - هند - اسرائیل - کره - سنگاپور (وبعضا با تعداد دانشگاههای بیشتری) بالای شریف هستن توی آسیا . معیارهای دیگه ای به غیر از سطح علمی هم فکر کنم موثره درسته؟

تعداد دانشجو، وسعت و تجهیزات دانشگاه، تعداد استادها و... تو رنکینگ مهمه

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , diligent
ارسال: #۲۲
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ، توسط luna.)
البته این کشورهایی که گفتید همشون دانشگاهای خوبی دارن! الزاما دلیل نمیشه دلایل غیرعلمی باعث رنک خوبشون باشه. اصلا اگه برید رنک آسیا رو ببینید ایران جرو ۵۰ تا نیست! کلا تا اونجایی که من یادمه هیچ وقتم نبوده.
این معیارهایی که گفتید در این رنکینگ خیلی دخیل نیست! خودش گفته این معیارا براش اهمیت داره:
نقل قول:
Teaching — the learning environment (worth 30 per cent of the overall ranking score)
Research — volume, income and reputation (worth 30 per cent)
Citations — research influence (worth 30 per cent)
Industry income — innovation (worth 2.5 per cent)
International outlook — staff, students and research (worth 7.5 per cent).

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۲۳
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
RE: شریف، تهران و صنعتی اصفهان برترین‌ دانشگاه‌های کارشناسی دنیا
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  ....
دانشگاه‌های تهران، صنعتی اصفهان و صنعتی شریف در مقطع کارشناسی جزو بهترین‌ دانشگاه‌های دنیا هستند و حتی از دانشگاه‌های برکلی و استنفورد نیز برترند.
......

جک سال رو گفتند! تا همین جا از مصاحبه رو که بخونید کافیه!
استنفورد رو خوب اومد!
شاید منظورش استنفورد شعبه علی آباد کتول هست!!Big Grin

یه بار غضنفر کنکوردانشگاه آزاد میده حتی تو تکمیل ظرفیت مرحله n+1‌ام هم قبول نمیشه! آقا تصمیم میگره بره خارجه درس بخونه! میگه یه دانشگاه سطح پایین پیدا کنم که همون ترم اول ندازنم بیرون!
خلاصه این ور و بگرد اون ور و بگرد آخر یه جایی پیدا میکنه به اسم استنفورد هر چند که از دانشگاههای ایران پایین تره اما خوب از هیچی که بهتره! هر چی باشه این گوگولی از اون جا در اومده!....
تو همین حال و هوا بود که کاشف به عمل میاد اگه استنفورد می خواد پیشرفت کنه و با دانشگاههای ایران رقابت، باید کلاساش تک جنسیتی بشه!!
این غضنفر بیچاره ما هم انگار شانس نداره اونقدر پشیمون بود که چرا خوب درس نخونده تا تو همین دانشگاههای خودمون که خیلی هم از نظر علمی از اونا جلو هستن وهم جنبه کلاس دو جنسیتی رو دارن قبول بشه!
تا این جای داستان رو داشته باشید برای ادامه باید بریم تاپیک سرگرمی"ماجرای رفتن غضنفر به استنفورد!"

شما حق ندارید به هیچ یک از مناطق جغرافیایی ایران توهین کنید‌، چه علی آباد کتول چه هر جای دیگه ....

در صورت تکرار‌، اخطار خواهید گرفت
۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad , shahram_sharifnia
ارسال: #۲۴
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط barca.)
شریف، تهران و صنعتی اصفهان برترین‌ دانشگاه‌های کارشناسی دنیا
من که به منطقه جغرافیایی اهانت نکردم! این دانشگاه یه مثل هست!
اخطار بد هست! نکن این کارو!!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: matin77
ارسال: #۲۵
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من که به منطقه جغرافیایی اهانت نکردم! این دانشگاه یه مثل هست!
اخطار بد هست! نکن این کارو!!

مثل خوبی نیست‌، اگه واقعا خوبه از شهر و دیار خودتون مایه بگذارید نه از علی آباد کتول ...
۲
۶
ارسال: #۲۶
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  مثل خوبی نیست‌، اگه واقعا خوبه از شهر و دیار خودتون مایه بگذارید نه از علی آباد کتول ...

جواب شهر و دیار خودم رو بهت نمی دم چون فعلا زور دست شماست!
اما در مورد اهانت باید بگم که: من اهانتی نکردم اهانت رو اون کسایی میکنن که دانشگاه رو با بقالی اشتباه گرفتن و به خاطر منافع شخصی خودشون به همه چیز ما اهانت میکنن به درس خوندنمون به مدرک مون و... وقتی ظرفیت اولیه ۲۵ نفر هست بعد تو تکمیل ظرفیت ۷۵ نفر! دیگه رو میگره اگه اهانت نیست پس چیه؟!
حالا اینجا هم یه جایی واسه خالی کردن بعضی چیزا اونجا که نمی تونیم کاری کنیم اما اینجا می تونیم به هرکس که خواستیم اخطار بدیم و تهدیدش کنیم! با مدیریت خودتون حال کنید مو رو از ماست بکشیدبیرون! زورمون به اونا نمی رسه اما به خودمون که میرسه! هر چی دلت می خواد بگو هر کاری دلت می خوان بکن! کلا خوش باش!Wink

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۶
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , matin77 , mfXpert
ارسال: #۲۷
۱۵ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۱۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۸ ب.ظ)mosavat نوشته شده توسط:  مثل خوبی نیست‌، اگه واقعا خوبه از شهر و دیار خودتون مایه بگذارید نه از علی آباد کتول ...

با عذر خواهی از دوستان خارج از بحث تاپیک----------------------------------------------------------------------------------------
به mosavat عزیز
به نظر من هم دوستمون barca قصد توهین نداشتن این یه مثل هست که مثلا ما به عنوان یه روستا کوچیک میشناسیمش و در مکالمات روزمره هم زیاد به کار میره
توی یکی از ترانه های معروف هم به نام "دهه ۶۰" اومده:
شهر کلان که روزی علی آباد باد
حالا نمیخوام تاییدش کنم ولی منظورم اینه که دوستمون قصد خاصی نداشته و عبارت رایجی هست
در ضمن اسم منطقه چندان خاصی هم نیست
من خودم یه روستا نزدیکای بندر گز و یکی هم نزدیکای مشهد با این نام میشناسم ممکنه در نقاط دیگه کشور هم باشه پس توهین به منطقه خاصی هم تلقی نمیشه
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mosenabdoli , ملیکا , مورتن
ارسال: #۲۸
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
علی آباد دیگه یه ضرب‌المثل شده. تازه دانشگاه آزاد هم داره Smile
مدیران به این چیزهای جزئی گیر ندین.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ملیکا , barca , mosaferkuchulu , Bache Mosbat , summer_66 , alime
ارسال: #۲۹
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ق.ظ
بعضی از دوستان مدیر دیگه واقعا شورشو در آوردن‌، مثل فیلم های تلویزیون شده که تا یه چیزی پخش میشه فورا ملت به خاطر توهین به اون قشر اعتراض میکنن !! فکر کنم تو مانشت از خیلی از ضرب المثل‌ها هم نتونیم استفاده کنیم نکنه اخطار بگیریم !!!

حالم خوب است
هنوز خواب می‌بینم
ابری می‌آید
و مرا تا سرآغازِ روییدن ... بدرقه می‌کند.
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mosaferkuchulu , summer_66
ارسال: #۳۰
۱۶ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
دوستان خونسردی خدتونو حفظ کنین. مجلس ختم steve jobs رو خراب نکنین. بگذارین مجلس با خوشی تموم بشه بعد ...Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , summer_66 , firouzi.s , موج , salahi154

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۶۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۲۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۹۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۱۲۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۸۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۴۲ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۳۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  هوش شبانه امیرکبیر، روزانه علم و صنعت، مدرس یا بهشتی؟ یا الگوریتم تهران؟! free soul ۶ ۴,۵۰۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close