زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ریاضی مهندسی یا زبان رو به مجموعه دروس خوانده شده ام اضافه کنم؟

ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط pooyaa.)
سلام

ببخشید بنظر شما دراین دوماه باقی مونده درس ریاضی مهندسی (اکثر مباحث بجز آنالیز فوریه) یا زبان(ویس و کتاب دکتر مظفری) رو از الان شروع کنم به خوندنشون یا اینکه بجاش وقتم رو بذارم روی مرور و تست زدن بیشتر دروس خوانده شده؟

شرایطم:
زبان:از زمان پیش دانشگاهی که اون زمان خیلی لغت بلد بودم دیگه نخوندم
ریاضی مهندسی:استاد دانشگام خوب بود و میتونم بگم دراکثر مباحثش وضعیتم متوسط رو به بالاست

گرایشم هوش هست و هیچ درس و مبحثی رو بجز همین زبان و ریاضی مهندسی حذف نکردم و میشه گفت دیگه همه ی مباحث رو خوندم.

پی نوشت:آخه تو آزمون آزمایشی ها که میدم وقتی سوالات ریاضی مهندسی رو میبینم که نمیزنم خیلی غصه میخورمSad
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ
RE: ریاضی مهندسی یا زبان رو به مجموعه دروس خوانده شده ام اضافه کنم؟
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  سلام

ببخشید بنظر شما دراین دوماه باقی مونده درس ریاضی مهندسی (اکثر مباحث بجز آنالیز فوریه) یا زبان(ویس و کتاب دکتر مظفری) رو از الان شروع کنم به خوندنشون یا اینکه بجاش وقتم رو بذارم روی مرور و تست زدن بیشتر دروس خوانده شده؟

شرایطم:
زبان:از زمان پیش دانشگاهی که اون زمان خیلی لغت بلد بودم دیگه نخوندم
ریاضی مهندسی:استاد دانشگام خوب بود و میتونم بگم دراکثر مباحثش وضعیتم متوسط رو به بالاست

گرایشم هوش هست و هیچ درس و مبحثی رو بجز همین زبان و ریاضی مهندسی حذف نکردم و میشه گفت دیگه همه ی مباحث رو خوندم.

پی نوشت:آخه تو آزمون آزمایشی ها که میدم وقتی سوالات ریاضی مهندسی رو میبینم که نمیزنم خیلی غصه میخورمSad

این مورد که بخونید یا نه بماند... اما میخوام به این نکته اشاره کنم که این توانایی رو در خودتون ایجاد کنید که حتی اگه پشت سر هم چندین تست رو بلد نبودین بتونید از اونا عبور کنید... درسته شاید تو اون لحظه شوکه بشید و به فکر اون همه خوندن بیفتید اما یادتون باشه تست سخت برای همست و منفی زدن میتونه شما رو از عرش به زیر بکشه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
با خوندن ۳ تا ریاضی میشه ۴۰ درصد ریاضی زد، به نظر من نمیخواد بخونید.

زبان هم آزمون های آزمایشی جاهای دیگه رو بزنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
RE: ریاضی مهندسی یا زبان رو به مجموعه دروس خوانده شده ام اضافه کنم؟
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  با خوندن ۳ تا ریاضی میشه ۴۰ درصد ریاضی زد، به نظر من نمیخواد بخونید.

زبان هم آزمون های آزمایشی جاهای دیگه رو بزنید.

خوندن زبان منافاتی با مطالعه سایر درسها نداره و میشه شبی نیم ساعت زبان خوند. اما خوندن ریاضی باعث میشه وقت زیادی از شما گرفته شود و نیز تمرکزتون رو درسهای دیگه نیز از بین برود. این تایم باقیمانده را بگذارید درسهای دیگه رومرورد کنید به مراتب بهتره. التبه میتونید برای این که حس خودتان را کمتر کنید یک یا دو فصل ریاضی مهندسی که ساده تر هست رو بخونید. این طوری سر جلسه فوقش یه تست میزنی که خوشحالتر بشی. اگرم نزدی راحت میگذری Smile به هر به جای غصه خوردن به این فکر کن که اخجون ریاضی مهندسی نخوندم کلی الان وقت اضافه تر دارم... سعی کن نگرش اشتباهت رو عوض کنی تا بخوای عمل اشتباه کنی...

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , Doctorwho

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۸۶۸ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۲۵ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close