زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

الگوریتم یا نرم افزار؟

ارسال: #۳۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
RE: الگوریتم یا نرم افزار؟
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  به نظر سیلابس الگوریتم جذاب میاد . شاید اونایی که بد می گن دوس ندارن اینا رو!

آره! به نظر من هم جالبند!
شاید حق با شما باشه ...
و البته مشکل استاد هم دارن!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , ali_computer69
ارسال: #۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ق.ظ
الگوریتم یا نرم افزار؟
دقیقا! شاید قسمت تو و من و ... بوده که علم و صنعت فقط پسر بگیره! . بعد بخوای از علمو صنعت بیای بیرون خودتو مثلا بندازی تو چاه بهشتی! . فک کنم الگوریتم بهتر باشه به مراتب!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , hatami , ali_computer69
ارسال: #۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط hatami.)
الگوریتم یا نرم افزار؟
برای دکترا میتونی با بقیه هر ساله امتحان بدی ولی میدونید که بازم پذیرش هر دانشگاهی به این صورت که باید در نهایت استادای اون دانشگاه شما را تایئد کنند به نظرتون شما که الگوریتم خوندید بیشتر شانس دارید یا اونی که نرم افزار دوره کارشناسی ارشدش هم پیش اون استاده بوده
ضمنا اگه قراره بعد دکترای نرم افزار شرکت کنم من که ترجیح میدم برم همون علم و صنعت خراب شده
هنوز مرددم؟؟؟؟؟؟؟
بچه‌ها از هر بدیش که بگذریم جریان دکتراش خیلی مهمه ؟؟؟؟؟

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)bache-mosbat نوشته شده توسط:  سونا هوش می خونه هم اتاقیش می گفت الگوریتم می خونه می گفت اصلا خوب نیس . بدیش اینه که تو فنی نیس تو علومه . حمید نجفوند ۸۲ ایه . اون محاسبات قبول شد پارسال . فک نکنم بشناسیش . از ارسلان اینا هم که دانشگا تهرانن می تونی بپرسی .
والا من دیگه نمی دونم چه کار کنم!!!
حمید نجفوند رو دیده بودم توی دانشکده! فکر کنم ای سی‌ام کار میکرد! اون که باید خوشش بیاد از الگوریتم!
با ارسلان هم صحبت کردم، اون میگه فقط در صورتی خوبه که هم بیشتر درسهات رو و هم پروژه ت رو با گرایش دیگه برداری!
اولا عزیز خدایی کی میاد بد رشتش را بگه؟اونم ارشد تازه؟بزار برات بگم نتیجه اینجور تحقیق کردن‌ها را!
شما خودتون هم دارید میگید که میگند اگر درس و پروژه را در گرایش دیگه ای بردارید و نمیدونم مسائل هوش داره و ....بببن کلا با خودت رو راست باش.رشته ای که اینقدر با وصله و پینه کردن بخوای توجیهش کنی و پس فردا تو مصاحبه برای دکتری مقابل استاد‌ها هی فاکتور بیاری که نه پایان نامم فرق داره و مدرکش از تهرانه و فلان......در نهایت فکر نکنم انتخاب خوبی باشه.
اسم و رسم دانشگاه را بیخیال شو.فکر میکنی واقعا این فاکتور فوقش چند درصد در قبولی دکترات در خارج تاثیر گذار است؟نهایتش ۱۵ یا ۲۰ درصد.۸۰ یا ۸۵ درصدش مهم پایان نامه و مقاله‌ها و چیز هایی که نشون بده در رشته ات واقعا ایده داری و داری خودت را نشون میدی.

من توصیه میکنم در کنار این تحقیقی که کردی و زحمت کشیدی رفتی به دانشگاه تا سوال کنی در مورد این رشته.یه تحقیقی هم در مورد فلسفه خود ایجاد چنین رشته های بدیع و نوع در ایران بزن که یکدفه مثل قارچ سر از زمین در می آورند و در دفترچه ظاهر می شوند.
ای کاش یک نفر را در این رشته خودم یا خودت سراغ داشتی که واقعیت قضیه را بگه بهت و برای حفظ روحیه خودش برای ادامه در این رشته این حرف‌ها ور راهنمایی های باسمه ای را بهت نده!

دوستی داشتم در رشته تجارت الکترونیک دانشگاه تهران ارشد میخوند.بنده خدا مثل شما رفته بود دنبال همین سیلابیس رشته و بعد هم علاقه مند شده بود به این فاکتور‌ها و میگفت چمیدونم قراره حتی استاد از خارج بیاورند! و ....خلاصه اسم دانشگاه تهران جوگیرش کرد و رفت.
تقصیر هم نداشت.دانشجویان همین رشته برای اینکه خودشان را خراب نکنند از همین راهنمایی های بدی نیست و خوبه و میتونی ادامه بدی.....اینها به او داده بودند و کسی به قول معروف رو راست و مثل مرد حرف دلش را به او نزده بود!
۱ سال بعد وقتی باهاش صحبت میکردم به شدت پشیمان بود.میگفت این رشته های جدید التاسیس را باید شدیداد دورش را خط بکشی.این وعده وعید‌ها که بعدا درست میشه و نمیدونم بازار کارش اینجور و اونجور اینا همش توهمه.مملکت ما همش رو وعده و بی برنامگیست!
کلا از حرفش اینگونه فهمیدم که گویا فقط هدف دانشگاه و کلا وزارت علوم از ایجاد این رشته‌ها فقط برای زیاد کردن آمار قبولی می باشد تا شرکت کننده‌ها و جوانان زیر آفتاب بهانه نیاورند !
خلاصه خوب تو این نقطه عطف فکراتا بکن تصمیتا بگیر!Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , Maryam-X , misagh01
ارسال: #۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ ق.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
الگوریتم یا نرم افزار؟
من اگه این الگوریتم رو نَرَم، مثلاً باید برم نرم شبانه‌ی بهشتی بخونم! واقعاً نرم بهشتی به نظرتون بهتره؟!! تازه مطمئن هم نیستم نرم رو بیشتر از الگوریتم دوست داشته باشم، از دیروز تا حالا که موضوع درساشون رو خوندم حتی فکر میکنم الگوریتم رو بیشتر دوست دارم!
آدمی هم نیستم که بشینم یه سال دیگه درس بخونم واسه کنکور!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  برای دکترا میتونی با بقیه هر ساله امتحان بدی ولی میدونید که بازم پذیرش هر دانشگاهی به این صورت که باید در نهایت استادای اون دانشگاه شما را تایئد کنند به نظرتون شما که الگوریتم خوندید بیشتر شانس دارید یا اونی که نرم افزار دوره کارشناسی ارشدش هم پیش اون استاده بوده
ضمنا اگه قراره بعد دکترای نرم افزار شرکت کنم من که ترجیح میدم برم همون علم و صنعت خراب شده
هنوز مرددم؟؟؟؟؟؟؟

خب پس یعنی این همه آدمی که الگوریتم میخونن (توی شریف و تهران) بعدش چه کار میکنن؟!!! میرن دکترای نرم افزار؟!!

حسرت نبرم به خواب آن مرداب / کآرام درون دشت شب خفته است / دریایم و نیست باکم ازطوفان / دریا همه عمر خوابش آشفته است “شفیعی کدکنی”
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ق.ظ، توسط saba_1984.)
الگوریتم یا نرم افزار؟
سمانه جان بهشتی شبانه نمیگیره.

نه خانمی یا از ایران میرن یا با همون مدرک دکترای یه دانشگاه پایینتر پذیرفته میشن.یا کلا ادامه نمیدن. از لحاظ استخدامی که من تا حالا ندیدم جایی ارشد الگوریتم بخوان شاید میرن تو یه دانشگاه درجه ۱۰۰ام درس میدن و صداشون هم در نمیاد .

به نظر من برو بخش فارغ التحصیلی دانشگاه تهران ببین اینایی که ارشد الگوریتم خوندن بعد چی شدن !!! اونا یه مقدار خبر دارن که طرف دکترا داخله یا رفته یا ادامه نداده....

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۱
ارسال: #۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط ۵۴m4n3h.)
الگوریتم یا نرم افزار؟
من خیلى خوشحالم که چه قدر دقیق دفترچه رو مطالعه کردم!!!!!!
حالا خوبه شما اینجا هستى که منو به راه راست هدایت کنی Big Grin

خب یعنى رسما هیچ انتخاب دیگه اى جز الگوریتم ندارم!!!
یا این که بیخیال انتخاب رشته‌ی امسال بشم که خودم فکر میکنم اگه امسال نرم ارشد کلا بیخیال ادامه تحصیل توی ایران بشم!!!

حالا چه کار کنم؟ Sad
الان اومدم دانشگاه تهران ولی نمیتونم یه الگوریتمی پیدا کنم!!!!

آقای حاتمی شما از کجا بیداشون کردید؟

۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
الگوریتم یا نرم افزار؟
شبانه علم و صنعت رو داری.

حالا که رفتی دانشگاه تهران -برو تحصیلات تکمیلی - امور فارغ التحصیلی

شاید شماره هاشون را دادن یا از همونجا تونستی باهاشون تماس بگیری

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۷ ق.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  من اگه این الگوریتم رو نَرَم، مثلاً باید برم نرم شبانه‌ی بهشتی بخونم! واقعاً نرم بهشتی به نظرتون بهتره؟!! تازه مطمئن هم نیستم نرم رو بیشتر از الگوریتم دوست داشته باشم، از دیروز تا حالا که موضوع درساشون رو خوندم حتی فکر میکنم الگوریتم رو بیشتر دوست دارم!
آدمی هم نیستم که بشینم یه سال دیگه درس بخونم واسه کنکور!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۹ ق.ظ)hatami84 نوشته شده توسط:  برای دکترا میتونی با بقیه هر ساله امتحان بدی ولی میدونید که بازم پذیرش هر دانشگاهی به این صورت که باید در نهایت استادای اون دانشگاه شما را تایئد کنند به نظرتون شما که الگوریتم خوندید بیشتر شانس دارید یا اونی که نرم افزار دوره کارشناسی ارشدش هم پیش اون استاده بوده
هنوز مرددم؟؟؟؟؟؟؟

خب پس یعنی این همه آدمی که الگوریتم میخونن (توی شریف و تهران) بعدش چه کار میکنن؟!!! میرن دکترای نرم افزار؟!!

اونایی که الگوریتم میخونن را ملاک قرار نده.بعضیا براشون اصلا مهم نیست چی میخونند.فقط به امید دانشگاه رفتند.
آخه این رشته واقعا مندر آوردیه.اصلا استاداش چی کسایی میتونند باشند؟وقتی استادی نداشتند اصلا برای چی تاسیس شده؟
این سوالات را از یه نفر بکن تا اونجا هستید.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ
الگوریتم یا نرم افزار؟
من یکی رو می شناسم که الگوریتم می خونه تا اون موقعی که من ازش خبر داشتم - ۲ ۳ ماه پیش-راضی نبود ولی الان دیگه نمی دونم. البته اون اصلا الگوریتم دوست نداشت! اونم از استادا و بی نظمی دانشگاه و اینا می نالید. ولی بازم اگه خیلی علاقه دارید نظر خودتون مهمه ولی کلا اگه دقت کنید کسی پیشنهادش نمی کنه! ولی حالا شاید امسال خیلی خوب بشه کی می دونه! در مورد بحث ادامه تحصیل هم که من گفتم من کاملا منظورم خارج از ایران بود! بچه های الگوریتم هم دانشکده علوم پایه هستند تو مهندسی دنباشون که نمی گردین؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۵۴m4n3h , ali_computer69
ارسال: #۴۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ ب.ظ
الگوریتم یا نرم افزار؟
من دیگه تصمیمم رو گرفتم! من الگوریتم دوست دارم!

اتفاقا منم توی دانشکده علوم پایه دنبالشون میگشتم ولی آخر توی دانشکده فنی پیداشون کردم! کلاساشون اونجاست ولی خودشون همش توی فنی هستن Big Grin

۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۴ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  من دیگه تصمیمم رو گرفتم! من الگوریتم دوست دارم!

اتفاقا منم توی دانشکده علوم پایه دنبالشون میگشتم ولی آخر توی دانشکده فنی پیداشون کردم! کلاساشون اونجاست ولی خودشون همش توی فنی هستن Big Grin

پس مبارک باشه.Big Grinامیدوارم که به دلت بچسب و پشیمون نشی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , ali_computer69
ارسال: #۴۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  سلام دوستان!

من همون طور که قبلاً گفتم، ۲۱۸ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم شدم!
الگوریتم دانشگاه تهران رو که به احتمال زیاد قبول میشم!
اما در مورد نرم افزار ... فکر کنم احتمالش هست که شبانه‌ی علم و صنعت (:-&) یا بهشتی قبول بشم!
واقعاً نمی دونم چه کار کنم Sad
از طرفی الگوریتم روزانه هست، دانشگاه تهران هم هست!
اما نرم افزار Sad من حتی روزانه‌ی علم و صنعت هم دلم نمی خواد برم!!! اگه هم بزنم فقط شهید بهشتی رو میزنم!
من حتی نمی دونم روزانه‌ی نرم علم و صنعت رو بالای الگوریتم تهران بزنم یا نه؟!!! اگه خدایی نکرده علم و صنعت قبول بشم چی؟!!! (گریه)

چه کار کنم من؟! Sad
------------------------------------------------
منم توجهم به الگوریتم تهران جلب شده بود ولی امروز فهمیدم که دانشگاه تهران فقط ارشد این رشته رو داره و دکتری نداره. حالا حسابی دودل شدم!
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط mehrdad89.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۹ ب.ظ)مهسامهسا نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  سلام دوستان!

من همون طور که قبلاً گفتم، ۲۱۸ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم شدم!
الگوریتم دانشگاه تهران رو که به احتمال زیاد قبول میشم!
اما در مورد نرم افزار ... فکر کنم احتمالش هست که شبانه‌ی علم و صنعت (:-&) یا بهشتی قبول بشم!
واقعاً نمی دونم چه کار کنم Sad
از طرفی الگوریتم روزانه هست، دانشگاه تهران هم هست!
اما نرم افزار Sad من حتی روزانه‌ی علم و صنعت هم دلم نمی خواد برم!!! اگه هم بزنم فقط شهید بهشتی رو میزنم!
من حتی نمی دونم روزانه‌ی نرم علم و صنعت رو بالای الگوریتم تهران بزنم یا نه؟!!! اگه خدایی نکرده علم و صنعت قبول بشم چی؟!!! (گریه)

چه کار کنم من؟! Sad
------------------------------------------------
منم توجهم به الگوریتم تهران جلب شده بود ولی امروز فهمیدم که دانشگاه تهران فقط ارشد این رشته رو داره و دکتری نداره. حالا حسابی دودل شدم!
خب من اون بالاترم گفتم به شماها.این رشته‌ها تازه اختراع شده و اصلا خودشونم نمیدونند وقتی استاد ندارند برای چی ایجاد شده.
این رشته‌ها اختراعی و مندرآوردیه.وقت و انرژی و ذهن و آیندتونا به دست چند نفر که میشینند تو وزارت علوم و برای بالا بردن فقط و فقط بردن ظرفیت های دفترچه این رشته‌ها را دور همی بدون هیچ بررسی علمی و فنی ایجاد میکنند ندید.
به نظرم این رشته اصلا آکادمیک نیست.(بر خلاف معادلش در دانشگاه هایخارج).
چندتا سیلابیس کپ خورده از اینترنت و چند استاد کاملا بی ربط به رشته!که از سر مجبوری حاضر به حضور در کلاس‌ها میشند!
میرید سر کلاس فکرم میکنید به به الگوریتم دانشگاه تهران!
۰
۱
ارسال: #۴۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۹ ق.ظ)۵۴m4n3h نوشته شده توسط:  من خیلى خوشحالم که چه قدر دقیق دفترچه رو مطالعه کردم!!!!!!
حالا خوبه شما اینجا هستى که منو به راه راست هدایت کنی Big Grin

خب یعنى رسما هیچ انتخاب دیگه اى جز الگوریتم ندارم!!!
یا این که بیخیال انتخاب رشته‌ی امسال بشم که خودم فکر میکنم اگه امسال نرم ارشد کلا بیخیال ادامه تحصیل توی ایران بشم!!!

حالا چه کار کنم؟ Sad
الان اومدم دانشگاه تهران ولی نمیتونم یه الگوریتمی پیدا کنم!!!!

آقای حاتمی شما از کجا بیداشون کردید؟

دانشکده ۵۰ تومانیه - کنار مسجد - دانشکده فنی - طبقه سوم - دو بار دست راست .
البته اینم بگم که اینجا اسمش دانشکده فنی هست و کلاسهای بچه‌های مهندسی به خصوص مهندسی کامپیوتر نرم افزار در دانشکده امیر آباد برگزار میشه که کلاً ربطی به اینجا نداره
امیدوارم هر تصمیمی میگیرید موفق باشید
من همچنان مرددم . بحث دکترا کم الکی نیست . دوست ندارم بعد دو سال درس خوندن ببینم که بیخودی زحمت کشیدم
شاید رفتید دانشگاه و گفتن سریع باید بعدش بری خارج . راحتم قبولت میکنن
مواظب باش‌، ببین آدم خارج رفتن هستی ؟ ببین از نظر مالی و خانوادگی مشکلی نداری ؟ من حتی شنیدم میگن اگه روزانه باشی و بخوای بری خارج باید ۱۴ میلیون بدی .
در این مورد هم تحقیق کن

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۴۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۳۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۲,۹۸۸ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۰,۹۵۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۶۹۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close