زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال: #۷۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ
RE: انتخاب رشته
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ ب.ظ)synctor نوشته شده توسط:  خواهشا جواب منم بدین ثواب داره بخدا
با رتبه ۱۹۰۳ نرم افزار کجارو پیشنهاد میدین ؟

مجازی پیام نور تهران و ری به نظر من و دیگه فکر نکنم جایی بتونید بیارید
ولی خب جاهایی که احتمالش میره مثه غیر انتفاعی و پیام نور رو بزنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط Potential.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ)IT90 نوشته شده توسط:  بچه‌ها شبانه آموزش محور شریف رو اول بزنم یا شبانه های امیرکبیر،تهران،...؟ شما کدومو اول میزنین؟
تو مدرک هم نوشته میشه آموزش محور؟

بله تو مدرک نوشته میشه ... ببخشید میشه بپرسم رتبه شما چنده ؟
۰
۰
ارسال: #۷۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط mmpf.)
انتخاب رشته
یه سوالی رو که چند بار پرسیدم ،بازم میپرسم.لطفا از دوستان با تجربه کمک کنن.
۱و۴: ۱۵۱: IT
میتونم شبانه یکی از دانشگاه های تهران با توجه با افزایش ظرفیت وهم پوشانی رشته‌ها و ... قبول شم.
خودم که ارزوم از تربیت مدرس قبول شم که نمیشم.
ممنون

العبد
۰
۰
ارسال: #۷۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط ahmad8726.)
انتخاب رشته
فکر می کنین با ۶۵۰ هوش و نرم میشه دولتی شبانه هر جا قبول شد لطفا جواب بدین
.
.
/.
نبود کسی
۰
۰
ارسال: #۸۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
انتخاب رشته
جناب موج سلام من پیام نور و غیر انتفاعی علاقمند نبودم . مجازی فردوسی چطوره به نظرت ؟ البته معدلم ۲۵ صدم کم زده بودم که درستش میکنم
۰
۰
ارسال: #۸۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  یه سوالی رو که چند بار پرسیدم ،بازم میپرسم.لطفا از دوستان با تجربه کمک کنن.
۱و۴: ۱۵۱
میتونم شبانه یکی از دانشگاه های تهران با توجه با افزایش ظرفیت وهم پوشانی رشته‌ها و ... قبول شم.
ممنون

به نظر من شاید شبانه خواجه نصیر قبول شی ....... ولی نه مدرس
۰
۰
ارسال: #۸۲
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط mfXpert.)
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تو گرایش نرم رتبم شد ۹۰.
با این رتبه قطعا امیدی به شریف و تهران روزانه وجود نداره.می خواستم ببینم که میشه به روزانه امیر کبیر امیدوار بود.
اگر امیرکبیر هم نشد(البته خدا نکنه) به نظر شما دانشگاه های علم و صنعت‌، تربیت مدرس و شهید بهشتی رو به چه ترتیبی انتخاب کنم(کدوم اول‌، کدوم دوم و ...)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۸۳
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  یه سوالی رو که چند بار پرسیدم ،بازم میپرسم.لطفا از دوستان با تجربه کمک کنن.
ممنون

نگفتین رتبتون تو کامپیوتره یا IT?!
ولی اگه کامپیوتر باشین با ۱۵۱ حتما مدرس رو میارین!(تومعماری)
پارسال دوستام با۱۲۵ روزانه وبا ۱۹۶ شبانه دانشگاه تهران قبول شدن!
این لینک هم شاید بدردت بخوره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf
ارسال: #۸۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط mmpf.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)farhad02 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  یه سوالی رو که چند بار پرسیدم ،بازم میپرسم.لطفا از دوستان با تجربه کمک کنن.
ممنون

نگفتین رتبتون تو کامپیوتره یا IT?!
ولی اگه کامپیوتر باشین با ۱۵۱ حتما مدرس رو میارین!(تومعماری)
پارسال دوستام با۱۲۵ روزانه وبا ۱۹۶ شبانه دانشگاه تهران قبول شدن!
این لینک هم شاید بدردت بخوره:

IT
اون لینک هم مثل اینکه مشگل داره.

العبد
۰
۰
ارسال: #۸۵
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط IT90.)
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  یه سوالی رو که چند بار پرسیدم ،بازم میپرسم.لطفا از دوستان با تجربه کمک کنن.
ممنون

مدرس از خواجه نصیر بهتره؟؟؟
لطفا بچه هایی که اطلاعات دارن ،این چند دانشگاه رو اولویت بندی کنن(البته تو IT): علم وصنعت-بهشتی-خواجه نصیر-مدرس-تهران
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ)IT90 نوشته شده توسط:  بچه‌ها شبانه آموزش محور شریف رو اول بزنم یا شبانه های امیرکبیر،تهران،...؟ شما کدومو اول میزنین؟
تو مدرک هم نوشته میشه آموزش محور؟

بله تو مدرک نوشته میشه ... ببخشید میشه بپرسم رتبه شما چنده ؟
رتبم بالای سیصده.. سهمیه شاگرداولی دارم
۰
۰
ارسال: #۸۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ق.ظ
انتخاب رشته
دانشگاه تهران بدیش اینه که خیلی برنامه درسیش بستس تقریبا اجباریه درس گرفتن . چه علوم چه مهندسی . اگه سیلابس درسیشو دوس نداشته باشین خیلی سخت می شه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۸۷
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من تو گرایش نرم رتبم شد ۹۰.
با این رتبه قطعا امیدی به شریف و تهران روزانه وجود نداره.می خواستم ببینم که میشه به روزانه امیر کبیر امیدوار بود.
اگر امیرکبیر هم نشد(البته خدا نکنه) به نظر شما دانشگاه های علم و صنعت‌، تربیت مدرس و شهید بهشتی رو به چه ترتیبی انتخاب کنم(کدوم اول‌، کدوم دوم و ...)

سلام عزیز
منم نرم هستم
والا اگر نظر من را بخوایه در دانشگاه ما استادای کار درستمون همشون (۹۰ درصد) از دانشگاه های شریف و امیر کبیر و تربیت مدرس هستند.
متاسفانه به تربیت مدرس کم لطفی میشه و بچه‌ها اطلاع چندای از این دانشگاه ندارند و مثل شما آن را با شهید بهشتی و علم و صنعت مقایسه میکنند!!
من به شما این را بگم که دانشگاه تربیت مدرس اولا دانشجو لیسانس نداره و فقط به قول معروف تو کاره تحصیلات تکمیلی هستش!
دوما محیط این دانشگاه بسیار آکادمیک و تئوریک هست و استادای واقعا باسوادی داره و تربیت هم میکنه!(چیزی که در دانشگاه خودم دارم میبینم!)
من دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و میدونی که این دانشگاه به سختگیریش معروفه!
به نظر من دانشگاهی چون شهید بهشتی یا علم و صنعت را مقایسه نکن که ظلمه!شهید بهشتی فقط رشته معماری (منظروم ساختمانه) و علوم پایه هاش معروفه!
دانشکده برق و کامپیوترش حرفی برای گفتن ندارد!
باز هم خواستی میتونم از استادام برات سوال کنم.
مهرداد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , IT90
ارسال: #۸۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط Potential.)
(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ)IT90 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۰ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
ممنون

مدرس از خواجه نصیر بهتره؟؟؟
لطفا بچه هایی که اطلاعات دارن ،این چند دانشگاه رو اولویت بندی کنن(البته تو IT): علم وصنعت-بهشتی-خواجه نصیر-مدرس-تهران

مدرس شبانه برنمیداره که !! نمیدونم کدوم بهتره تو رشته آی تی !
رتبم بالای سیصده.. سهمیه شاگرداولی دارم
[/quote]

خیلی عالیه ... با رتبه شما حتی احتمال داره روزانه امیرکبیر قبول شید ...
۰
۰
ارسال: #۸۹
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ق.ظ
انتخاب رشته
سلام ببخشید جواب من را هم بدین
بارتبه‌ی ۱۶۵۰نرم افزار و پیام نور ۶۷۰ چی میتونم قبول بشم؟ پیام نورچی انتخاب کنم؟
۰
۰
ارسال: #۹۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
منم نرم هستم
والا اگر نظر من را بخوایه در دانشگاه ما استادای کار درستمون همشون (۹۰ درصد) از دانشگاه های شریف و امیر کبیر و تربیت مدرس هستند.
متاسفانه به تربیت مدرس کم لطفی میشه و بچه‌ها اطلاع چندای از این دانشگاه ندارند و مثل شما آن را با شهید بهشتی و علم و صنعت مقایسه میکنند!!
من به شما این را بگم که دانشگاه تربیت مدرس اولا دانشجو لیسانس نداره و فقط به قول معروف تو کاره تحصیلات تکمیلی هستش!
دوما محیط این دانشگاه بسیار آکادمیک و تئوریک هست و استادای واقعا باسوادی داره و تربیت هم میکنه!(چیزی که در دانشگاه خودم دارم میبینم!)
من دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و میدونی که این دانشگاه به سختگیریش معروفه!
به نظر من دانشگاهی چون شهید بهشتی یا علم و صنعت را مقایسه نکن که ظلمه!شهید بهشتی فقط رشته معماری (منظروم ساختمانه) و علوم پایه هاش معروفه!
دانشکده برق و کامپیوترش حرفی برای گفتن ندارد!
باز هم خواستی میتونم از استادام برات سوال کنم.
مهرداد
[/quote]

سلام
وضعیت این دانشگاه تو رشته آیتی چطوره؟این دانشگاه سال های پیش مهندسی فناوری اطلاعات رو به عنوان گرایش ۳ مهندسی کامپیوتر ارائه می داده ولی خود رشته آیتی رو نداشته و امسال جدید آورده.با این جدید بودنش به نظرتون می تونه از خواجه نصیر که چند ساله آیتی داره بهتر باشه؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۳۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۹۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۷۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۰۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۳۴ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۱۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close