زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علت اختلاف حجم نرم افزارهای هم نام چیست؟

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ ق.ظ
سلام به نظرم این قسمت بیشتر به موضوعم مربوط می شد و سؤالم را اینجا مطرح می کنم:

به نظر شما چرا در سایت های مختلفی که برای دانلود نرم افزار وجود دارند، نرم افزار های مشابه و هم نام و حتی ورژن های یکسان از یک نرم افزار در اندازه با هم متفاوتند.

نمی دونم برداشتم درست هست یا نه! من فکر می کنم که این سایت ها، نرم افزار های اورجینال رو خریداری می کنند و پس از اعمال تغییراتی روی اون ها، برای دانلود توی سایتشون قرار میدن...اگر اینطور نیست پس چرا حجم نرم افزار ها با هم متفاوته ؟

اما حالا چرا اینو مطرح کردم؟ چون که می خوام بدونم اگر این حدسم درست هست، هر نرم افزاری رو از هر سایتی دانلود نکنم و نرم افزار مورد نیازم رو از راه های مطمئن تری تهیه کنم!

در همین رابطه می خوام بدونم به نرم افزار هایی که داخل لورد به صورت DVD وجود دارند، می تونم از این نظر اعتماد کنم که اورجینال هستند و مورد دستکاری شرکت ها قرار نگرفته اند ؟

چند تا سؤال مرتبط پرسیدم Smile منتظر پاسخ های قشنگتون هستم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ)simorghsimorgh نوشته شده توسط:  سلام به نظرم این قسمت بیشتر به موضوعم مربوط می شد و سؤالم را اینجا مطرح می کنم:

به نظر شما چرا در سایت های مختلفی که برای دانلود نرم افزار وجود دارند، نرم افزار های مشابه و هم نام و حتی ورژن های یکسان از یک نرم افزار در اندازه با هم متفاوتند.

نمی دونم برداشتم درست هست یا نه! من فکر می کنم که این سایت ها، نرم افزار های اورجینال رو خریداری می کنند و پس از اعمال تغییراتی روی اون ها، برای دانلود توی سایتشون قرار میدن...اگر اینطور نیست پس چرا حجم نرم افزار ها با هم متفاوته ؟

اما حالا چرا اینو مطرح کردم؟ چون که می خوام بدونم اگر این حدسم درست هست، هر نرم افزاری رو از هر سایتی دانلود نکنم و نرم افزار مورد نیازم رو از راه های مطمئن تری تهیه کنم!

در همین رابطه می خوام بدونم به نرم افزار هایی که داخل لورد به صورت DVD وجود دارند، می تونم از این نظر اعتماد کنم که اورجینال هستند و مورد دستکاری شرکت ها قرار نگرفته اند ؟

چند تا سؤال مرتبط پرسیدم Smile منتظر پاسخ های قشنگتون هستم ...

بعضی از سایتها یک سری فایل اضافی تبلیغات و غیره همراه نرم افزار می زارند یا این که کراک های که می زارن فرق داره و بنابراین حجمشون فرق می کنه یک دلیل دیگه می تونه نوع فشرده سازی فایل باشه البته اینا اختلاف حجم خیلی زیادی اینجا نمی کنند.

اما از نظر دانلود کردن باید از سایتی دانلود کنید که مطمئن هستش از هر سایتی دانلود نکنید.

این شرکتهای نرم افزاری که بصورت دی وی دی مجموعه ای از نرم افزار ها رو ارائه می کنند ۹۵ درصد نرم افزار هاشون اورجینال نیستن اون ۵ درصد هم برای نرم‌افزار هایی هستش که خودشان رایگان هستن. این شرکت های به ظاهر محترم خودشون نرم افزار ها رو می دزدند جالب اینجاست که کپی برداری از این دی وی دی ها رو هم غیر قانونی می دونن حتی خبر دارم یکی از این شرکتها از یک مغازه دار به علت فروش کپی اینا شکایت کرده بود و چند میلیون جریمه گرفته بود ازش !!!!!!
کلا در ایران اکثر نرم افزار ها کراک شده و غیر اورجینال هستن. در مورد دستکاری بیشتر یه خرده دستکاری ویندوز رو انجام می دن نه نرم افزار ها رو.

در ضمن بخشی رو که سوال در اون می پرسید با دقت تر انتخاب کنید با تشکر

پ.ن: اگر خیلی به فکر امنیتتون و این که نرم افزار مورد استفادتون دستکاری نشده باشه هستید بهتره کلا بیخیال ویندوز بشید. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
به نظر شما اشکال داره اگر نرم افزاری رو نصب کنم که خیلی قدیمی تره ولی از جایی دانلود نشده و ازین جهت مطمئن تره ؟
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
از نظر من وقتی شما داری از ویندوز استفاده می کنی هیچ امنیتی نداری !!!!!!
اما در کل دانلود برنامه ها از سایتهایی که معرف هستن و کاربر زیادی دارن زیاد مشکلی نداره فقط از سایتهایی که معروف نیستن یا خودتون احساس می کنید مشکلی دارن یا یک جا شنیدید دانلود نکنید.
من خودم در مواقع لزوم از این سایتها دانلود می کنم حتی شده از سایتی که بهش مشکوک هم بودم دانلود کردم بعضی وقت ها ادم راه دیگه ای نداره

در کل امنیت ان چنانی وجود نداره باید اینو قبول کنیم فقط کافیه یک سری موارد رو رعایت کنیم که توسط هر کسی هک نشیم!!!!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۵۹۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۲۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۳۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  یو اس اس دی چیست؟ nolw0932 ۰ ۲,۲۳۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nolw0932
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  تفاوت procedural با functional با imperative در چیست؟ shervan360 ۲ ۳,۰۱۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سئو چیست؟ - سئو - بهینه سازی سایت msnmsn ۲ ۲۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close