زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

(تکمیل ظرفیت) ۱۱۶۱ امنیت و شبکه- امنیت اطلاعات مجازی مالک اشتر

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ق.ظ
درود بر همه دوستان مانشتی عزیزم. ایام سوگواری آقا اباعبدالله (ع) را به همه مریدان حضرتش تسلیت عرض می کنم. امروز نتیجه تکمیل ظرفیت آمد و من امنیت اطلاعات مالک اشتر (مجازی) قبول شدم. در مرحله اول اعلام نتایج، تجارت خواجه نصیر (مجازی) قبول شده بودم که به علت زیاد بودن شهریه اش ثبت نام نکردم. قبلاً اینجا توضیح داده بودم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا به راهنمائی دوستان نیاز فوری دارم. من برای آزمون ۹۳ ثبت نام کردم و کلی رفرنس های خوب برای آزمون گرفتم و مشغول مطالعه هستم. به نظر شما با توجه به اینکه شاغل رسمی دولت هستم و ۲۰ سال سابقه کار دارم چه کنم؟ آیا ثبت نام کنم یا بی خیالش بشم و بچسبم به کنکور ۹۳؟ البته اینو بگم که نمی دونم چرا تا حالا نتونستم مثل پارسال دلچسب درس بخونم و حس می کنم انگیزه ام به اندازه پارسال نیست ولی اگه لازم باشه بخونم واسه کنکور، به خودم می بینم که این قضیه رو درستش کنم. کلاً آدم متکی به نفسی (Self Confident) هستم. نظرتون چیه؟

قبلاً با دانشگاه مالک تماس گرفته بودم و گفتند شهریه دوره های مجازی، ترمی حدوداً یک میلیون و ۱۰۰ در میاد و البته وام صندوق رفاه دانشجویی رو هم برای دانشجوهای مجازی درخواست می کنن. پس از لحاظ مالی خیلی از خواجه نصیر شرایط بهتری داره.

من مشکل کاری ندارم ولی چون زود بازنشسته می شم (۴۵ سالگی) برام مهمه که مدرک تحصیلیم به درد کار بعد از بازنشستگیم بخوره. آیا بازار کار امنیت اطلاعات خوبه و آیا در دوره های مجازی (خصوصاً دانشگاه مالک) چیزی یاد آدم می دن که بدرد کار بخوره؟ اگر از دوستان کسی دانشگاه مالک (به ویژه دوره مجازی) درس می خونه، ممنون می شم این برادر کوچکتون رو راهنمائی کنید. هفته دیگه باید برم واسه ثبت نام. پس به کمک همه دوستانی که اطلاعات خوبی در این زمینه دارن یا نظر مشخصی دارن نیاز فوری دارم. ممنون از همه. یا علی-التماس دعا

فایل‌(های) پیوست شده

یک دلشکسته گـر که دعـاگویتان شـود
به زآنکه خود نشسته و عمری دعا کنید

وقتی خدا می بخشد، من که باشم که نبخشم(نلسون ماندلا-۴۶۶۶۴)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , mrpking , chaka
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
ممنون برای قرار دادن کارنامه و اعلام نتیجه و رتبه رد محل مناسب

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
اگه برای بازار کار می خواید برید دوره های شبکه شرکت کنید با مدرک دانشگاه چیزی برای بازار کار یاد نمی گیرید!

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy , tarane1992
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ ق.ظ
RE: (تکمیل ظرفیت) ۱۱۶۱ امنیت و شبکه- امنیت اطلاعات مجازی مالک اشتر
سلام مجدد.
دوستان هیچ کدوم اطلاعات پیشتری نداشتن بدن؟ یا پست ما ارزش پاسخ نداشت؟! البته من اینو می ذارم به حساب سرگرم بودن دوستان به عزاداری سید الشهدا (ع). خدا ان شاء الله از همتون قبول کنه.

دوشنبه و سه شنبه هفته دیگه ثبت نامه. واقعاً مرددم. از یه طرف با خودم می گم بشینم بخونم واسه کنکور ۹۳ و یه جای بهتر قبول بشم. از طرف دیگه می گم در بهترین حالت، اگه امسال قبول هم بشم، تازه سال دیگه مهر دانشجو می شم و عملاً یک سال رو از دست میدم. ضمناً فروردین ۹۳ ان شاء الله منتظر یه وروجکم که بیاد و ما هم بابا بشیمBig Grin . اینم قوز بالاقوزهSmile . غیر از بحث کار، ادامه تحصیل هم برام مهمه. من چندتا سؤال اساسی داشتم که از دوستانی که دانشجوی دکترا هستن یا اطلاعات دقیقی در این زمینه دارن خیلی ممنون می شم اگه راهنمائیم کنن:

۱- آیا با داشتن مدرک ارشد مجازی می شه تو آزمون دکترا شرکت کرد؟ محدودیتی وجود نداره؟

۲- اگر جواب سؤال اول مثبته، با توجه به اینکه دوره مجازی پایان نامه نداره، آیا اگر در آزمون دکترا قبول بشی، داشتن رزومه ای شامل یکی یا چندتا از این موارد: «چندتا مقاله تو ISI ، یکی دوتا مقاله ارائه شده در کنفرانس های علمی داخلی و یا یه کتاب تألیفی یا ترجمه در زمینه گرایش تحصیلی» آیا می تونه در مصاحبه ضعف نداشتن پایان نامه رو پوشش بده؟ من پایه زبانم نسبتاً قویه. می تونم روش واسه این کارا حساب کنم. الان هم یه کتاب (ترجمه) در زمینه تولید محتوای الکترونیک دارم ( Authorware 7 ).

۳- آیا معدل دوره ارشد در مصاحبه هم مؤثره یا بهتره به جای فورس گذاشتن واسه درس خوندن، به مینیمم نمره اکتفا کرد و وقت رو به تقویت رزومه علمی اختصاص داد؟

۴- با داشتن مدرک مجازی (به خصوص از دانشگاه مالک اشتر) آیا می شه واسه دانشگاه های خارج ایران اپلای گرفت؟ منظورم دانشگاه هائی یه که وزارت علوم قبولشون داره.

خیلی به راهنمائی فوری اساتید از جمله آقا فرداد و آقای جهانی و بقیه دوستان مطلع نیاز دارم. اجرتون با اباعبدالله.یا علی.

۰
۰
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام آقای persian_boy
من بر اساس خونده هام از صحبتهای سایر دوستان یا اطلاعات عمومیم پاسخ میدم (ببخشید که انتظارتون پاسخ دوستان مقاطع بالاتر هست اما من دخالت کردم ) با توجه به این که شما از دوستان خوب ما در مانشت هستید مایل بودم کمکی کرده باشم بهتون

۱- برای شرکت در آزمون دکتری (کلا هر مقطعی) محدودیتی وجود نداره که شما چه نوع دانشگاهی درس خونده باشید . اما در مصاحبه ها این امر می تونه تاثیر گذار باشه. البته مثلا ممکنه شما دکتری رو هم در دانشگاه هایی مثل مالک و امام علی یا امام حسین بخواهید ادامه بدید که در اون صورت تاثیر منفی مجازی ممکنه کمتر بشه (با توجه به سنخیت نوع دانشگاه ارشد و دکتری تون)
۲- یکی از همکاران من مجازی شیراز می خوندند ، آموزش محور هم بودند اما می گفتن ترم ۱ یا ۲ ترم اول اگر جزو شاگردان ممتاز باشید می تونید تبدیل وضعیت به شیوه پژوهش محور بدید و رو پایان نامه هم کار کنید .
صرفا یک پایان نامه در اداه تحصیل تعیین کننده نیست و مواردی چون مقالات چاپ شده و معتبرتون میتونه نقشی بیش از پایان نامه در پاره ای از موارد ایفا کنه
۳-معدل بسیار مؤثر هست . اگر اشتباه نکنم در مصاحبه دوستان خوندم که شاگرد بودنشون هم امتیاز ویژه ای براشون بود (در مصاحبه)
پاسخ سوال ۴ رو نمی دونم

در نهایت به نظر شخصیم با توجه به اینکه درس خوندن برای شما بیشتر جنبه یادگیری و ادامه راه علم داره و مباحثی مثل کار و ... اینا رو به دنبال نداره ، فکر می کنم با توجه به رتبه امسالتون اگر همت بیشتری کنید تا در یک دانشگاه روزانه و معتبر ادامه تحصیل بدید براتون بهتر باشه و دستتون رو برای پیشرفت در مقاطع بالاتر بیشتر باز بذاره .
در هر صورت براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید Smile

در ضمن می خواستم بگم یکی از دلایل پاسخ نگرفتنتون اینه که کسی انتظار نداره این دست سوالات اینجا پرسیده شده باشه برا همین ممکنه حتی کسانی هم که مطلع هستند سوالات شما رو ندیده باشند . شاید اگر سوالاتتون رو به تفکیک و در بخش های متناسبش پرسیده بودید زودتر به نتیجه می رسیدید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: persian_boy
ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ق.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام آقای persian_boy
من بر اساس خونده هام از صحبتهای سایر دوستان یا اطلاعات عمومیم پاسخ میدم (ببخشید که انتظارتون پاسخ دوستان مقاطع بالاتر هست اما من دخالت کردم ) با توجه به این که شما از دوستان خوب ما در مانشت هستید مایل بودم کمکی کرده باشم بهتون
...
در هر صورت براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید Smile
...

سلام خدمت خواهر گرامیم خانم good-wishes. اینکه بذل لطف کردید و من را از از دوستان خوب در مانشت به حساب آوردید، باعث افتخار منه. امیدوارم شایستگی این عنوان رو داشته باشم و بتونم خدمتی هرچند کوچک به دوستان گل جامعه بزرگ مانشت ارائه بدم.

اگر به پست های من دقت کرده باشید، پی خواهید برد که سبک من در نگارش، پرداختن به جزئیات و شرح کامل موقعیت های مختلفه. این رویه رو من از نویسندگان فروم های خارجی که عضو اونا بودم یاد گرفتم. این باعث می شه که وقتی پاسخی به پست شما داده می شه، عملاً سؤالات جمع کثیری از افرادی که موقعیت یا مشکلی مشابه شما دارن هم پاسخ داده بشه و این امر، به نظم فروم و عدم افزونگی سؤالات و پاسخ های موازی کمک می کنه. در هر حال، ممنون از اینکه به سؤالات من پاسخ دادید. من خودم راجع به این سؤالات خیلی فکر کردم و نهایتاً سعی کردم واقع بینانه با قضیه برخورد کنم.

واقعیت اینه که برای یه آدم که چند ساله متأهل شده و در انتظار یه فرزند هم هست، تصمیم گیری برای ادامه تحصیل واقعاً خیلی چالش برانگیزه. در وهله اول، وقت این فرد فقط به خودش تعلق نداره و خانواده اش هم از اون به حق سهمی دارن. از طرف دیگه، هزینه تحصیلات برای چنین فردی خیلی اهمیت داره چون روی هر ریال درآمدش (به خصوص اگه کارمند باشه) حساب باز کرده و باید گپ مالی ناشی از هزینه تحصیل رو یه جوری پر کنه. بنابراین، الزاماً نمی تونه طبق میل باطنی و شخصیش تصمیم بگیره. من توی انتخاب رشته ارشد ۹۲، این قضیه رو لحاظ نکرده بودم و بدون تحقیق، صرفاً به دلیل رنکینگ بالاتر دانشگاه خواجه نصیر، اون رو تو مجازیا اول زدم و با وجود قبولی، نتونستم ثبت نام کنم.

با توجه به اینکه من ساکن شهرستان هستم، نزدیکترین موقعیت دانشگاهی به من قم و تهرانه. با توجه به شرایط کاری و خانوادگی، به فرض قبولی در دوره های روزانه، باز هم مجبور به ترددم و این خودش ایجاد هزینه می کنه. ضمن اینکه باید از محل کار هم مرخصی بگیری که داستانای خودشو داره.
بنابراین، شاید بهترین روش برای ادامه تحصیل یک فرد شاغل متأهل، آموزش مجازی با یک هزینه معقول باشه. اینطوری هم به کارش لطمه نمی خوره، هم بالای سر خانواده شه و هم مشکل مالی پیدا نمی کنه. فقط ضعف این روش توی ورود به مقطع دکتراست.

در صحبتی که با یکی از اساتید دانشگاه علم و صنعت داشتم، این قضیه رو مطرح کردم. ایشون گفتند چیزی که برای مصاحبه کننده ها توی اکثر دانشگاه ها مهمه، داشتن یه رزومه است که نشون بده دانشجو در زمینه مرتبط با رشته تحصیلیش اهل تلاش و فعالیت بوده. مواجهه با دانشجویی که قبل از ورود به مقطع دکترا یکی دوتا تألیف یا چندتا مقاله دردبخور تو نشریات معتبر دنیا داره، هر استادی رو برای پذیرشش به وسوسه می اندازه چون مطمئن می شه که این دانشجو کار رو بلده و نمی خواد تازه الفبا رو بهش یاد بده. ضمن اینکه استاد به فکر پربارتر شدن رزومه خودش هم هست و استاد راهنما بودن چنین دانشجویی می تونه پوئنی باشه براش. ایشون می گفت دوره مجازی از این لحاظ که مدیریت زمان بیشتر دست خود دانشجو هست و فشار درسی کمتری نسبت به دوره های روزانه وجود داره، فرصت خوبی برای پرداختن به فعالیت های غیر درسی با ارزش(ترجمه، تألیف، مقاله) فراهم می کنه که در اختیار دانشجوهای روزانه نیست.

من نهایتاً تصمیم گرفتم به امید خدا ثبت نام کنم. شاید این خودش یه تاکتیک درسی باشه. به هرحال، هنر زندگی در حذف بعضی امور به نفع بعضی امور دیگه نیست. هنر، طراحی مدلیه که بتونه برآیندی از همه الزامات زندگی رو بر اساس درجه اهمیت اونا ارائه بده. از همه دوستان التماس دعا دارم. یا علی مدد.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط good-wishes.)
سلام
الان داشتم اخبار پذیرش بدون آزمون "دکتری" شریف رو ثبت می کردم به این مورد برخوردم گفتم بهتون اطلاع بدم البته شما که تصمیمتون رو گرفتید این رو در تکمیل صحبتهای قبلی خودم میگم :

نقل قول: لازم به ذکر است، مدارک دوره‌های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری برای ورودی بدون آزمون مورد پذیرش نخواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , persian_boy
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط persian_boy.)
(۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام
الان داشتم اخبار پذیرش بدون آزمون "دکتری" شریف رو ثبت می کردم به این مورد برخوردم گفتم بهتون اطلاع بدم البته شما که تصمیمتون رو گرفتید این رو در تکمیل صحبتهای قبلی خودم میگم :

نقل قول: لازم به ذکر است، مدارک دوره‌های مجازی، نیمه حضوری یا غیر حضوری برای ورودی بدون آزمون مورد پذیرش نخواهد بود.

ممنونم از خبری که دادید. ولی من با توجه به معدل پایین لیسانسم، اگه تو مقطع ارشد تو MIT هم درس بخونم، شانسی برای ورود به دوره دکترای بدون آزمون شریف ندارم.Smile
شرایطش منو یاد یه داستانی از ملانصرالدین انداخت که شاید شنیده باشید ولی بازگو کردنش خالی از لطف نیست. ملا نصرالدین یه روز مادرشو می بره تو بازار که بفروشه. یکی بهش می رسه می گه آخه ملا! آدمم اینقدر بی معرفت؟ کسی مادرشو می فروشه؟ ملا می گه: نگران نباش. من اینقدر مادرمو گرون می فروشم که کسی نتونه بخرهBig Grin
یکی نیست به این دوستان دانشگاه شریف بگه: آخه برادر من! می خواید دانشجو نگیرید، بگید نمی گیریم. دیگه چرا از تو ۱۲۴ هزار پیغمبر، جرجیس رو انتخاب کردید؟ این شرایطی که گذاشتید رو هرکه داشته باشه، دور از جونش ابلهه اگه بخواد دکترا ایران بخونه.

بازم ممنون از لطفت خواهر گلم.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سلام دوست عزیز
پست های شما رو در مورد ارشد مجازی مالک خوندم. من هم ارشد مجازی امنیت مالک رو قبول شدم. البته ارشد آزاد هم شرکت کردم. به نظرتون آزاد برم یا مجازی؟ شما مجازی ثبت نام کردید؟ هزینه هر ترم چقدر بود؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. این آدرس ایمیل منه
mazizi@outlook.com
با تشکر...
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۰۷ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
منم ارشد مجازی رو دوست دارم
چون که وقت بیشتری برای مطالعه و تحقیق داری.حوصله رفت و آمد به تهران رو ندارم.
خواهش میکنم دوستانی که تجربه دارند خیالمون رو بابت پذیرش در مصاحبه دکتری راحت کنند
من هم دانشجوی معدل الف بودم.دوره کارشناسی در تهران بودم و در مقطع کارشناسی به اندازه کافی اجتماعی شدیم و از کلاس های حضوری مستفیض شدیم! ولی الان حوصله رفت و آمد تهران رو ندارم و میخوام ارشد رو مجازی بخونم.و چون شهرستانی هستم لطف کنید راهنمایی کنید برای روزانه تلاش کنم یا برای گرفتن مدرک مجازی؟ اگر بخونم به راحتی دوره های حضوری( روزانه یا شبانه) را قبول میشوم.ولی گرایش ام به مجازی به خاطر ترس از سختی کنکور نیست.به خاطر اینه که تهران نیستم و مشکل رفت و آمد دارم.
از نظر مجازی فقط برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری نگرانم.مدرک مجازی در ایران معتبر هست؟ در دانشگاه های خارج از کشور که اعتبار داره.چون که E-learning اونجا شناخته شده تره.
Persian boy هم استدلال قشنگی داره : « با توجه به اینکه دوره مجازی پایان نامه نداره، آیا اگر در آزمون دکترا قبول بشی، داشتن رزومه ای شامل یکی یا چندتا از این موارد: چندتا مقاله تو ISI ، یکی دوتا مقاله ارائه شده در کنفرانس های علمی داخلی و یا یه کتاب تألیفی یا ترجمه در زمینه گرایش تحصیلی آیا می تونه در مصاحبه ضعف نداشتن پایان نامه رو پوشش بده؟»
برای مثال من در دوره کارشناسی کتاب برنامه نویسی اندروید با فریم ورک MoSync یا موسینک رو نوشتم.همین طور ارشد هم به دنبال مقالات علمی تر و بهتر + مدرک مجازی و داشتن تحقیقات و تجارب میتونه مجازی بودن مدرک ارشد رو برای پذیرش در دوره دکتری کمرنگ تر بکنه؟

چون به دریا میتوانی راه یافت Heart سوی یک قطره چرا باید شتافت
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۱۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  فناوری اطلاعات پزشکی چیست ؟ mahan najafi ۹ ۱۷,۷۳۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bahador567
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۴۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۲۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۱۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close