زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک

ارسال:
۱۹ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ق.ظ
انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک
با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ب.ظ
RE: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک
(۱۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ
RE: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک
(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  با عرض سلام

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟

ُسلام ببخشید که منم دیر دارم جواب میدم به نظرم تو زمینه social network خوب باشه کار کنید

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۶۹ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۳۸ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۰۷۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۵ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close