تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک - shahrzad sara - 19 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ

با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh

RE: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک - aylar320 - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  با عرض سلام
دوستان من دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک هستم در مورد انتخاب موضوع سمینار در چه شاخه ای بهتر هست وارد بشم فیلدهای کاری استاد راهنمام در زمینه ی CRM و SCM استHuhHuhHuhHuhHuh

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟

RE: انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه تجارت الکترونیک - shahrzad sara - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ب.ظ)aylar320 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  با عرض سلام

سلام،من الان این تاپیک شما رو دیدم، به احتمال تا الان سمینارتون رو هم ارائه دادین،منم رشته ام تجارت الکترونیکه و باید برا سمینار موضوع تعیین کنم و چیزی نتونستم پیدا کنم و خیلی عجله دارم، شما میتونید کمکم کنید؟

ُسلام ببخشید که منم دیر دارم جواب میدم به نظرم تو زمینه social network خوب باشه کار کنید