زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر خواهی در مورد راه اندازی سایت پرسش و پاسخ

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط saba1000.)
سلام بچه‌ها

یه مدت بود تو فکر راه اندازی یه سایت پرسش و پاسخ بودم که بالاخره تونستم یه سایت راه بندازم از دوستان گل مانشت می خوام که سایت رو ببینند و مشکلات و عیب های اون بهم بگن ؟ اصلا به نظرتون این کار خوبی می تونه بشه یا نه ؟ هنوز برای سایت اسم نذاشتم دوست دارم دوستای خوب مانشتیم با نظرات قشنگ شون اسم هایی را پیشنهاد بدن ؟ بچه‌ها یادتون نره حتما نظراتتون را برام بنویسپد ؟ چطور می تونم این کار خوب پیش ببرم ؟
ممنون میشم کمکم کنید SmileHeart

این هم آدرس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ali_computer69
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط saba1000.)
سلام بچه‌ها کسی نظر نداد من فعلا برای سایت یه اسم همین جوری گذاشتم اکه دوست دارید نظر بدید در مورد اسم یه قسمت توی سایت هست می تونید بنویسید یا همین جا بگید
ممنون از همگی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ق.ظ
میتونه خیلی مفید باشه ولی یه کم رو دیزاینش کارکن (پیشنهاد)

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ ب.ظ
ممنون رویا جون که نظر دادید این سایت تازه دو روز هست داره کار میکنه قول می دم حتما روی دیزانش کار کنم دوست دارم سایتم یه سایتی بشه در حد مانشت و اعضای خوبی مثل بچه های مانشت داشته باشه خوشحال میشم تک تک بچه های مانشت را توی سایتم ببینم و خوشحال میشم که هر لحظه شاهد افتخارات بچه های مانشت باشم مثل دانشگاه مجازی علیرضا و کارنامه های خوبی که بچه های مانشتی ثبت کردن از همین جا از بچه ای خوب مانشت درخواست می کنم سایتم راببینند و کمک کنن تا یه سایت خوب به زبان فارسی در زمینه برنامه نویسی داشته باشیم هر چند من سایت های زیادی در زمینه برنامه نویسی دیدم ولی مطمین هستم با کمک بچه های مانشت می تونم بهترین سایت برنامه نویسی داشته باشم خصوصا با کمک آقای دکتر تنهایی
مانشت یه سایت خوب در زمینه ارشد هست امیدوارم سایت من هم بتونه یه سایت خوب در زمینه برنامه نویسی باشه رویا جون دوست دارم شما رو هم جز یکی از بچه های سایتم ببینم
باز هم ممنون که نظر دادید

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , alirezalink , ali_computer69
ارسال:
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ ب.ظ
با سلام

سایت PersianQA در نظر دارد با همکاری شما محیطی مناسب جهت آموزش در زمینه‌ی تخصصی کامپیوتر و برنامه نویسی فراهم آورد. نسخه‌ی اولیه‌ی سامانه‌ی پرسش و پاسخ این سایت هم اکنون فعال است و به صورت محدود عضو می پذیرد.

شما در زمینه های زیر می توانید با ما همکاری کنید:
- به عنوان عضوی از تیم طراحی در گسترش سایت به عنوان برنامه نویس - گرافیست و یا مهندس نرم افزار همکاری کنید.
- به عنوان مدیر بخش های مختلف سایت با ما همکاری کنید.
- یا اگر سرتان شلوغ است با عضو شدن و پرسیدن سوالهایتان در وقتتان صرفه جویی کنید.

آدرس فعلی و نسخه‌ی اولیه‌ی سایت:

منتظر حضور شما در persianQA هستیم.

با تشکر

۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ق.ظ
مبارک باشه،اینو با چی درس کردین؟!!!!!!!!!
نکنه خودتون نشستین کد زدین؟!
خب چرا از تالارای آماده رایگان که مخصوص این کاره استفاده نکردین؟
اینجوری که اصلا هیچ نظمی نداره؟
نمیخوام نا امیدتون کنم ولی در حال حاضر سایتای قدری تو این زمینه هستن که سالیان سال طول میکشه بتونین به اونجا برسین مثه برنامه نویس یا باشگاه مهندسا یا حتی پی سی ورد و ...
بهتون پیشنهاد میکنم رو یه ایده نو کار کنید.
بازم تاکید میدونم به خدا قصدم نا امید کردنتون نبود فقط نظرمو گفتم.
امیدوارم موفق باشین
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ق.ظ
ممنونم از تون می دونم سایت های زیادی در این زمینه هست مثل برنامه نویس و .... ولی اون‌ها هم از یه جایی شروع کردن در مورد نظم هم که گفتین آره شاید اوایل این جوری به نظر برسه ولی با انتخاب مدیر و بیشتر شدن فعالیت اونهم درست میشه
ما خیلی از کدهای سایت رو آماده استفاده کردیم و این سایت با پی اچ پی و جاوا اسکریپث نوشته شده . این سایت تازه کار هست در حدود یک هفته تونسته ۲۲ کاربر پیدا کنه و چند نفری هم اعلام آمادگی کردن برای مدیریت بخش های مختلف
آره همین طور که می گید راه طولانی هست امیدوارم بتونم یه سایت خوب در زمینه برنامه نویسی داشته باشم و بتونم کمکی کنم به برنامه نویسان و متخصصین فارسی زبان

بازهم از این که نظر دادید ممنونم
خوشحال میشم اگه ایده یا چیزی به نظرتون می رسه برام بنویسید

۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ق.ظ
میتونم بپرسم شما خودتون تو چه زمینه ای کار کردین؟
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: نظر خواهی در مورد راه اندازی سایت پرسش و پاسخ
این سایت در آینده می تونه بسیار مفید باشه . بر روی گرافیک وروانشناسی رنگ آن کار شود از رنگهایی در طراحی استفاده کنید که کمی بینند ه را به ادامه کار وفعالیت در سایت ترغیب کند. کمی امکانات انیمیشنی به آن اضافه کنید.به عنوان راهنمایی می توان از تکنولوژی هایی مثل jQueryدر این زمینه بهره مند شد .یک بنر زیبا ویک سری تبلیغات جالب برای سایت خود را می توان با جی کوئری آماده کد .اما بیشترین ایراد من همان ترکیب رنگ بی روح سایت است واین که در مورد چنین سایتهایی باید صبر وحوصله وپشتکار داشت تا بین دوستان جا بیافتند( با توجه به وجود سایتهایی مث برنامه نویس وغیره) .ببینید برای اینکه بتوان افراد حرفه ای را مجاب کرد که از سایت شما دیدن کنند باید محتوا وصد البته ظاهر سایت جرفه ای باشد .همین مانشت خودمان راببین به نظر من یکی از رمزهای موفقیتش همین ظاهر مرتب وروان شناسی رنگ آن و اینکه جای هر چیزی از روز اول مشخص بوده است.شما به نظر یکم به موضاعات نظم بیشتری بدهید موضوعات رادر دامنه وسیعتری تعریف کنید .دسته بندی پرسشها هم مهم است در نمایش دوباره به عنوان آخرین پرسشها.باز هم تاکید میکنم که کمی حرفه ای‌تر به مقوله‌ی طراحی سایت خود توجه کنید تا مورد توجه افراد جرفه ای قرار
گیرد.و باعث پیشرفت روزافرون سایت گردد.اما در کل کار خوبی است وبرای آینده میتواند به شرط پیگیر بودن وتوسعه دادن خود سایت از همه لحاظ (محتوا وظاهر وامکانات)مثمر ثمر باشد .موفق باشید.ببخشید اینطور میگویم سعی کنید کمی تجاری‌تر باشد این کار بیشتر درحد یک کار دانشجویی می باشد.بیشتر بخوانید بیشتر از تکنولوژیهای جدید بهره ببرید . با تشکر .ببخشید که کمی تند گفتم ب.منظوری جز آشنا کردن شما نداشتم .سعی کردم با توجه به تجربه وتخصص اندک خودم در زمینه وب و برنامه نویسی وب کمکی کرده باشم.ان شا الله روزی برسد که سایت شما یکی از بهترین‌ها باشد. در مورد اسم هم اگر قرار است فقط در رمینه کامپیوتر وفناوری باشد اگر اسمی در این زمینه باشد بهتر است .اسمی که نشان دهنده پرسش وپاسخ در زمینه کامپیوتر است. اما اگر پرسش وپاسخ در همه زمینه هاست به نظرم بد نیست. با آرزوی بهترین هابرای شما دوست عزیز.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ)M.M نوشته شده توسط:  میتونم بپرسم شما خودتون تو چه زمینه ای کار کردین؟

php , python , linux

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ب.ظ
طراحی ظاهری سایت خیلی ضعیفه . البته ببخشید اینطوری رک میگم ... چیدمان خیلی گیج کنندس . فاصله بین عناصر گیج کنندس و مرز مشخصی بین قسمت‌ها تعیین نشده . البته هنوز با خود وبتون کار نکردم تا در مورد کارکرد نظری بدم ......

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69
ارسال: #۱۲
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۹ ق.ظ، توسط saba1000.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  این سایت در آینده می تونه بسیار مفید باشه . بر روی گرافیک وروانشناسی رنگ آن کار شود از رنگهایی در طراحی استفاده کنید که کمی بینند ه را به ادامه کار وفعالیت در سایت ترغیب کند. کمی امکانات انیمیشنی به آن اضافه کنید.به عنوان راهنمایی می توان از تکنولوژی هایی مثل jQueryدر این زمینه بهره مند شد .یک بنر زیبا ویک سری تبلیغات جالب برای سایت خود را می توان با جی کوئری آماده کد .اما بیشترین ایراد من همان ترکیب رنگ بی روح سایت است واین که در مورد چنین سایتهایی باید صبر وحوصله وپشتکار داشت تا بین دوستان جا بیافتند( با توجه به وجود سایتهایی مث برنامه نویس وغیره) .ببینید برای اینکه بتوان افراد حرفه ای را مجاب کرد که از سایت شما دیدن کنند باید محتوا وصد البته ظاهر سایت جرفه ای باشد .همین مانشت خودمان راببین به نظر من یکی از رمزهای موفقیتش همین ظاهر مرتب وروان شناسی رنگ آن و اینکه جای هر چیزی از روز اول مشخص بوده است.شما به نظر یکم به موضاعات نظم بیشتری بدهید موضوعات رادر دامنه وسیعتری تعریف کنید .دسته بندی پرسشها هم مهم است در نمایش دوباره به عنوان آخرین پرسشها.باز هم تاکید میکنم که کمی حرفه ای‌تر به مقوله‌ی طراحی سایت خود توجه کنید تا مورد توجه افراد جرفه ای قرار
گیرد.و باعث پیشرفت روزافرون سایت گردد.اما در کل کار خوبی است وبرای آینده میتواند به شرط پیگیر بودن وتوسعه دادن خود سایت از همه لحاظ (محتوا وظاهر وامکانات)مثمر ثمر باشد .موفق باشید.ببخشید اینطور میگویم سعی کنید کمی تجاری‌تر باشد این کار بیشتر درحد یک کار دانشجویی می باشد.بیشتر بخوانید بیشتر از تکنولوژیهای جدید بهره ببرید . با تشکر .ببخشید که کمی تند گفتم ب.منظوری جز آشنا کردن شما نداشتم .سعی کردم با توجه به تجربه وتخصص اندک خودم در زمینه وب و برنامه نویسی وب کمکی کرده باشم.ان شا الله روزی برسد که سایت شما یکی از بهترین‌ها باشد. در مورد اسم هم اگر قرار است فقط در رمینه کامپیوتر وفناوری باشد اگر اسمی در این زمینه باشد بهتر است .اسمی که نشان دهنده پرسش وپاسخ در زمینه کامپیوتر است. اما اگر پرسش وپاسخ در همه زمینه هاست به نظرم بد نیست. با آرزوی بهترین هابرای شما دوست عزیز.

دوست عزیز چیزهایی که بیان کردین خیلی خوب و جالب بود در آینده ای نه چندان دور عملی می کنم
ممنون که نظر دادین خوشحال میشم اگه چیز دیگه ای هست بگید
من هم برای شما بهترین‌ها را آرزو می کنم
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  طراحی ظاهری سایت خیلی ضعیفه . البته ببخشید اینطوری رک میگم ... چیدمان خیلی گیج کنندس . فاصله بین عناصر گیج کنندس و مرز مشخصی بین قسمت‌ها تعیین نشده . البته هنوز با خود وبتون کار نکردم تا در مورد کارکرد نظری بدم ......

ممنون که نظر دادین این سایت فعلا داره روزهای اولیه خودش راطی می کنه و چون این سایت آماده نبوده و طراحی شده بیشتر از یه سایت آماده نیاز به کار داره امیدوارم بتونه در زمینه برنامه نویسی مفید واقع بشه خوشحال میشم اگه چیزی دیگه ای هست بگین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , ali_computer69
ارسال: #۱۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
من میتونم برات قالب بزنم .... اگه خواستی نمونه کارام رو برات میفرستم ببین خوشت میاد یا نه .....

how i wish....
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۱ ب.ظ
شما حاضر هستید با همکاری همدیگه سایت را پیش ببریم ؟ راستی نمونه کاراتو اگه امکان داره برام بفرست
این هم ایمیل سایت هست persianqa@gmail.com اگه چیزی بود برام میل کنید .
در مورد قالب سایت چطوری قراره هست کار کنید شرایط خاصی دارید یا نه ؟
با تشکر

۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
Photo RE: نظر خواهی در مورد راه اندازی سایت پرسش و پاسخ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط:  شما حاضر هستید با همکاری همدیگه سایت را پیش ببریم ؟ راستی نمونه کاراتو اگه امکان داره برام بفرست
این هم ایمیل سایت هست persianqa@gmail.com اگه چیزی بود برام میل کنید .
در مورد قالب سایت چطوری قراره هست کار کنید شرایط خاصی دارید یا نه ؟
با تشکر

=======================
سلام .
در مورد نمونه کارا فردا برات میفرستم چون الان به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارم و از خونه دورم !! . قالب وبسایت رو هم بدون هیچ شرایطی رایگان برات میزنم .
در مورد کد نویسی توی هر زمینه ای هم میتونم بهت کمک کنم‌ :php , mysql , jquery , ajax و .... البته من زیاد ادم خوشقولی نیستم !!! مثلا بگم چند روز دیگه برات میسازم چون الان امتحان و اینا دارم .....

پی نوشت:‌ :
این رو برای دوستم زدم البته بقیه رو فردا برات میفرستم (سرعت اینترنت در حد فاجعه !!!)

تکمیلی:‌ :
فک کنم این ۴ تا نمونه کافی باشه ...... نظرت چیه ؟

فایل‌(های) پیوست شده

how i wish....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , SarahArshad , Maryam-X , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۵۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۳۰ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۰۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سایت آموزش زبان H-Arshad ۳ ۴,۱۰۸ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۶۴ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۳۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۰۴۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close