زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدام آموزشگاه ثبت نام کنم؟

ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ق.ظ
Question کدام آموزشگاه ثبت نام کنم؟
با سلام
می خوام بدونم کدام آموزشگاه بهتره ؟ من خودم کلاس network+ رو توی سایبرتک گذروندم و ازش راضی بودم.اما الان که می خوام mcitp رو کلاس برم , نمی دونم کجا برم؟سماتک , مجتمع فنی , کهکشان نور , ... یا همین سایبرتک .
لطفا راهنمائیم کنید و تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید تا بتونم تصمیم بگیرم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۵ ق.ظ
کمک فوری
سلام.
من خودم نرفتم کلاسهای این آموزشگاهها رو.

ولی تعریف مجتمع فنی رو زیاد شنیدم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کمک فوری
مجتمع فنی تو هر استانی بنظرم شعبه داره، اما این به منزله بهتر بودن نیست.
من تعریف سایبرتک رو شنیدم، تو سایتش که گفته ۲ ۳ سال اخیر تندیس برترین موسسه فنی کشور رو دریافت کرده!
البته باید برید از نزدیک و بصورت حضوری پیگیر باشید. کاری که من در تبریز کردم.
همه موسسات از خودشون تعریف میکنند، سعی کنید با هنراموزانشون صحبت کنید تا سطح موسسه دستتون بیاد.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
RE: کمک فوری
(۲۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ)la85 نوشته شده توسط:  با سلام
می خوام بدونم کدام آموزشگاه بهتره ؟ من خودم کلاس network+ رو توی سایبرتک گذروندم و ازش راضی بودم.اما الان که می خوام mcitp رو کلاس برم , نمی دونم کجا برم؟سماتک , مجتمع فنی , کهکشان نور , ... یا همین سایبرتک .
لطفا راهنمائیم کنید و تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید تا بتونم تصمیم بگیرم.

سلام
به نظر من سایبرتک خوبه اگه خواستی بری حتما MCITP رو با مهندس محبی بخون
اگر هم می خوای میتونی MCSE 2012 رو تو رمیس بخونی اونجا هم عالیه

خوشبختی، فاصله ی این بدبختی تا بدبختی بعدی است
چارلی چاپلین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۲۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close