زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین

ارسال:

انرژی مثبت پرسیده:

با سلام خدمت دوستان گرامی

راستش می خواستم واسه درس یادگیری ماشین یه موضوع برای پروژه اش انتخاب کنم. سرچی که کردم یه سری موضوعات پیشنهاد شده بود. البته خب هنوز زیاد با درس اشنایی ندارم ولی باید پروپزال پروژه رو بدیم. توی course در ادرس زیر یه سری عنوان پروژه هست. ممنون می شم اگر دوستان نظری در مورد انتخاب موضوع دارن منو راهنمایی کنن. هم این که مثلا یه موضوع احتمال این که به جواب برسه بیشتر باشه، پیاده سازیش راحت تر باشه ، واسش دیتا ست باشه و نمی دونم دیگه چه پارامترهایی باید داشته باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مثلا پروژه های ۲۰۱۲ اش اینا هستن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه خودتون هم موضوعی مد نظرتون هست ممنون می شم بگید.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

equilibrium پاسخ داده:

به نظرم مدلسازی رگراسیون دردسر زیادی برای پیاده سازی نداشته باشه (مثل موضوع ششمی)؛ دیتا ست هم توی لینک زیر میتونید پیدا کنید:

برای پیاده سازی هم از هر زبان و محیط برنامه نویسی میشه استفاده کرد؛

(البته انتخاب بهتر اینه که بتونید روی موضوعی کار کنید که هم راستا با حیطه کاری و موضوع سمینار یکتون باشه)

ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

RE: انتخاب موضوع پروژه درس یادگیری ماشین

(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)Ghiasoddin نوشته شده توسط:  به نظرم مدلسازی رگراسیون دردسر زیادی برای پیاده سازی نداشته باشه (مثل موضوع ششمی)؛ دیتا ست هم توی لینک زیر میتونید پیدا کنید:

برای پیاده سازی هم از هر زبان و محیط برنامه نویسی میشه استفاده کرد؛

(البته انتخاب بهتر اینه که بتونید روی موضوعی کار کنید که هم راستا با حیطه کاری و موضوع سمینار یکتون باشه)
ممنون از راهنمایی تون
چون هنوز زیاد درسش پیش نرفته زیاد نمی دونم چی به چیه.

نظرتون در مورد موضوعاتی مثل موضوعات زیر چیه (یعنی مسائل دسته بندی ساده مثل دسته بندی ایمیل ها یا فیلترینگ اسپم و ..):
Smart and Fast Email Sorting.
Content aware email multi-class classification - Categorize emails according to senders
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

Masoud05 پاسخ داده:

بنظرم بحث درخت تصمیم خوبه و پیاده سازیش ساده هست . اما اگه بخواید میتونم از دوستانم بیشتر بپرسم
اگه مقاله ۲۰۱۲ قبوله من یکی دارم که بنظرم قشنگه و ساده هست .

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

ممنون از اقای غیاث الدین برای توضیحات و راهنمایی هاشون و وقتی که گذاشتند و همچنین از اقا مسعود. اقا مسعود اگه اون مقاله ای رو که گفتید، برام بذارید ممنون می شم.

۰
ارسال:

zahra2012 پاسخ داده:

میشه لطفا دوستان به من هم در انتخاب موضوع کمک کنن به خصوص خانم انرژی مثبت که این مرحله رو طی کردن مدت زیادی وقت ندارم و استاد فرصت کمی برام گذاشته ممنون

۰
ارسال:

yek_rangy پاسخ داده:

سلام
من یه پروژه برای درس یادگیری ماشین میخواستم ، ۲۰۱۲ به بعد باشه بهتره، مقاله اصلی و پیاده سازیش اگه داشته باشید عالی میشه، ممنون میشم کسی کمکم کنه

۰
ارسال:

akramasadi پاسخ داده:

سلام اگه میشه موضوعات دگیر برای پروژه یادگیری ماشین بزارید که پیاده سازی راحت باشد

۰
ارسال:

atish404 پاسخ داده:

سلام دوستای خوبم
من دنبال پروژه با موضوع ensemble هستم که هم دیتاست داشته باشه و هم طبق روال پیاده سازیش راحت باشه خیلی وقت ندارم لطفا کمکم کنید ممنوووووون

ارسال: #۱۰

Masoud05 پاسخ داده:

(۲۷ دى ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ)atish404 نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم
من دنبال پروژه با موضوع ensemble هستم که هم دیتاست داشته باشه و هم طبق روال پیاده سازیش راحت باشه خیلی وقت ندارم لطفا کمکم کنید ممنوووووون

دنبال موضوع ensemble هستید که براش دیتاست باشه؟!!! این جمله مبهم هست.
Ensemble یک مکانیزم و یا دیدگاه هست. هر مسئله کلاسبندی رو میشه با این دید حل کرد. دیتاست هم که دیتاست های UCI تا دلتون بخواد هست. ساده ترین Ensemble از دید من از نظر پیاده سازی ( که نمیدونم چقدر قوی باشه) این هست که چندین KNN مختلف کنار هم بزارید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال: #۱۱

mostafa_vaziri پاسخ داده:

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

دوستان عزیز من به دنبال ۴ مقاله مرتبط به درس یادگیری ماشین میگردم که در اصل یکی باشن ولی به ۴ روش مختلف حل شده باشد و در سال های مختلف به چاپ رسیده باشد.
ممنون میشم اگر کسی سراغ داره ادرس مقالات یا اگر مقاله رو داره برام ایمیل کنه با تشکر فراوان

mostafa_vaziri_1991@yahoo.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۶۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۰۲ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۲۵ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۱۵ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۳۱ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۸۱۲ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close