زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتابی مختص reading ارشد

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۱ ب.ظ
Question کتابی مختص reading ارشد
سلام دوستان
با توجه به اینکه تست های reading بیشترین حجم تستها رو تو درس زبان به خودش اختصاص داده میخوام دوستان لطف کنن و یه کتابی رو معرفی کنن کنکوری که شامل reading هایی متناسب با درس زبان تو ازمون ارشد (ترجیحاً گرایش نرم افزارBig Grin) باشه Huh
میدونم که کتابهای مختص reading تو بازار زیاد هستن که باعث شده فقط ادم گیج تر بشه وندونه کدوم بهتره، اما من کتابی میخوام که جامع و کامل باشه

یه سوال دیگه ایا این که من میخوام بیخیال گرامر و تستای لغت بشمو فقط روی reading تمرکز کنم کار خوبی هست ؟؟؟

و اما فردا...
فردا یه روز تازست، یه فرصت دیگه، یه فرصت تازه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ب.ظ
RE: کتابی مختص reading ارشد
سلام
کتاب زبان تخصصی پارسه آقای مظفری خوبه.تمام تکنیک های حا reading گفته.اگه ویساش هم پیدا کنین عالیه.

پس به جان باید خرید
زجر پوست انداختن چون دانه ای گندم
گر بخواهی سبز شد…
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۴۴۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  فروش هر کتابی (کاملا نو) از پارسه که بخوای! (پیشنهاد تخفیفات فوق العاده جدید) lili36 ۵۱ ۲۵,۸۲۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۲ ۲,۲۳۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۴ ۲,۸۹۴ ۱۲ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: flash118
  شناخت دره ی سیلیکون(Silicon Valley)-کتابی در مورد مسائل مربوط به کارآفرینی saeed313 ۲ ۳,۰۵۰ ۱۰ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mehrdadkey2
  در خواست کتابی در زمینه آموزش نرم افزار حسابداری accpapers ۰ ۱,۸۱۷ ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: accpapers
  دکتر قدسی از رو چه کتابی درس می دهند ؟ shahryar711 ۲ ۲,۶۳۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  درس نظریه زبان ها ، تست از چه کتابی؟ irzeynab ۱۵ ۱۰,۲۷۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: nima_7295
  چه کتابی برای ساختمان داده مناسبتره setarehfb ۱۱ ۶,۹۸۳ ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: flowerirani
  IELTS Reading: Top 10 Tips morweb ۰ ۲,۱۶۷ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close