زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فاجعه در شهر های تکمیل ظرفیت! اضافه شدن شهر سپیدان بعد ثبت نام به لیست!

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ ب.ظ
دوستان حتماً به سازمان مرکز اطلاع رسانی کنید.
تو لیست کامپیوتر-نرم افزار ۷ شهر وجود داشت. من دیروز تکمیل ظرفیتو ثبت نام کردم و ثبت نامم قطعی شد..
امروز شهر سپیدان رو هم اضافه کردن! امکان ویرایش هم دیگه وجود نداره! پس کسی مثل من شانس قبولیش میاد پائین و دوستانی که بعد من انتخاب رشته می کنن شانس بیشتری خواهند داشت.
آخه این انصافه که تو تکمیل ظرفیت همچین فضاحتی به بار بیاید؟!
لطفاً اطلاع رسانی کنید. با سپاس فراوان.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: efatima , hadirr
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
این ها واقعا شورش رو در اوردن این چه وضعیته من هم ثبت نام کردم و به امید قبولی در یکی از واحد ها بودم که الان بعد از ثبت نام یک واحد دیگه اضافه کردن ...!! دوستان توی سایت pubr-azmoon.com نیز قسمت طرح سوال وپرسش رو هم ورداشتن و نمیشه اعتراض و پرسشی ثبت کرد .. واقعا احمقانست. لطفا دوستان تهرانی برن و اعتراض کنن سازمان مرکزی..
۲
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: فاجعه در شهر های تکمیل ظرفیت! اضافه شدن شهر سپیدان بعد ثبت نام به لیست!
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)mehrdadsecret نوشته شده توسط:  این ها واقعا شورش رو در اوردن این چه وضعیته من هم ثبت نام کردم و به امید قبولی در یکی از واحد ها بودم که الان بعد از ثبت نام یک واحد دیگه اضافه کردن ...!! دوستان توی سایت pubr-azmoon.com نیز قسمت طرح سوال وپرسش رو هم ورداشتن و نمیشه اعتراض و پرسشی ثبت کرد .. واقعا احمقانست. لطفا دوستان تهرانی برن و اعتراض کنن سازمان مرکزی..

بخش پرسش و پاسخ که سر جاشه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هنوز می تونید سوالاتتون رو ثبت کنید .
۱
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۳ ب.ظ
خوب می بینی شهر جدیدش به کارت می یاد دوباره ثبت نام کن ۲۰ تومان ارزششو داره ....
همچین می گن کی ثبت نام می کنه این شهر هارو !!!! ولی مثل اینکه باسش دست و پا می شگنن Smile))))))))))
فکر خوبی کرد دانشگاه اول این شهر ها رو اورد می دونست چون اگه شهر های تهرانو بیاره همه دوباره اونجا ها رو می زنن اینجوری این جا پر می شه Smile
یک ضد حالی هم دوستانی خوردن که جایی قبول شده بودند ولی منتظر تکمیل بودن ... حالا یا باید همون جارو برند یا اینکه یک ترم صبر کنند Smile
۲
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
دوست عزیز منظورم در این قسمت در سایت روابط عمومی دانشگاست که دیگه در سیستم من قسمت طرح سوال نیست.
رضا جان به شما هم عرض کنم که درسته که واحد سپیدان واحد خوبی نیست که کسی واسش اعتراض کنه ولی این رو هم بدون که وقتی دانشگاه ازاد چنین اقدامی کرده که واحد جدید اضافه کرده ممکن هم هست که واحد مورد علاقه ی خیلی از دوستان رو هم درروزهای اتی اضافه کنه. پس نیاز به اعتراض هست و از طرفی هم دلیل نمیشه که برای کار غیر طبیعی دانشگاه ازاد این همه دانشجو ۲۰۰۰۰ تومان به راحتی ضرر کنند و بعد نگران کنسل شدن یا نشدن انتخابات قبلیشون باشن که بعید میدونم قابل تکرار باشه...

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ
لطفاً اعتراض کنید تا شهر های دیگه ای رو اضافه کنن! نباید به راحتی از این قضیه بگذریم.. باید گزینه ی ویرایش رو هم به تکمیل ظرفیت اضافه کنن. فقط تا شنبه مهلت داریم. اومدیمو تکمیل ظرفیت دومی در کار نبود اون موقع فقط باید افسوس خورد و یک سالمون بر فنا رفته.. خدا ازشون نگذره. دوستان باید سازمان مرکزو تحت فشار قرارشون بدیم. امید به خدا جواب میده.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
چی قانون داره که این داشته باشه خودتونو حساس نکنید منم خیلی دوست داشتم ارشد قبول شم ولی نشد اولش خیلی ناراحت بودم ولی حالا نه
۰
۰
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ب.ظ
جالبه که امروز پیرو شاکی بودن دوستان و خصوصا این دوست دوممون که گفتن بخش اعتراضات هم بسته شده، یک متن آماده کردم جهت ارسال به سایت های خبری به منظور پیگیری این وضعیت . اما در آخرین لحظه اون آدرس که دادم رو دیدم و فکر کردم اشتباه شده لذا نامه ایمیل رو نفرستادم
امشب دیدم در بخش ذره بین اخبار خودشون به این قضیه دانشگاه امارات و در نهایت طعنه ای به این وضیت تکمیل ظرفیت اشاره کردند

حالا هنوز هم دیر نشده پیشنهاد میکنم اگر خیلی راه حل مشکل از سمت مرکز آزمون براتون بسته هست حتما از طریق سایتهای خبری اقدام کنید اونا زودتر پیگیری می کنند . اگر بخواهید متنی که ظهر نوشتم رو هم در اختیارتون میذارم اون متن رو بر اساس اطلاعاتی که از ارسالهای شما بدست آوردم نوشتم .

اینم آدرس سایتهای خبری :
پیشنهاد سوژه در ایسنا » subject@isna.ir
ارتباط با ما فارس » info@farsnews.ir
ارتباط با بخش حوزه و دانشگاه مهر » hu@mehrnews.com
۱
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ق.ظ
ممنون از پیگیریاتون good-wishes عزیز.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۰
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط H-Arshad.)
سلام
نمیشه ایراد گرفت . حالا اعتراض کرد که چرا اضافه کردید بعد از لیست اولیه؟
خوب دیگه اصلا اضافه شاید نکنن!!
من کارهای ادارای تشکیل رشته رو بلد نیستم . اما فکر کنم تازه هیئت علمی شو تکمیل کرده برای اینکار.
۲
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ق.ظ
در این صورت باید امکان ویرایش برای افرادی که قبل اضافه شدن ثبت نام کردن بگذارند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۲
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ق.ظ
اگه امکان ویرایش رو اضافه نکنن در حق کسانی که قبل از اضافه شدن شهر سپیدان ثبت نام کردن اجحاف خواهد شد. این خلاف عنوان دانشگاه آزاد اسلامیه.. باید بعداً جوابگو باشن اگه ویرایش نکنن. میشه سر همین قضیه از دانشگاه آزاد شکایت کرد.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ق.ظ
اعتراض داریم !
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ ب.ظ
در کوتاهی دانشگاه آزاد که بحثی نیست ولی کاش به سازمان سنجش هم همین اعتراضات گسترده میشد که بعد از اعلام نتایج تازه اعلام می کند یک سری از کد رشته هایی که قبلا در دفترچه اعلام شده،دانشجو نمی پذیرد و اشتباه شده یا بیکباره اعلام می کند شهریه دوره های مختلفش افزایش یافته و شهریه های ذکر شده قبلی اشتباه بوده است یا ظرفیت ها کمتر از آن چیزیست که در دفترچه ذکر شده(همین الان برید و اطلاعیه کاردانی ها رو بخونید فاجعه ست)،یا ۸ ماه سرکار گذاشتن یا تکمیل ظرفیت با معطلی ۴ ماهه یا کارنامه با معطلی ۱ ماهه.لااقل دانشگاه آزاد امکان تکمیل با امکان قبولی در مهر را می گذارد،کارنامه شما را در هنگام اعلام نتایج منتشر می کند،نتایج خود را ۳ ماه بعد از آزمون اعلام می کند نه ۸ ماه.همین الان دوستان از دانشگاه آزاد سوال پرسیدند یه روزه جوابشون رو داده.من اردیبهشت ایمیل دادم به سنجش هنوز جوابشو ندادند.بعد هم اسم دانشگاه آزاد بد در میره و مسئولین سنجش و دولتی ها صاف صاف راه میرند و به ریش ما میخندند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H-Arshad
ارسال: #۱۵
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  سلام
نمیشه ایراد گرفت . حالا اعتراض کرد که چرا اضافه کردید بعد از لیست اولیه؟
خوب دیگه اصلا اضافه شاید نکنن!!
من کارهای ادارای تشکیل رشته رو بلد نیستم . اما فکر کنم تازه هیئت علمی شو تکمیل کرده برای اینکار.

حق با شماست به تنهایی نمیشه گفت چرا اضافه کردید اما مجموعه ای از دلایل در کنار هم منطقی میشه برای اعتراض :
- عدم اعلام ظرفیتهای خالی واقعی
- اینکه خودشون گفتند لیست همینه و اضافه نمیشه و بعد از اینکه یه عده ثبت قطعی کردند لیست اضافه شد !!! یه عده جا موندن
- اینکه الان امکان ویرایش براشون نذاشتند
- اینکه بخش اعتراضات رو بستن
و شاید سایر موارد که الان در ذهنم نیست و دوستان بهتر می دونن

به قول دوستمون شاید این اعتراض موجب بشه ویرایش بذارند براش لااقل
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۵۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۲۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۲ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close