زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام نتایج وکارنامه

ارسال: #۴۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
آمین ......................
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , mahdieh67 , ali_computer69
ارسال: #۴۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط حامد.)
RE: اعلام نتایج وکارنامه
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  به نظرم فقط بعضی دانشگاه های سطح پایین Big Grin ظرفیت پذیرششون رو بالا میبرن تا بگن ما فلان درصد افزایش پذیرش داشتیم.

نقل قول: به گزارش ایسنا، دکتر محمد حسین سرورالدین رییس سازمان سنجش نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به رقابت ۹۵۱ هزار و ۸۱۳ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد، گفت: حدود ۲۰۰ هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شده‌اند.

وی از پذیرش بیش از ۷۵ هزار نفر در این آزمون خبر داد و افزود: ظرفیت پذیرش نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است؛ چرا که در سال گذشته حدود ۵۰ هزار نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA , mahdieh67 , ali_computer69
ارسال: #۴۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۱ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
خوبی کسایی مثل من (که ان شاالله تو سایت نیستش) اینه که استرس زیادی واسه نتایج ندارن. چون میدونن چقدر امتحان و افتضاح دادن و دارن به برنامه سال بعدشون فکر می کنم!!!!!!!
شوخی کردم‌ها‌، خدایا خودت کمک کن که جز تو یاوری نیست.
خدایا هرچی صلاحه بچه هاست همون بشه که تو از همه داناتری(اگه را داره صلاحه بچه‌ها رو تو قبول شدن قرار بده)

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۴۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  به نظرم فقط بعضی دانشگاه های سطح پایین Big Grin ظرفیت پذیرششون رو بالا میبرن تا بگن ما فلان درصد افزایش پذیرش داشتیم.

نقل قول: به گزارش ایسنا، دکتر محمد حسین سرورالدین رییس سازمان سنجش نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به رقابت ۹۵۱ هزار و ۸۱۳ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد، گفت: حدود ۲۰۰ هزار نفر برای انتخاب رشته مجاز شده‌اند.

وی از پذیرش بیش از ۷۵ هزار نفر در این آزمون خبر داد و افزود: ظرفیت پذیرش نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است؛ چرا که در سال گذشته حدود ۵۰ هزار نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند.

۵۰ درصد رشد واسه رشته هایی که پذیرش محدود دارند مثل کامپیوتر زیاد نمیشه......
و همون تعداد هم شامل پیام نور یا غیر انتفاعی میشه. که عملا هیچیه.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh67 , ali_computer69
ارسال: #۵۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
من از استرسی که دارم تو این مدت به مانشت سری نزدم
تو این مدت هم خواب های عجیبو غریب زیاد می بینم نمی تونم کدومشونو باور کنم
۰
۰
ارسال: #۵۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۴ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
دوستان!!!!!!یکی به من بگه IT تا چه رتبه ای امیدوار کننده است واسه قبولی. چه شبانه چه روزانه.اون لحظه کذایی که رتبمو دیدم بدونم خوشحال بشم یا ناراحت!!!!طبق قبولیایی که من دیدم فک کنم بالای ۱۲۰ می شه مجازی دیگه.درسته؟یکی جواب بدهههههههههHuh
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)sajede نوشته شده توسط:  دوستان!!!!!!یکی به من بگه IT تا چه رتبه ای امیدوار کننده است واسه قبولی. چه شبانه چه روزانه.اون لحظه کذایی که رتبمو دیدم بدونم خوشحال بشم یا ناراحت!!!!طبق قبولیایی که من دیدم فک کنم بالای ۱۲۰ می شه مجازی دیگه.درسته؟یکی جواب بدهههههههههHuh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به این اینجا یه سر بزنین شاید به دردتون بخوره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajede , ali_computer69
ارسال: #۵۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)sajede نوشته شده توسط:  دوستان!!!!!!یکی به من بگه IT تا چه رتبه ای امیدوار کننده است واسه قبولی. چه شبانه چه روزانه.اون لحظه کذایی که رتبمو دیدم بدونم خوشحال بشم یا ناراحت!!!!طبق قبولیایی که من دیدم فک کنم بالای ۱۲۰ می شه مجازی دیگه.درسته؟یکی جواب بدهههههههههHuh

دقیق نیست اما تقریبا زیر ۹۰ روزانه می شه.تا ۱۲۰-۱۳۰ هم شبانه. بالاتر از این مجازی.

Somehow,A Way Will Be Made
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajede , mahdieh67 , ali_computer69
ارسال: #۵۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
واسه نرم افزار هم میشه بگید تا چند میشه امیدوار به روزانه و شبانه بود؟

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال: #۵۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ق.ظ
it تا ۱۷۶ پارسال شبانه برداشته
شبانه شاهد
۰
۰
ارسال: #۵۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
رتبه هایی که گفتم واسه دانشگاه های شهر تهران و معموله . شاهد و مالک اشتر چون کمی شرایطشون فرق می کنه رتبه هاشون بالاتره . یا مثلا گرایش های جدید و رشته های آموزش محور هم رتبه های بالا هستن. دانشگاه های قم و سهند و ارومیه هم هستند که می شه با رتبه های بالاتر قبول شد اونجا.
دقیق نمی شه گفت. مثلا تو این لینکی که یکی از دوستان اینجا گذاشتن . با رتبه‌ی ۳۱۷ روزانه امیرکبیر مدیریت سیستمهای اطلاعاتی بدون سهمیه قبول شدن! که از هر کی بپرسین می گه امکان نداره .

Somehow,A Way Will Be Made
۰
۰
ارسال: #۵۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
میشه برای علوم کامپیوترم بگید تا چه رتبه ای شبانه یا روزانه قبول میشن؟
۰
۰
ارسال: #۵۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
بابا این سنجش کشت مارو، پس چی شد این نتایج؟! من که میمیرم تا بیاد!
بچه‌ها اگه باخبرشدین که اومد یه کامنت اینجام بذارین تا بقیه هم بفهمن(البته اونایی که تا اون لحظه کذایی دووم آوردن)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mile Stone , موج , ali_computer69
ارسال: #۵۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
مطمئن باشید تا یکشنبه/ دوشنبه خبری نیست!
کاش اقلاً دفترچه انتخاب رشته رو بذارن/
موندم این سه ماهه رو چکار کردن؟!
۰
۰
ارسال: #۶۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ
اعلام نتایج وکارنامه
کاش یه فیلمی از پروسه تصحیح پاسخنامه‌ها در می اومد اونطوری راندمان سازمانسنجشو حساب میکردیم

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۴۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۵۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۵۷۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۳۲۵ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۳۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  نتایج چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) edward71 ۲۵ ۱۷,۴۵۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close