زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هم اکنون ترم اول ارشدنرم افزارم وامسال هوش قبول بشم یه واحددیگه آیاامکان انصراف دارم؟

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط paki64.)
هم اکنون ترم اول ارشدنرم افزارم وامسال هوش قبول بشم یه واحددیگه آیاامکان انصراف دارم؟
سلام
من پارسال نیمه دوم نرم افزار واحد گرمی قبول شد یک ترم اونجا خوندم امسالم هوش شرکت کردم و ترازم تو قزوین ۶۴۵۰ شده اگه میشه به سوالهام جواب بدید
۱- بنظرتون تکمیل واحد قزوین یا علوم تحقیقات تهران قبول میشم؟ البته میدونم تکمیل علوم تحقیقات قزوین حتما میشم چون ترازش ۶۳۴۸ بود
۲- بنطرتون از گرمی انصراف بدم باید هزینه ای پرداخت کنم؟
۳- آیا هوش قزوین بخونم یا نرم افزار گرمی کدوم بهتره؟
۴- آیا درسهاشون (هوش و نرم افزار) مثل همه؟ میتونم واحدهایی که پاس کردم تو قزوین دیگه پاس نکنم
هر کی میدونه جواب بده خواهشا خیلی سردر گمم منم تا اونجا که تونستم جواب دوستان خوبمو دادم
دعاتون میکنم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۸۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۲۰۱ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۷۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۹۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۸۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۶۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close