زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی که تبدیل به مردودی شد

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط zer0ne.)
سلام دوستان
امروز یه اتفاق ناراحت کننده واسم افتاد که دوس دارم باهاتون در میون بذارم الان کلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم نه میشه گریه کرد نه ...
وقتی نتایج نهایی آزمون ارشد ۹۲ اومد من که اطلاعاتم رو وارد کردم دیدم از نرم افزار دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین روزانه قبول شدم کلی هم ذوق کردم به پدر و مادرم هم گفتم بیان پذیرفته شدنم رو از نمایشگر لپ تاپم ببینند خلاصه به کل فامیل و دوستان گفتم که قبول شدم و همه بهم تبریک می گفتن ، امروز هم از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین واسم اس اومده بود و بهم تبریک گفته بودن قبولیم رو، همین الان که دوباره خواستم نتایج رو چک کنم دیدم زده مردورد!!! الان نه می تونم گریه کنم واقعا نمیدونم چیکار کنم!
اصلا خودم هم باورم نمی شد که قبول شم ولی خب اینطور زده بودن که قبول شدم!!
الان من چیکار کنم به نظرتون .شما ها، اولین کسایی هستین که اینو باهاتون به اشتراک می ذارم
واقعا نمیدونم چیکار کنم شک عجیبی بهم وارد شده....
کمکم کنید...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
RE: قبولی که تبدیل به مردودی شد
سلام
مگه میشه همچین چیزیhuh:
علتش رو از سازمان سنجش نپرسیدین؟؟؟!
۲
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
زنگ بزنید به دانشگاه قزوین یا حتی اصلا برید اونجا و قضیه رو تعریف کنید مگه میشه همچین چیزی؟؟؟؟؟؟/
شاید یبار اشتباهی اطلاعات یکی دیگه رو وارد کردین!!!!!!!!
۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط ali.)
اگر اس ام اس آمده براتون که لیست قبولی ها واسه دانشگاه از طرف سنجش رفته و دانشگاه بر اساس اون لیست اس ام اس داده.
روز ثبت نام برو ببین اصلا ثبت نامت می کنن یا نه .

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۷
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
قبل از همه زنگ بزن به سازمان سنجش و از اونا بپرس کجا قبول شدی .
۱
۱
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط zer0ne.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  زنگ بزنید به دانشگاه قزوین یا حتی اصلا برید اونجا و قضیه رو تعریف کنید مگه میشه همچین چیزی؟؟؟؟؟؟/
شاید یبار اشتباهی اطلاعات یکی دیگه رو وارد کردین!!!!!!!!
مگه میشه اطلاعاتم رو اشتباهی وارد کنم یعنی اسم و فامیل خودم رو هم بلد نیستم! اونوقت دانشگاه قزوین شماره موبایل منو از کجا گیر آورده؟!!
هنوز از سازمان سنجش هم نپرسیدم! چون شب فهمیدم دقیقا قبل اینکه این پست رو ارسال کنم.
میشه دانشگاه بررسی کنه و بگه نه ما این فرد رو نمی پذیریم بعد هم یه اس به من بزنه که قبولیت رو تبریک می گیم! شایدم بعد این اس این تصمیم رو گرفتن؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  اگر اس ام اس آمده براتون که لیست قبولی ها واسه دانشگاه از طرف سنجش رفته و دانشگاه بر اساس اون لیست اس ام اس داده.
روز ثبت نام برو ببین اصلا ثبت نامت می کنن یا نه .
اگه لیست واسه دانشگاه ارسال شده باشه بعد این اس ام اس ممکنه لیستش رو عوض کنه؟
کلا داغووونه این سنجش
۱
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
وا به حق چیزای ندیده :-s
۲
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ق.ظ
RE: قبولی که تبدیل به مردودی شد
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  دوست عزیز چرا واسه خودت پیچیدش میکنی
شما اصلا بگو رتبت چنده ؟ رتبت در حد قبولی روزانه هست یا نه؟ اگه هست که اوکی اگه نیستم که نیست دیگه معلوه اشتباه شده. !

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

پیچیده میکنه؟!!! پیچیده هست..من به شخصه دارم شاخ در میارم..خدا به ما رحم کنه سال دیگه
۳
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ ب.ظ
اگه دانشکاه اس ام داده که قبول شدید دیگه بحثی نیست توش!
احتمالا سایت مشکل خورده.
برید دانشکاه ایشاالله که حل میشه!
۲
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ، توسط آرتا.)
والله با این جریانی که ایشون میگن همه باید دیگه به رتبه هامون شک کنیم .
برم رتبمو نگاه بندازم بینم تغییر نکرده Sad
۳
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ، توسط zer0ne.)
دانشگاه ها اسامی قبول شدگان ارشد خودشون رو اعلام می کنند یا نه؟
فقط به من اس ام اس دادن که قبول شدم. تو سایت هم اسامی پذیرفته شده هارو نذاشتن که بشه فهمید بالاخره من پذیرفته شدم یا نه!
به نطرتون اول برم دانشگاه واسه ثبت نام یا اول زنگ بزنم سنجش؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
دروووود
به نظر من اول به سازمان سنجش بزنگید
۲
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط zer0ne.)
اصلا همه اینا به جهنم همه فکر خواهند کرد که من دروغ می گفتم ، می خواستم خودمو باهوش جلوه بدم و ... Sad
ای کاش همون اول می گفت من مردود شدم! دیگه این همه مکافات نداشت! Sad
۲
۰
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۰ ب.ظ
اسامی رو سنجش اعلام میکنه
وقتی دانشگاه بهتون اس ام اس داده ینی تموم
قبولید
رتبه تون چند بوده؟

خدا کافیست...
۱
۰
ارسال: #۱۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
حالا کدام شهر زندگی میکنید. بنظرم تلفنی که سنجش جواب نمیدهد. حضوری باید بپرسید.
میتونید از طرق معمول هم با توجه بشماره ای که براتون پیامک اومده متوجه بشید کی اون پیامک فرستاده. شماره موبایل را که میتونن از سنجش گرفته باشند که موقع ثبت نام می پرسه.میتونید زنگ بزنید و از روابط عمومی دانشگاه بپرسید که از یه همچین سامانه ای واسه من پیامک اومده ،آیا دانشگاه اصلا" پیامکی واسه قبولشدگان فرستاده و آیا این سامانه مال دانشگاهه. اگه تایید کردند دیگه سوال از سنجش نداره پاشید برید قزوین ثبت نام.
البته خیلی بعیده که سنجش لیست اولیه اش را که از قبولیها روی سایت گذاشته تغییر داده باشه شاید مشکل خاصی وجود داره.
یا اگه تهرانید صبح برید سنجش بپرسید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۴۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۶۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۱۲ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۵۱ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۶۲۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۹ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۶۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۸۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۱۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close