زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۱۱ نرم افزار - روزانه علم و صنعت

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
۱۱۱ نرم افزار - روزانه علم و صنعت
با سلام
من هم علم و صنعتی شدم. هر چند بگم دلم می خواست شهید بهشتی برم اما اونو با ۱۱۱ نیوردم.... Confused
شاید زد به سرم ببینم میشه انتقالی گرفت یا نه. تو علم و صنعت همه استادا Data Minning کار می کنن و من از هرچی که توش کلمه Data هست بدم میاد...Dodgy دلم مب خواد تو زمینه Cloud Computing کار کنم.
حالا ببینم چی میشه...
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Zx24zx26 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , alamdarli , MajidManesht2012 , سجاد۶۷
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
۱۱۱ نرم افزار - علم و صنعت روزانه
مبارکه
همه جا میتونی Cloud کارکنی!!!!

بعضی ها آب را گل آلود می کنند تا عمیق به نظر رسند.
نیچه
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
۱۱۱ نرم افزار - علم و صنعت روزانه
سلام. تبریک میگم. همکلاسی شدیم.
اتفاقا اگر بخواهید cloud computing یا همان ابررایانش نرم افزاری کار کنید، تا اونجایی که من اطلاع دارم علم و صنعت یکی از بهترین جاهاست. دکتر محسن شریفی (استاد گروه نرم افزار) اتفاقا در این زمینه تخصص دارند و مدیر عامل شرکت فناوری سامانه افزار پرشیا هستند که خیلی هم به دانشجویان علاقه مند و با استعداد فرصت میدند.
اگر به cloud computing و محاسبات توزیع شده علاقه دارید، علم و صنعت بهتره. پیشنهاد می کنم با انرژی تمام وارد دوره ارشد بشید و از اول به فکر انتقالی و این حرفها نباشید که فقط وقت با ارزشتون رو تلف می کنید.
موفق باشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۴ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۴۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۴۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۴ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشگاه صنعتی شاهرود Distance ۳ ۳,۹۹۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close