زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع مهم یک نظر جالب ؟ دوست داری نظرت بگی بیا تو ؟

ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سلام بچه هاExclamation
من یک کمک می خوام خوشحال میشم نظراتون بهم بگید ؟؟؟؟؟؟؟
اگر از شما بخوان برای سایتی در حد گوگل یه اسم انتخاب کنید به جای گوگل اسمشو چی می ذاشتین ؟
بچه‌ها دوست دارم جواب های باحالی بدین موضوع حیاتیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Wink
Dodgy

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
این موضوع بیشتر سرگرمی است تا موضوع حیاتی!!!
دوستان رعایت کنن تا کل سایت سرگرمی نباشه . بنابراین در صورت انجام با عرض پوزش موضوع حذف میشه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ق.ظ
فکر کنم sosis اسم باحالی باشه. Tongue
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ ق.ظ
این برای یک سایت مهم دارم می پرسم حاصل زحمات چندین ساله دوستانم هست
اگه نظری ندارید چیزی ننویسید و همه چیز را سرگرمی نگیرید
بعدا سایت راه بیفته بهتون اطلاع می دم
دوست داشتم نظر مانشتی‌ها هم بدونم مثل اینکه دوستان تمایلی به جواب دادن ندارن

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
اسم گوگل با توجه به معنیش به نظر من هوشمندانه است!
باید شما هم سعی کنین یه اسم خوب پیدا کنین!
شاید دلیل اینکه کسی جوابی نداده همین باشه!
خود من وقتی تاپیک شما رو اولین بار خوندم تصمیم گرفتم اول فکر کنم بعد جواب بدم!اما متاسفانه هنوز چیزی به ذهنم نرسیده!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ق.ظ
معمولا اگر گروهیه کار اسامی بانیان این گروه و کار رو می شه روش گذاشت البته اول اسم هر کسی. مثل زبان java که هر حرفش اول اسم یکی از افراد گروهه. این رو هم می شه یه کار شبیه به این کرد.
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط ronaldo.)
ما ایرانیا که خوراکمون کپی پیسته‌، یه چیز از این خارجیا انتخاب کنید با کمی تغییرSmile .

کسی که اندرز ارزان را رد کند طولی نمی کشد که پشیمانی را با قیمت گرانی خریداری خواهد کرد.
۰
۰
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ق.ظ
RE: موضوع مهم یک نظر جالب ؟ دوست داری نظرت بگی بیا تو ؟
(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  معمولا اگر گروهیه کار اسامی بانیان این گروه و کار رو می شه روش گذاشت البته اول اسم هر کسی. مثل زبان java که هر حرفش اول اسم یکی از افراد گروهه. این رو هم می شه یه کار شبیه به این کرد.

در مورد جاوا چیزی که من شنیدم این بوده که اول اسمش oak (بلوط) بوده!بعد یه روز مهندسای سازندش می رن یه کافی شاپ و در مورد اینکه این زبان باید چطور باشه(که نتیجه اش شی گرایی جاوا بوده) صحبت می کنن! و ون اون جا به توافق می رسن و به افتخار این توافق اسم این زبان رو java (که به معنی یه فنجون قهوه است) می ذارن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  معمولا اگر گروهیه کار اسامی بانیان این گروه و کار رو می شه روش گذاشت البته اول اسم هر کسی. مثل زبان java که هر حرفش اول اسم یکی از افراد گروهه. این رو هم می شه یه کار شبیه به این کرد.

در مورد جاوا چیزی که من شنیدم این بوده که اول اسمش oak (بلوط) بوده!بعد یه روز مهندسای سازندش می رن یه کافی شاپ و در مورد اینکه این زبان باید چطور باشه(که نتیجه اش شی گرایی جاوا بوده) صحبت می کنن! و ون اون جا به توافق می رسن و به افتخار این توافق اسم این زبان رو java (که به معنی یه فنجون قهوه است) می ذارن!

خوب که فکر میکنم تازه داره یادم میاد اره حرف شما درسته اینکه اسمشم بلوط بوده هم اره اما یه چیزی ته ذهن من هست که می گه اینا اول قصدشون این بوده که حرف اول اسمشونو برای این زبان انتخاب کنن. که java شده نتیجه اش. java تو چه زبونی به معنی یه فنجون قهوه است؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۱۱ ب.ظ
علی رغم اینکه به نظر کار ساده ای میاد ولی به نظرم یکی از سختترین مراحل برای تکمیل یه سایت یا تاسیس یه شرکت یا ... اسم گذاریه به خصوص وقتی که کار مشارکتی باشه و پای سلایق دوستان هم بیاد وسط
امیدوارم که یه اسم خوب پیدا کنین
بنده هم اگه چیزی به ذهنم رسید حتما خدمت میرسم مجدد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط polarisia.)
خوب باید بدونیم سایت در مورد چیه؟! چکار میکنه؟!
فقط گفتین یه سایت در حد گوگل. یعنی اسم برای یه موتور جستجو میخواین؟!

برای موتور جستجو یه چندتا به ذهنم رسیده:
searchme
surfme
cosmicsearch
omnisearch
omni (یعنی: همه جا و همه چی)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط fatima1537.)
این بیشتر به نظر خود طراحان سایت برمی گرده
چون اونها بهتر می دونن چی طراحی کردن
تا به حال هم خیلی از شرکت های معروف اسم هاشون رو اینطور انتخاب کردن
یعنی تشخیص و علاقه خود سازنده(مثلapple,adobe,microsoft,nokia,...)

به نظر من هم اسم kavosh مناسبه
(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  در مورد جاوا چیزی که من شنیدم این بوده که اول اسمش oak (بلوط) بوده!بعد یه روز مهندسای سازندش می رن یه کافی شاپ و در مورد اینکه این زبان باید چطور باشه(که نتیجه اش شی گرایی جاوا بوده) صحبت می کنن! و ون اون جا به توافق می رسن و به افتخار این توافق اسم این زبان رو java (که به معنی یه فنجون قهوه است) می ذارن!
البته توی تاریخچه کتاب خوندم که java یک نوع قهوه است
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ب.ظ
اول از اینکه اول فکر کردم موضوعتون جنبه سرگرمی داره عذر میخوام. البته با توجه باینکه اسم باحال واسه گوگل میخواستین غیر از این نمیشد برداشت کرد.Smile
دوم اینکه اسم گذاری در این مملکت مثل همه جای دیگه نیست. یعنی بستگی داره که میخواهید حمایت بشید یا نه؟Huh
چند سال قبل پروژه ای داشتیم که اول حروف پروژه رو اسمش گذاشتیم شد"اتوسا" و کلا" بدلیل همین اسم مشکل فروش پیدا کرد. دوستان فکر کردند اسم دختر مورد علاقه مون هست!!!Tongue
اگه پروژه تون خیلی بزرگه در حد گوگل هم قویه یه چهار پنج تا سکه لااقل جایزه بدین.Big Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۵:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۵:۲۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۵۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(31 فروردین ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  معمولا اگر گروهیه کار اسامی بانیان این گروه و کار رو می شه روش گذاشت البته اول اسم هر کسی. مثل زبان java که هر حرفش اول اسم یکی از افراد گروهه. این رو هم می شه یه کار شبیه به این کرد.

خوب که فکر میکنم تازه داره یادم میاد اره حرف شما درسته اینکه اسمشم بلوط بوده هم اره اما یه چیزی ته ذهن من هست که می گه اینا اول قصدشون این بوده که حرف اول اسمشونو برای این زبان انتخاب کنن. که java شده نتیجه اش. java تو چه زبونی به معنی یه فنجون قهوه است؟؟؟

فکر می کنم انگلیسی باشه!!!
اگر دقت کرده باشین نماد جاوا هم یه فنجون قهوه هست که هم وقتی دارین jdk رو روی کامپیوتر تون نصب می کنین می بینینش هم وقتی دارین یه برنامه‌ی جاوا رو توی موبایلتون اجرا می کنین.

اینم نمادشه!

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط polarisia.)
اینم شبیه google

bejooy
Big Grin

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۲۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۳۸۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۳۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۱۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  سوال مهم از کمتازیا jamshid51 ۰ ۱,۸۰۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jamshid51
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۲۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۱۱۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۱۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close