زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
Rainbow آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟
Confused

یکی از دوستام آزادتهران-شمال میخونه،میگه مفت گرونه...یه جورایی معادل خریدن مدرکه ..بدون هیچ اضافه شدن ویا نوسان علم و دانش جدید

چن تا از دوستان گل مانشتی هم ک از دانشگاه علوم و فنون تعریف کردن ک خوبه و ...

شمــــــــــــــــــا ، جای من بودید کدومو میرفتین؟

من الان اینجوری امHuhConfused
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ
RE: آزاد تهران-شمال بهتره یا علوم و فنون بابل(غیرانتفاعی)؟
سلام
راستش من اطلاع دقیقی ندارم ولی الان که هیئت علمی کامپیوتر تهران-شمال (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) و هیئت علمی علوم و فنون (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) رو مقایسه میکردم به نظر میرسه که تهران شمال بهتر باشه داخل تهران شمال ۸ تا دکتر کامپیوتر هست و علاوه بر اون اساتیدی هم هستن که فوق لیسانس باشن اما علوم فنون به نظر میرسه که اصلا دکتری کامپیوتر نداشته باشه
از طرفی شما اگه بودجشو داری و بری تهران دستت بازتره (به دانشگاهها و اساتید بزرگ نزدیکتری- به کلاس های زبان و خیلی چیزای دیگه نزدیکتری)
البته ناگفته نماند که دوسال قبل اگر اشتبا نکنم رتبه ۱ فناوری اطلاعات مال علوم و فنون بود و اون هم بیشتر به خاطر این بود که تا سال قبل اساتید خ بهتری اونجا بودن مثل آقای خدابنده که الان ظاهرا" خارج از کشورن
اصلا بزار خیالت رو راحت کنم تو کل مازندران شاید ۵ تا دکتر کامپیوتر هم پیدا نکنی
حالا بازم بیشتر تحقیق کنید و اینا صرفا" نظرای من بود! تاکید میکنم بیشتر تحقیق کنید اصلا شده حضوری برید تهران شمال با بچه های اونجا هم صحبت کنید

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۰۰۷girl
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۹ ب.ظ
به نظر من سطح علمی این دوتا تفاوت زیادی نداره و انتخابت به این بستگی داره که کجا زندگی میکنی اگر ساکن تهران هستی ارزش نداره بری بابل اگر شمالی هستی خوب بنظر من همون علوم و فنون بهتر است در غیر اینصورت (نه تهرانی هستی نه شمالی) به سطح علمی دو دانشگاه و شرایط زندگی در تهران و بابل توجه کن. البته این نطر منه ممکن ملاک های شما چیز دیگری باشد.
۲
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
این درسهایی هست که این ترم ارائه میشه
روزهای چهارشنبه و شنبه

۱
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  این درسهایی هست که این ترم ارائه میشه
روزهای چهارشنبه و شنبه

خیلی ممنون از اینکه این درسا رو گذاشتین- اساتید خیلی خوبین مخصوصا" دکتر وحیدی (نمیدونستم ایشون داده کاوی هم درس میدن باید برم تو کلاساش بشینم)

۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
اعضای هییت علمی علوم فنون که تو سایت زده برای بچه های کارشناسیه نه ارشد.
اساتید ارشد میشه گفت دکتر سلیمی ، دکتر استاد زاده ، دکتر شیرازی ، دکتر مومنی ، .... هستن که خب دکتر سلیمی و دکتر مومنی عالین.

اما سطح علمی سال به سال داره بدتر میشه. تو مایه های همون دانشگاه آزاده. فرقی ندارن زیاد.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۱
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اعضای هییت علمی علوم فنون که تو سایت زده برای بچه های کارشناسیه نه ارشد.
اساتید ارشد میشه گفت دکتر سلیمی ، دکتر استاد زاده ، دکتر شیرازی ، دکتر مومنی ، .... هستن که خب دکتر سلیمی و دکتر مومنی عالین.

اما سطح علمی سال به سال داره بدتر میشه. تو مایه های همون دانشگاه آزاده. فرقی ندارن زیاد.
در رابطه با اساتید موافقم ولی سطح علمی نه بچه هایی که خوب درس می خونن نتایج خوبی هم میگیرن من حتی از کسایی که توقع نداشتم امسال رتبه های خوبی دیدم
به نظرم اگه بتونید یه سر بابل برید بیشتر با دانشگاه و بچه ها آشنا میشید.
ولی خب مطمئنا هزینه های تحصیل در تهران برای شما که تهرانی هستید کمتر است.

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۱
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اعضای هییت علمی علوم فنون که تو سایت زده برای بچه های کارشناسیه نه ارشد.

بعید میدونم این اساتید تخصصشون نرم افزار یا فناوری اطلاعات باشه - یا سخت افزارن و یا هوش مصنوعی شایدم هیچ کدوم!

۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  بعید میدونم این اساتید تخصصشون نرم افزار یا فناوری اطلاعات باشه - یا سخت افزارن و یا هوش مصنوعی شایدم هیچ کدوم!

دقیقا تخصصشون نرم افزار و آی تی است

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اعضای هییت علمی علوم فنون که تو سایت زده برای بچه های کارشناسیه نه ارشد.

در رابطه با اساتید موافقم ولی سطح علمی نه بچه هایی که خوب درس می خونن نتایج خوبی هم میگیرن من حتی از کسایی که توقع نداشتم امسال رتبه های خوبی دیدم

عذر میخوام درس خوندن شخصی چه ربطی به هیئت علمی و سطح علمی داره هرکس تو هر دانشگاهی که باشه ممکنه به سرش بزنه و درس بخونه و ارشد قبول شه- شما فکر میکنین از دانشگاه های آزاد کسی تو ارشد قبول نشده!؟

(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۸ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  بعید میدونم این اساتید تخصصشون نرم افزار یا فناوری اطلاعات باشه - یا سخت افزارن و یا هوش مصنوعی شایدم هیچ کدوم!

دقیقا تخصصشون نرم افزار و آی تی است

بله نرم افزار و آی تی داریم تا نرم افزار و آی تیWink

۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  اعضای هییت علمی علوم فنون که تو سایت زده برای بچه های کارشناسیه نه ارشد.

منم نظر unicornux یا همون سعید خودمون را تائید میکنم، من علوم و فنون خوندم ،علوم وفنون تا چند سال پیش خوب بود اما الان با شیب زیادی سطح علمیش رو به افته،اکثر اساتید خوبش یا رفتن یا دیگه امسال میرن،اما همچنان از دانشگاه شمال سطحش بالاتره و قابل مقایسه نیستن.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
آقای بابک شیرازی دکترای صنایع هستن

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط ۰۰۷girl.)
بچه هـــــــــــــا ممنــــــــــــــــــونم از راهنمایی هاتون

توفیق اجباری شد، یه شمالی هم بریم تو این هیری ویری تصمیم گیری...

کسی نظر Undecidedدیگه ای نداره؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  آقای بابک شیرازی دکترای صنایع هستن

گرایش علوم و فنون سیستم های اطلاعاتی هست
IT و صنایع هر دو رشته های میان رشته ای هستن که خیلی مشترکات با هم دارن
ایشون قرار نیست که شبکه کامپیوتری یا سیستم عامل درس بدن
خیلی از تحقیقات و مقالات ایشون در رابطه با سیستم های اطلاعاتی هست

مثلا یکی از دوستام با ایشون پایان نامه با موضوع پیش بینی بورس دارن

یکی دیگه از اساتیدی که این ترم درس ارائه نکردند پروفسور ایرج مهدوی هستن که در سال ۸۹ یکی از ۵ پژوهشگر برتر کشور شدن
ایشون هم در زمینه سیستم های اطلاعاتی کار میکنن

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۱۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ق.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۲ ب.ظ)MajidManesht2012 نوشته شده توسط:  آقای بابک شیرازی دکترای صنایع هستن

گرایش علوم و فنون سیستم های اطلاعاتی هست
IT و صنایع هر دو رشته های میان رشته ای هستن که خیلی مشترکات با هم دارن
ایشون قرار نیست که شبکه کامپیوتری یا سیستم عامل درس بدن
خیلی از تحقیقات و مقالات ایشون در رابطه با سیستم های اطلاعاتی هست

مثلا یکی از دوستام با ایشون پایان نامه با موضوع پیش بینی بورس دارن

یکی دیگه از اساتیدی که این ترم درس ارائه نکردند پروفسور ایرج مهدوی هستن که در سال ۸۹ یکی از ۵ پژوهشگر برتر کشور شدن
ایشون هم در زمینه سیستم های اطلاعاتی کار میکنن

کسی نگفت که خدای نکرده اساتید بدین، من فقط میگم هیئت علمی تهران شمال به مراتب بیشتر و بهترن!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۸۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۱۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  غیرانتفاعی ابرار یا آزاد شهر قدس؟ mona64 ۱ ۱,۸۱۵ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۷۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۵۱ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close