زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲

ارسال: #۳۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
سلام دوستان من برا بار دوم شرکت کردم غیرانتفاعی شهر خودم قبول شدم به نظزتون چیکا کنم. خودم دلم نمیاد برم غ انتفاعی اما میترسم از سال بعد....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: درد و دل ها و صحبت های شما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد ۹۲
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  شاگرد اولی که رتبه‌اش تو کنکور ( مثلا علوم کامپیوتر) بالا ۱۰۰-۲۰۰ میاد رو باید ۱ سال از کنکور محروم کرد ! شاگرد اولی هایی که رتبه بد میارن، باید به همون شاگرد اولیشون هم شک کرد نه اینکه جایزه داد بهشون !

سطح علمی دانشگاه هم باید تاثیر داشته باشه ممکنه یکی شاگرد اول دانشگاه صنعتی باشه یکی دیگه شاگرد اول ناکجا آباد

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال: #۳۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط cyberit.)
«الخیر فی ماوقع»

در کتاب سمرالاعراب نقل شده: در زمانهای قبل زاهدی از قبایل عرب بود، اهل قبیله به او احترام شایانی می کردند و از اندرزهای او بهره مند می شدند، شبی چنان اتفاق افتاد که سگهای آن قبیله ناگهان مردند، بامداد مردم قبیله نزد زاهد آمدند و ماجرا را گفتند .
زاهد گفت:« الخیر فی ماوقع؛ آنچه رخ داده خیر است.»
شب بعد همه ی خروسها و شب بعد از آن، همه ی خرهای آنها مردند و آنها نزد زاهد آمده و قصه را نقل کردند.
زاهد گفت: خیر است.
شب دیگر خواستند آتش افروزند، آتش زنه از خود تولید آتش نکرد، آنها هراسان شدند که بر اثر بی آتشی از سرما، رنجیده می شوند، نزد زاهد آمدند و ماجرا را گفتند.
زاهد گفت: خیر است.
آنها اعتراض نکردند که چگونه می شود انواع نعمت ها از ما گرفته شود در عین حال خیر و صلاح ما در آن باشد؟!
شب آخر، دزدان به روستاها و قبیله ها حمله کردند و به غارت اموال آنها پرداختند، همه ی روستاها و خیمه ها غارت شدند، ولی قبیله ی مذکور هیچ گونه آسیب ندید، زیرا سگ و خروس و الاغ و آتش نداشتند تا سر و صدای سگ و خروس و الاغ و روشنایی آتش، به دزدان خبر دهد که در آنجا روستایی وجود دارد. آنها دریافتند که سخن آن زاهد راست است، که واقعا آن مصایب برای! آنها خیر بوده است.
منبع:کتاب داستانهای جوامع الحکایات

Big Grin حال آنچه در کنکور برایتان پیش آمده به همان رضایت داشته باشید که «الخیر فی ماوقع»
[تصویر:  20395682232056568504.jpg]

" روی هرپله ای که باشی | خدا از تو یک پله بالا تر است "
" نه به این خاطر که خداست | برای اینکه دستت را بگیرد "
۱۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , dear-saideh , sherkat , tabassomesayna , سجاد۶۷ , gala , pasargad7788 , Payam92 , k_111 , M*Gh , jahani , saaraa , fulgent
ارسال: #۳۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ ب.ظ
بچه ها کسی از شرایط پردیسا اطلاعی داره ؟
یه سال موندن خوبه یا نه؟
کمک کنین مرسی

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ ب.ظ
من رتبم شده ۷۶ با سهمیه شاگرد اولی راحت شریف می آوردم ولی به دلیل خیلی مسائل همینجا اصفهان خودمون را اول زدم و آوردم . سهمیه هم استفاده نکردم. از نظر خودم سهمیه شاگرد اولی حقم نبود و جای من شریف نبود که بخوام برم شریف.. درسته رتبم خوب شده ولی شریف خیلی سطحش بالاست. حالا در دیزی باز بود من باید حیا کنم بالاخره.. حالا نمیدونم بعضی ها با رتبه های نجومی چه جراتی دارن میخوان برن تو این دانشگاه های خوب....

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۲۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna , iammiti , mortez28 , se.va , sahar_2000 , pasargad7788 , naeem92 , Payam92 , hiva60 , hhosseinid , sss , arash27 , annmary , 007girl , sajjad988
ارسال: #۳۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
من هم مجازی قبول شدم شهر خودم بار دوم هست که ارشد شرکت میکنم نمیدونم باید برم یا نه!!! از طرفی هزینه اش هم برام زیاده و هم اینکه بیکارم!!نمیدونم برم ارشد مجازی میتونم کار پیدا کنم یا با اینکار هزینه ی اضافی به خودم تحمیل میکنم و هیچ!؟؟!! به نتیجه ای هم رسیدین منو در جریان بذارین ممنون!

مرا کسی نساخت خدا ساخت نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم کسم خدا بود کس بی کسان
۲
۰
ارسال: #۳۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط boy.unique1366.)
همش سهمیه
چقدر بی عدالتی بیداد میکنه
با سرنوشت دانشجوها به راحتی بازی میکنن
فقط میتونم بگم متاسفم.
دوران دبیرستان فکرمون چقدر اروم بود.الانو نگاه کنین

همین الان نتایج نهایی قبول شدگان رو دیدم.خداییش برید ببینید چقدر سهمیه شاگرد اولی تاثیر زیادی داشته.کسی که شاگرد اول شده درسته زحمت کشیده ولی تاثیرش خیلی زیاده.نباید اینقدر تاثیر داشته باشه.خودتون برید ببینید و قضاوت کنید.جالب تر اینکه چه تبریک فراوانی هم دریافت میکنن فارغ از اینکه دوستی که رتبه بهتری کسب کرده اونجا قبول نشده
به بی عدالتی عادت کردیم و نسبت بهش بی تفاوتیم
کسایی که میخان دوباره کنکور شرکت کنن حواسشون باشه که کنکور بی عدالتیه محضه.همه زندگیتون رو بپای کنکور نزارین
۷
۱
ارسال: #۳۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
دوستان یکی جواب بده لطفا. خیر ببینین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ
نمیدونم چی بگم والا همه گیر دادین به سهمیه شاگرد اولی!!!!Dodgy
منم اصلا انتظار نداشتم این سهمیه شاگرد اولی تا این حد تاثیر داشته باشه واقعا تاثیر زیادی رو قبولی داشته امسال!!!Exclamation
کاش ما هم شاگرد اول میشدیم الان شریف یا امیر کبیر بودیم Sleepy
ولی قسمت نشد شاگرد اول بشیم چون از این همه تاثیر بی خبر بودیم و زیاد به معدل توجه توجه نکردیمDodgy
سازمان سنجش که کلا پر از غلط غلوطه کاراشUndecided ولی امیدوار هر کی به هرچی واقعا لیاقتش رو داره رسیده باشه و حق کسی ضایع نشده باشه(که فکر کنم یه جورایی حق هایی ضایع شده(الله اعلم))
من صنعتی ارومیه قبول شدم ولی نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت!!! چون دانشگاهی نبود که خواهان قبولی در این دانشگاه باشم لحظه اخر انتخاب رشته کدش رو وارد کردم , چون واقعا از وضعیتم برای خوندن کنکور ۹۳ مطمئن نبودم که میتونم بخونم یا نه!!Sad
الان شاکرم که قبول شدم ولی خوشحال نیستم که قبول شدم شاید به این خاطر که میترسم نتونم تو این سیستمی اموزشی که هست به اهدافی که دارم دست پیدا کنم!Confused
ولی بازم ادامه میدم الهی به امید تو ادامه میدیم Angel
ایشالا که همه مانشتی های عزیز در تمام عرصه های زندگی موفق باشنHeart

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۴۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من رتبم شده ۷۶ با سهمیه شاگرد اولی راحت شریف می آوردم ولی به دلیل خیلی مسائل همینجا اصفهان خودمون را اول زدم و آوردم . سهمیه هم استفاده نکردم. از نظر خودم سهمیه شاگرد اولی حقم نبود و جای من شریف نبود که بخوام برم شریف.. درسته رتبم خوب شده ولی شریف خیلی سطحش بالاست. حالا در دیزی باز بود من باید حیا کنم بالاخره.. حالا نمیدونم بعضی ها با رتبه های نجومی چه جراتی دارن میخوان برن تو این دانشگاه های خوب....
دقیقا حق با شماست! سطح شریف و تهران خیلی بالاست و آدم اگه واقعن مخ نباشه ۲ (۳ ؟) سال میره اونجا زجر میکشه !
۳
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ
سلام
کسی دفترچه تکمیل ظرفیت پارسال رو داره؟
اگه دارید حتما حتما بهم بدید خیلی لازم دارم.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۵۰ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من رتبم شده ۷۶ با سهمیه شاگرد اولی راحت شریف می آوردم ولی به دلیل خیلی مسائل همینجا اصفهان خودمون را اول زدم و آوردم . سهمیه هم استفاده نکردم. از نظر خودم سهمیه شاگرد اولی حقم نبود و جای من شریف نبود که بخوام برم شریف.. درسته رتبم خوب شده ولی شریف خیلی سطحش بالاست. حالا در دیزی باز بود من باید حیا کنم بالاخره.. حالا نمیدونم بعضی ها با رتبه های نجومی چه جراتی دارن میخوان برن تو این دانشگاه های خوب....
خیلی مردونگی میخواد اینطور حرف زدن...
شاید من جای تو بودم و با وجود اینکه با اینطور سهمیه های الکی مخالفم ولی بازهم استفاده میکردم، نمیدونم ولی حرفت و کاری که کردی انگار یه تاثیر خاصی روم گذاشت
درست و غلطشو نمیدونم ولی این که ادم به ندای قلبش گوش کنه تا یک عمر پیش وجدان خودش شرمنده نباشه، قدرت میخواد، قدرتی که خیلی از ماها نداریم
ایشالا هرجا که هستی موفق باشی
از صمیم قلبم برات آرزوی موفقیت دارم Smile
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: irisadaf
ارسال: #۴۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۰۴ ب.ظ
من دعا میکنم کسایی که با سهمیه جاهایی قبول شدن که فکرشم نمیکردن بتونن پابه پای همکلاسیاشون که بدون سهمیه قبول شدن تلاش کنن.چون در غیر این صورت بنظرم وجدانشون یکم درد میگیره.
۳
۰
ارسال: #۴۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان!
کسی درمورد مجازی خواجه نصیر( رشته IT، گرایش تجارت) اطلاعی داره؟ مثلا اینکه آیا کلاس حضوری داره یا نه؟ کیفیت آموزشش چطوره؟ مدرکش معتبر هست یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
حالا دارم چوب گردن کلفتی هایی که تو دانشگاه در می اوردم رو می خورم وقتی که استاد یه درس ۳واحدی ۵نمره کم می کرد به خاطر حضور نداشتن سر امتحان میان ترم بعد پایان ترم می رفتم یه ۱۳ می گرفتم خوش حال هم بودم می گفتم پاس شد.
چوب روزهایی که استاد ۲ یا ۳نمره از نمره ام کم می کرد به خاطر غیبت بیش از اندازه

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eng_majid , sajjad988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۰ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۱۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۷۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close