زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست ۵۰ ارشد آزاد ۸۹ گروه ب

ارسال:

سارا جواهری پرسیده:

تست ۵۰ ارشد آزاد ۸۹ گروه ب

به نظر شما گزینه صحیح کدام است ؟ صورت سوال را ضمیمه کرده ام

فایل‌(های) پیوست شده

۲
ارسال:

shadi پاسخ داده:

RE: سوال ۵۰ ارشد آزاد ۸۹ گروه ب

گزینه‌ی دو درسته
در حالت t2 مدار در حالت ۳ هست و به ازای صفر خروجی آن یک است
در حالت t1 مدار در حالت ۱ هست و به ازای یک خروجی صفر رو تولید میکنه

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

سوال ۵۰ ارشد آزاد ۸۹ گروه ب

دوست عزیزم سوال راحتی هست و این دیاگرام حالت مربوط به مدار میلی هست و خروجی مستقل از لبه کلاک و با توجه به ورودی تغییر میکنه و لبه کلاک فقط برای تغییر از حالتی به حالت دیگه هست
خوب تو این سوال در لحظه t1 ما در حالت ۱ هستیم و خروجی هم با توجه به ورودی صفر هست پس گزینه های ۳و۴ رد میشه چون مطمئن هستیم که در t1 خروجی صفر هست خوب حالا در اولین لبه بالا رونده (یعنی فلش رو به بالای اول)ورودی یک هست و با توجه به دیاگرام حالت در لبه به حالت ۲ میریم سپس در لبه بعدی به حالت ۳ میریم و در لبه اخر(فلش سوم)که در حالت ۳ هستیم با توجه به ورودی ۱ دوباره به حالت اول میریم و ورودی هم که صفر میشه و دوباره در لحظه t2 خروجی هم صفر میشه پس گزینه ۱ درسته
اگه جواب رو دارید بزارید اما من مطمئن هستم گزینه ۱ درست هست
البته تو همین سایت و در بخش مدار منطقی یک سوال از کنکور سراسری رو کامل حل کردم و توضیح دادم بصورت مفهومی اگه بحث رو متوجه نشدید به اونجا مراجعه کنید

۰
ارسال:

سارا جواهری پاسخ داده:

سلام ممنون از توضیحتون من هم خودم حل کرده بودم و به نظر من هم گزینه یک درست هست اما کتابی که دارم زده گزینه دو صحیح است حالا که یه نفر دیگه غیر از خودم مطمئنه که گزینه یک درسته من جواب رو در این کتاب اصلاح می کنم باز هم ممنونم

۰
ارسال:

ahmadi58 پاسخ داده:

گزینه ۲ صحیح است در پالس ۳ با توجه به ورودی ۰ به حالت ۱ می رویم و در شرایط خروجی ۱ است

۰
ارسال:

سارا جواهری پاسخ داده:

ahmadi58 جان به نظرم شما در تحلیل این سوال یه اشتباهی کردین چون هنوز هم بر درستی گزینه اول اصرار دارم

۰
ارسال:

ahmadi58 پاسخ داده:

آخه وقتی که در حالت ۳ هستیم با پالس ۳ تغییر حالت رخ می دهد و به حالت ۱ می رویم و در این حالت ورودی همزمان با پالس ۰ است شما چطوری می گید ورودی ۱ است ؟ آقا جواد؟!؟؟!؟

۰
ارسال:

nasservb پاسخ داده:

گزینه‌ی دو درسته
با ورودی صفر برمی گرده به حالت شروع چون ورودی آخرین کلاک صفر هست
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۳۱۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۷ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نمونه تست برای دروس ارشد marvelous ۵ ۳,۸۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۸,۹۸۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۴۵ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close