زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز

ارسال: #۴۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ
۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
با سلام خدمت تمام دوستان
منم با رتبه ۱۷۰۰ مجازی شیراز (مدیریت سیستم اطلاعات) قبول شدم و با توجه به اینکه شاغلم و خیلی هم نخوندم راضیم
به همه ی دوستان تبریک می گم
و آرزوی موفقیت
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام تبریک میگم Smile
از دوستان عزیز ممنون میشم هرکس در یک تاپیک جدا طبق قالب عنوان (رتبه - گرایش نهایی- مجازی- دانشگاه) قبولیشون رو اعلام کنند .

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۴۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: و اینکه در طول ترم چندبار باید رفت دانشگاه؟ برای امنحانات میان ترم و پایان ترم هم باید رفت؟ اگه کلاس حضوری بزارن واسه درسی، تو این مراکزی که شهرهای دیگه دارن هم کلاس برگزار میشه؟ یا فقط شیراز برگزار میشه؟
اینکه می ارزه یا نه به نظر من بستگی به شرایط خودتون داره ، مجازی واسه شاغلین خیلی خوبه ولی اگه کسی وقتش آزاد باه مطمئنا سر کلاس رفتن بهتره ، من یکی از دوستام اونجا میخونه و ازش پرسیدم کلا کلاس حضوری نداره ، همه ی کلاس ها آنلاین برگزار میشه ، امتحانات هم تو چند تا شهر برگزار میشه ، به من گفتن که فقط دو بار در طول تحصیل باید بری شیراز یه بار دفعه اول فقط واسه ثبت نام اولیه ترم یک ، یکبار هم واسه فارغ التحصیلی البته اینم بگم که کلا خیلی راضی بود و از سیستمش تعریف میکرد و میگفت همه برنامه هاشون منظم انجام میشه ، منم به خاطر همین چیزا با اینکه تهرانم ولی اولین انتخاب مجازیم رو شیراز زدم حتی قبل از خواجه نصیر. البته یه دلیلشم شهریه کمترش بود که متاسفانه امسال شهریه ثابتش دو برابر شد

سلام ببخشید شهریه ثابتنش مگه ۸۰۰ تومان نیست؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: و اینکه در طول ترم چندبار باید رفت دانشگاه؟ برای امنحانات میان ترم و پایان ترم هم باید رفت؟ اگه کلاس حضوری بزارن واسه درسی، تو این مراکزی که شهرهای دیگه دارن هم کلاس برگزار میشه؟ یا فقط شیراز برگزار میشه؟
اینکه می ارزه یا نه به نظر من بستگی به شرایط خودتون داره ، مجازی واسه شاغلین خیلی خوبه ولی اگه کسی وقتش آزاد باه مطمئنا سر کلاس رفتن بهتره ، من یکی از دوستام اونجا میخونه و ازش پرسیدم کلا کلاس حضوری نداره ، همه ی کلاس ها آنلاین برگزار میشه ، امتحانات هم تو چند تا شهر برگزار میشه ، به من گفتن که فقط دو بار در طول تحصیل باید بری شیراز یه بار دفعه اول فقط واسه ثبت نام اولیه ترم یک ، یکبار هم واسه فارغ التحصیلی البته اینم بگم که کلا خیلی راضی بود و از سیستمش تعریف میکرد و میگفت همه برنامه هاشون منظم انجام میشه ، منم به خاطر همین چیزا با اینکه تهرانم ولی اولین انتخاب مجازیم رو شیراز زدم حتی قبل از خواجه نصیر. البته یه دلیلشم شهریه کمترش بود که متاسفانه امسال شهریه ثابتش دو برابر شد

شهریه ثابت همین ۸۰۰ تومن هست تو سایتش زمان انتخاب رشته زده بود
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
نقل قول: سلام ببخشید شهریه ثابتنش مگه ۸۰۰ تومان نیست؟
بله امسال ۸۰۰ تومنه ولی پارسال ۴۰۰ بوده

اینم اطلاعیه مربوط به شهریه ها تو موقع انتخاب رشته او سایت دانشگاه زده بود:

شرایط اختصاصی پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش
فرستادن در ۲۰۱۳-۰۵-۱۸

باسمه تعالی

به اطلاع کلیه متقاضیان مجاز به انتخاب کد رشته های مختلف پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ جهت انتخاب رشته، می رساند که شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو در این دانشکده به شرح زیر می باشد:

۱- باتوجه به هزینه های زیاد برگزاری دوره های مجازی، با استفاده از سیستم نوین آموزشی الکترونیکی، تشکیل هر دوره منوط به حداقل ثبت نام معادل ۳/۱ ظرفیت هر دوره می باشد.

۲- باتوجه به نوع سیستم آموزشی هیچگونه امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه، سلف سرویس، وام دانشجویی و... در اختیار دانشجویان قرار داده نخواهد شد.

۳- طبق نظام نامه آموزش های الکترونیکی مصوب وزارت محترم علوم ، تحقیقات و فناوری اطلاعات، آموزش به روش الکترونیکی برمبنای ارائه فایلهای pdf موجود در کتابخانه دیجیتال سیستم آموزشی دانشکده LMS)) و فایل های صوتی فلش موجود در قسمت محتوای دروس و سپس برگزاری کلاس های مجازی می باشد.

۴- امتحانات در اواسط هر نیمسال تحصیلی و در پایان آن به صورت حضوری و در حال حاضر در چند مرکز از قبیل شیراز، تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، بابل ، بندر عباس ، اهواز و کرمان برگزار می گردد که انتخاب محل امتحان برعهده دانشجو می باشد.

تذکر: کلیه هزینه برگزاری امتحانات غیر از شیراز در سایر مراکز امتحانی به عهدة دانشجو
می باشد که در ابتدای هر سال تحصیلی میزان آن توسط دانشکده مشخص خواهد شد.

۵- میزان شهریه دوره های کارشناسی ارشد به شرح جداول پیوست می باشد.
۶- جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به صورت متمرکز (بدون مصاحبه) و به شیوة آموزش محور
می باشد.

کارشناسی ارشد فنی مهندسی

گروه آموزشی
شهریه ثابت برای هر نیمسال تحصیلی (به ریال)
شهریه متغیر برای هر واحد درسی (به ریال)
شهریه هر واحدپایان نامه
عمومی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)
آزمایشگاهی یا کارگاهی کم هزینه

کلیه گروه ها
۸۰۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۵۰۰۰۰۰
۳۰۰۰۰۰۰

کارشناسی ارشد علوم انسانی

گروه آموزشی
شهریه هر واحدپایان نامه
عمومی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)

کلیه گروه ها
۷۰۰۰۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۲۶۲۵۰۰۰

تبصره۱ : در کلیه مقاطع هر سال ده درصد به شهریه متغیر اضافه می شود

تبصره ۲ : شهریه هر واحد درس جبرانی در مقطع کارشناسی ارشد معادل دو برابر شهریه یک واحد درس اصلی مقطع کارشناسی پیوسته محاسبه میگردد.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۵۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ق.ظ)saaraa نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
lll

شهریه ثابت همین ۸۰۰ تومن هست تو سایتش زمان انتخاب رشته زده بود
ممنون

۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: سلام ببخشید شهریه ثابتنش مگه ۸۰۰ تومان نیست؟
بله امسال ۸۰۰ تومنه ولی پارسال ۴۰۰ بوده

اینم اطلاعیه مربوط به شهریه ها تو موقع انتخاب رشته او سایت دانشگاه زده بود:

شرایط اختصاصی پذیرش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون سراسری سازمان سنجش
فرستادن در ۲۰۱۳-۰۵-۱۸

باسمه تعالی

به اطلاع کلیه متقاضیان مجاز به انتخاب کد رشته های مختلف پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز در آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش آموزش کشور در سال تحصیلی ۹۳-۹۲ جهت انتخاب رشته، می رساند که شرایط اختصاصی پذیرش دانشجو در این دانشکده به شرح زیر می باشد:

۱- باتوجه به هزینه های زیاد برگزاری دوره های مجازی، با استفاده از سیستم نوین آموزشی الکترونیکی، تشکیل هر دوره منوط به حداقل ثبت نام معادل ۳/۱ ظرفیت هر دوره می باشد.

۲- باتوجه به نوع سیستم آموزشی هیچگونه امکانات رفاهی از قبیل خوابگاه، سلف سرویس، وام دانشجویی و... در اختیار دانشجویان قرار داده نخواهد شد.

۳- طبق نظام نامه آموزش های الکترونیکی مصوب وزارت محترم علوم ، تحقیقات و فناوری اطلاعات، آموزش به روش الکترونیکی برمبنای ارائه فایلهای pdf موجود در کتابخانه دیجیتال سیستم آموزشی دانشکده LMS)) و فایل های صوتی فلش موجود در قسمت محتوای دروس و سپس برگزاری کلاس های مجازی می باشد.

۴- امتحانات در اواسط هر نیمسال تحصیلی و در پایان آن به صورت حضوری و در حال حاضر در چند مرکز از قبیل شیراز، تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، بابل ، بندر عباس ، اهواز و کرمان برگزار می گردد که انتخاب محل امتحان برعهده دانشجو می باشد.

تذکر: کلیه هزینه برگزاری امتحانات غیر از شیراز در سایر مراکز امتحانی به عهدة دانشجو
می باشد که در ابتدای هر سال تحصیلی میزان آن توسط دانشکده مشخص خواهد شد.

۵- میزان شهریه دوره های کارشناسی ارشد به شرح جداول پیوست می باشد.
۶- جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به صورت متمرکز (بدون مصاحبه) و به شیوة آموزش محور
می باشد.

کارشناسی ارشد فنی مهندسی

گروه آموزشی
شهریه هر واحدپایان نامه
عمومی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)

کلیه گروه ها
۸۰۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۲۰۰۰۰۰
۱۵۰۰۰۰۰
۳۰۰۰۰۰۰

کارشناسی ارشد علوم انسانی

گروه آموزشی
شهریه هر واحدپایان نامه
عمومی
پایه و اختیاری
اصلی و تخصصی (نظری)

کلیه گروه ها
۷۰۰۰۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۹۷۵۰۰۰
۲۶۲۵۰۰۰

تبصره۱ : در کلیه مقاطع هر سال ده درصد به شهریه متغیر اضافه می شود

تبصره ۲ : شهریه هر واحد درس جبرانی در مقطع کارشناسی ارشد معادل دو برابر شهریه یک واحد درس اصلی مقطع کارشناسی پیوسته محاسبه میگردد.

از شما به خاطر راهنماییتون تشکر می کنم... فقط یک سوال... تاریخ ثبت نام همان تاریخی است که قبلا فرمودید؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۵۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
طبق اطلاعیه که وام دانشجویی نمیدن پس جریان او یه میلیون تومن وامی که می گفتن چی میشه ؟روش حساب کرده بودیم Huh
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ
نقل قول: از شما به خاطر راهنماییتون تشکر می کنم... فقط یک سوال... تاریخ ثبت نام همان تاریخی است که قبلا فرمودید؟
خواهش میکنم ، بله تاریخ همونه که گفته شد

نقل قول: طبق اطلاعیه که وام دانشجویی نمیدن پس جریان او یه میلیون تومن وامی که می گفتن چی میشه ؟روش حساب کرده بودیم
تو اطلاعیه اینجوری زده ولی دوست من که با آزمون داخلی هم رفته بود بهم گفت که بهشون ترمی ۱ تومن وام میدن ، درخواستشم اینترنتی و از تو سایت میزنند. اگه از بچه هایی که اونجا میخونند هم اطلاعی دارند ممنون میشیم ما رو در جریان بزارند
۲
۰
ارسال: #۵۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
کسی از نتایج دانشگاه آزاد خبر داره که کی میاد؟ منظورم این هفته می آید؟ کاش زودتر نتایج میومد اگر قبول شدم من دیگه برای ثبت نام مجازی نمی رفتم...
۰
۰
ارسال: #۵۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: از شما به خاطر راهنماییتون تشکر می کنم... فقط یک سوال... تاریخ ثبت نام همان تاریخی است که قبلا فرمودید؟

نقل قول: طبق اطلاعیه که وام دانشجویی نمیدن پس جریان او یه میلیون تومن وامی که می گفتن چی میشه ؟روش حساب کرده بودیم
تو اطلاعیه اینجوری زده ولی دوست من که با آزمون داخلی هم رفته بود بهم گفت که بهشون ترمی ۱ تومن وام میدن ، درخواستشم اینترنتی و از تو سایت میزنند. اگه از بچه هایی که اونجا میخونند هم اطلاعی دارند ممنون میشیم ما رو در جریان بزارند

من از طریق پارسال از طریق کنکور قبول شدم و به ما ۱ تومن وام هم میدن. در طول ترم اطلاعیه اش را میدن.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۵۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)melda_444 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ق.ظ)joodi نوشته شده توسط:  

من از طریق پارسال از طریق کنکور قبول شدم و به ما ۱ تومن وام هم میدن. در طول ترم اطلاعیه اش را میدن.

دوستان این شهریه ثابت را باید در ثبت نام اولیه که در تاریخ ۱۳ هست پرداخت کنیم؟

۲
۱
ارسال: #۵۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ ب.ظ
نقل قول: دوستان این شهریه ثابت را باید در ثبت نام اولیه که در تاریخ ۱۳ هست پرداخت کنیم؟
بله ، شاید هم بیشتر از شهریه ثابت ، دقیقش رو نمیدونم ولی میدونم که مقدارش بیشتره و موقع ثبت نام اینترنتی باید پرداخت بشه
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟ بعد ما زمان ثبت نام پولی را که پرداخت می کنیم اگر کسی خواست بره دانشگاه آزاد یعنی نظرش عوض شد پول رو میشه پس گرفت؟؟ کاش نتایج آزاد زودتر می آمد...
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: دوستان این شهریه ثابت را باید در ثبت نام اولیه که در تاریخ ۱۳ هست پرداخت کنیم؟
بله ، شاید هم بیشتر از شهریه ثابت ، دقیقش رو نمیدونم ولی میدونم که مقدارش بیشتره و موقع ثبت نام اینترنتی باید پرداخت بشه

ممنون پس اخرش باید پولو بدیم حالا بریم ازاد هم این هزینه که برگشت داده نمیشود

۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۷ ب.ظ
نقل قول: برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟ بعد ما زمان ثبت نام پولی را که پرداخت می کنیم اگر کسی خواست بره دانشگاه آزاد یعنی نظرش عوض شد پول رو میشه پس گرفت؟؟ کاش نتایج آزاد زودتر می آمد...
مدارکش رو خوشون اعلام میکنند ، مدرک کارشناسی و ریز نمرات و عکس و... راستش واسه خود منم سئواله که اگه انصراف بدیم پول رو بر میگردونند یا نه ، من که نتونستم با مسئولین دانشگاه تماس بگیرم و بپرسم.. واقعا که تو شرایط بدی گذاشتند ما رو!

نقل قول: ممنون پس اخرش باید پولو بدیم حالا بریم ازاد هم این هزینه که برگشت داده نمیشود
شاید هم برگشت داده بشه اگه انصراف بدیم ، باید از مسئولین دانشگاه شیراز بپرسیم ولی تلفناشون رو اصلا نمیشه گرفت
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۳۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۸ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۶۱۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close