زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز

ارسال: #۶۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ ب.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟ بعد ما زمان ثبت نام پولی را که پرداخت می کنیم اگر کسی خواست بره دانشگاه آزاد یعنی نظرش عوض شد پول رو میشه پس گرفت؟؟ کاش نتایج آزاد زودتر می آمد...
مدارکش رو خوشون اعلام میکنند ، مدرک کارشناسی و ریز نمرات و عکس و... راستش واسه خود منم سئواله که اگه انصراف بدیم پول رو بر میگردونند یا نه ، من که نتونستم با مسئولین دانشگاه تماس بگیرم و بپرسم.. واقعا که تو شرایط بدی گذاشتند ما رو!

نقل قول: ممنون پس اخرش باید پولو بدیم حالا بریم ازاد هم این هزینه که برگشت داده نمیشود
شاید هم برگشت داده بشه اگه انصراف بدیم ، باید از مسئولین دانشگاه شیراز بپرسیم ولی تلفناشون رو اصلا نمیشه گرفت

مثل این که گفتند تا پایان هفته نتایج آزاد رو میدن... پس میشه صبر کرد...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۶۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
سلام دوستای خوبم
ضمن اینکه به همه تبریک میگم
من واقعا نمیدونم چه کار کنم،با هر کسی که مشورت می کنم جوابهای متفاوتی می شنوم
الان میخوام بدونم مدرک ازاد معتبرتره یا محازی شیراز؟؟
واقعا برای کسی مثل من که مشهد هستم ارزش اینهمه هزینه کردن داره؟پس چرا اعتبارش زیر سواله؟
اخه اگر معتبر نیست واسه چی اصلا سنجش و دانشگاه ها میزارنش؟
من موندم اگر ازاد قبول بشم،واقعا چه کار کنم؟؟؟؟؟
اونجوری هرهفته باید برم گرمسار و برگردم و شعلم رو هم از دست میدم و هزینه شم که...
اگر بخوام اینو برم هم که پایان نامه نداره و خیلی ازش خوب نمی گن. تازه کلی هم باید هزینه کنم
شرایط دوباره خوندن رو هم ندارم
نمی خوام تصمیم اشتباهی بگیرم
شما نظرتون چیه؟
نتیجه ی مشورتایی که کردید چی بوده؟ خواهش می کنم نطراتتون رو صادقانه بگید
ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۶۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط joodi.)
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
نقل قول: پس چرا اعتبارش زیر سواله؟
اونجوری هرهفته باید برم گرمسار و برگردم و شعلم رو هم از دست میدم و هزینه شم که...
اگر بخوام اینو برم هم که پایان نامه نداره و خیلی ازش خوب نمی گن. تازه کلی هم باید هزینه کنم
شما نظرتون چیه؟
کی گفته معتبر نیست؟! ببخشید مدرک دانشگاه شیراز از کی تا حالا معتبر نیست؟! هر کی گفته واسه خودش گفته ، من تحقیق کردم و اعتبار این مدرک اصلا مشکلی نداره . به نظر من اگه شاغل هستید حتما ثبت نام کنید چون من خودم هم شاغلم و مجازی بهترین حالت ادامه تحصیل واسه ما هست چون نه وقت رفت و آمد داریم نه میتونیم هر موقع که خواستیم مرخصی بگیریم. به نظر من حتما برو و اصلا هم شک نکن ، اعتبارشم ار آزاد گرمسار بیشتر نباشه به هیچ عنوان کمتر نیست! پایان نامه هم بحثش چیز دیگه ایه اگه معدلتون خوب باشه و جزء ۱۰ درصد اول باشید میتونید به پژوهش محور تبدیل وضعیت بدید و پایان نامه رو هم بردارید
این رو هم در نظر بگیرید که اساتید اونجا همون اساتید دوره های روزانه دانشگاه شیراز هست و بدون شک سطح علمی بالاتری از این نظر نسبت به دانشگاه آزاد داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sara.A
ارسال: #۶۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ ب.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز
ضمن عرض تبریک خدمت همه دوستان
ممنون میشم دوستانی که پیام پانویس رو دریافت کردند تاپیک مجزایی طبق قالب تاپیکهای این بخش ایجاد بفرمایند .
از سایر دوستان هم ممنون میشم دیگه در این تاپیک اطلاع رسانی نفرمایند . اطلاع رسانی ها در بخش اخبار انجام میشه
بخش هایی که می تونید در اون در خصوص دانشگاه و مجازی بودن و ... بحث کنید هم قبلا توسط مدیران معرفی شدند . برای ادامه بحث هاتون در این بخش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
با عنوان مناسب تاپیک ایجاد بفرمایید .
عدم توجه به این ارسال منجر به بسته شدن تاپیک میشه
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Sara.A
ارسال: #۶۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط shahrzad sara.)
RE: ۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: برای ثبت نام چه مدارکی لازم است؟ بعد ما زمان ثبت نام پولی را که پرداخت می کنیم اگر کسی خواست بره دانشگاه آزاد یعنی نظرش عوض شد پول رو میشه پس گرفت؟؟ کاش نتایج آزاد زودتر می آمد...
مدارکش رو خوشون اعلام میکنند ، مدرک کارشناسی و ریز نمرات و عکس و... راستش واسه خود منم سئواله که اگه انصراف بدیم پول رو بر میگردونند یا نه ، من که نتونستم با مسئولین دانشگاه تماس بگیرم و بپرسم.. واقعا که تو شرایط بدی گذاشتند ما رو!

نقل قول: ممنون پس اخرش باید پولو بدیم حالا بریم ازاد هم این هزینه که برگشت داده نمیشود
شاید هم برگشت داده بشه اگه انصراف بدیم ، باید از مسئولین دانشگاه شیراز بپرسیم ولی تلفناشون رو اصلا نمیشه گرفت
تا ۹ که نبودند مسولین که پاسخگو باشن من امروز گفتم دیگه حتما هستند به هر بخشی که احتمال میدادم جواب بدن زنگ زدم ولی متاسفانه نشد حالا بازم تلاش کنیم ببینم میشه باهاشون صحبت کنیم اگه خبری شد بگین منم اگه چیزی فهمیدم میگم

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ)Sara.A نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم
ضمن اینکه به همه تبریک میگم
من واقعا نمیدونم چه کار کنم،با هر کسی که مشورت می کنم جوابهای متفاوتی می شنوم
الان میخوام بدونم مدرک ازاد معتبرتره یا محازی شیراز؟؟
واقعا برای کسی مثل من که مشهد هستم ارزش اینهمه هزینه کردن داره؟پس چرا اعتبارش زیر سواله؟
شما نظرتون چیه؟
نتیجه ی مشورتایی که کردید چی بوده؟ خواهش می کنم نطراتتون رو صادقانه بگید
ممنون
من با یکی از استادمون صحبت کردم بین ازاد و مجازی که گفتن فرقی نیست یعنی هر دو را زیاد بعد واسه ادامه تحصیل
پیشنهاد نکردند ولی گفتن مجازی واسه کسایی که شاغلن بهتره چون هم مدرک را میگیرن هم لازم به حضور تو کلاس نیست اگه قصد ادامه تحصیل ندارین همین مجازی را برین.

(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: پس چرا اعتبارش زیر سواله؟
شما نظرتون چیه؟
کی گفته معتبر نیست؟! ببخشید مدرک دانشگاه شیراز از کی تا حالا معتبر نیست؟! هر کی گفته واسه خودش گفته ، من تحقیق کردم و اعتبار این مدرک اصلا مشکلی نداره . به نظر من اگه شاغل هستید حتما ثبت نام کنید چون من خودم هم شاغلم و مجازی بهترین حالت ادامه تحصیل واسه ما هست چون نه وقت رفت و آمد داریم نه میتونیم هر موقع که خواستیم مرخصی بگیریم. به نظر من حتما برو و اصلا هم شک نکن ، اعتبارشم ار آزاد گرمسار بیشتر نباشه به هیچ عنوان کمتر نیست! پایان نامه هم بحثش چیز دیگه ایه اگه معدلتون خوب باشه و جزء ۱۰ درصد اول باشید میتونید به پژوهش محور تبدیل وضعیت بدید و پایان نامه رو هم بردارید
این رو هم در نظر بگیرید که اساتید اونجا همون اساتید دوره های روزانه دانشگاه شیراز هست و بدون شک سطح علمی بالاتری از این نظر نسبت به دانشگاه آزاد داره
شما مطمانین اگه معدلمون خوب بشه میتونیم پایان نامه برداریم ؟؟؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۶۶۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۹۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۶۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۱۱ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۷۹۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۶۰۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۶۳ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۱۴۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close