زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز

ارسال: #۳۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ ق.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ق.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: ۱-منم مدرک موقت ارائه دادم، مشکلی نبود.
۲-مدارک ثبت نام هم تو سایت حتما مینویسن، فقط من ریز نمرات کارشناسی رو نبرده بودم که بعدا براشون ایمیل کردم. (آخه تو مدارک ننوشته بودن!) اینم برای بررسی این بود که دروس پیش نیاز رو گذرونده باشیم. البته خودشون بعدا از دانشگاه کارشناسی تون استعلام میکنن، من از کارنامه کلی کارشناسی ام پرینت گرفتم و فرستادم.
۳-شهریه ثابت رو معمولا قبل از ثبت نام میگیرن و بقیه رو در طول ترم. (البته ترم اول ثابت و کمی از متغیر رو گرفتن)

من چون شاغل بودم و حضور در سر کلاس برام ممکن نبود، تنها گزینه ام مجازی خوندن بود، که الان هم از انتخابم راضیم
مرسی از اطلاعاتی که دادید ، شما چه گرایشی میخونید؟

دوستان اون اطلاعیه ثبت نام که گذاشتین مربوط به مجازی ها هم میشه؟؟ آخه فک کنم ادرس دانشگاه مجازی شیراز فرق داره من تو گوگل زدم این نبود که چیزی هنوز درباره ثبت نام نگفته
خانمmelda که همونجا میخونین میشه ادرس سایت دانشگاه را بزارین؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ق.ظ
۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
منم مجازی شیراز گرایش طراحی و تولید نرم افزار قبول شدم :-(
Sad(
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام تبریک میگم Smile
از دوستان عزیز ممنون میشم هرکس در یک تاپیک جدا طبق قالب عنوان (رتبه - گرایش نهایی- مجازی - دانشگاه) قبولیشون رو اعلام کنند .

۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۲ ب.ظ)bbc_sh نوشته شده توسط:  منم مجازی شیراز سیستم های اطلاعات مدیریت قبول شدم . کسی میدونه امسال شهریه هر ترمش چقدر میشه؟؟؟

من موقع انتخاب رشته تماس گرفتم با دانشگاهش. گفت حدو ۱ میلیون و ۵۰۰ تومن درمیاد. البته برا تبلیغش گفت که ارزونتر از آزاد هم هست!Smile
والا منم موندم چه کنم. پام سست شده که بخونم مجازی یا نه!

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
من شنیدم گرونتره
من تجارت مجازی شیرازم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط ali3245.)
از دانشجویان قدیمی دانشگاه مجازی شیراز به خاطر پاسخ به سوالات تشکر میکنم
شهریه امسال مجازی :
ثابت:۸۰۰ هزار تومن
هر واحد هم ۱۲۰ هزار تومن
البته اگر تو دوران کارشناسی بعضی درس ها رو نخونده باشید پیش نیاز میخورید(بر اساس ریزنمرات ارسالی)
دروس پیش نیاز طراحی و تولید:مهندسی نرم افزار(۲) ۳ واحد----پایگاه داده ۳ واحد--- سیستم عامل ۳واحد----طراحی کامپایلر ۳ واحد
دروس پیش نیاز مدیریت سیستمهای اطلاعاتی:مهندسی نرم افزار(۱) ۳ واحد----پایگاه داده ۳ واحد---- هوش ۳واحد---- شبکه ۳ واحد
دروس پیش نیاز تجارت الکترونیک:مبانی تجارت الکترونیک۳ واحد--تعامل انسان و کامپیوتر ۳ واحد-- مبانی مهندسی فناوری اطلاعات ۳واحد
و شهریه کل دوره هم طبعا بیشتر میشه.

شهریه پارسال دانشگاه آزاد در مقطع ارشد.که امسال برای ورودی های جدید بین ۱۰ تا ۲۵ درصد قراره اضافه تر بشه

مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۱
تمام رشته های علوم انسانی ۹۸۱/۰۴۰
تمام رشته های غیرعلوم انسانی ۱۰/۷۲۹/۹۰

جدول شهریه متغیر

نوع درس مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۱ مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۰
نظری ۶۹/۱۵۰ ۶۵/۸۶۰
عملی ۹۳/۴۹۰ ۸۹/۰۴۰

شهریه هر واحد درسی پایان نامه ۳۳۶ هزار و ۸۳۰ تومان اعلام شده است.

درضمن برای دکترا فقط روزانه و شبانه تو پذیرش الویت بیشتری دارند.بین بقیه دوره ها تفاوتی وجود نداره.البته مقالات و پایان نامه هم مهمه.
امیدوارم این اطلاعات مفید باشه.

فایل‌(های) پیوست شده
shahreye azad.pdf
اندازه فایل: ۴۰۱/۳۳ KB
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi , H3NGAM3H , mahsa_a3moon , lotus
ارسال: #۳۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
سلام
تبریک
منم مجازی تجارت شیراز قبول شدم
خیلی خوشحال نیستم اما ...
موفق باشید
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام تبریک میگم Smile
از دوستان عزیز ممنون میشم هرکس در یک تاپیک جدا طبق قالب عنوان (رتبه - گرایش نهایی- مجازی- دانشگاه) قبولیشون رو اعلام کنند .

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۳۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)ali3245 نوشته شده توسط:  از دانشجویان قدیمی دانشگاه مجازی شیراز به خاطر پاسخ به سوالات تشکر میکنم
شهریه امسال مجازی :
ثابت:۸۰۰ هزار تومن
هر واحد هم ۱۲۰ هزار تومن
البته اگر تو دوران کارشناسی بعضی درس ها رو نخونده باشید پیش نیاز میخورید(بر اساس ریزنمرات ارسالی)
دروس پیش نیاز طراحی و تولید:مهندسی نرم افزار(۲) ۳ واحد----پایگاه داده ۳ واحد--- سیستم عامل ۳واحد----طراحی کامپایلر ۳ واحد
دروس پیش نیاز مدیریت سیستمهای اطلاعاتی:مهندسی نرم افزار(۱) ۳ واحد----پایگاه داده ۳ واحد---- هوش ۳واحد---- شبکه ۳ واحد
دروس پیش نیاز تجارت الکترونیک:مبانی تجارت الکترونیک۳ واحد--تعامل انسان و کامپیوتر ۳ واحد-- مبانی مهندسی فناوری اطلاعات ۳واحد
و شهریه کل دوره هم طبعا بیشتر میشه.

شهریه پارسال دانشگاه آزاد در مقطع ارشد.که امسال برای ورودی های جدید بین ۱۰ تا ۲۵ درصد قراره اضافه تر بشه

مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۱
تمام رشته های علوم انسانی ۹۸۱/۰۴۰
تمام رشته های غیرعلوم انسانی ۱۰/۷۲۹/۹۰

جدول شهریه متغیر

نوع درس مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۱ مبلغ شهریه به تومان در سال ۹۰
نظری ۶۹/۱۵۰ ۶۵/۸۶۰
عملی ۹۳/۴۹۰ ۸۹/۰۴۰

شهریه هر واحد درسی پایان نامه ۳۳۶ هزار و ۸۳۰ تومان اعلام شده است.

درضمن برای دکترا فقط روزانه و شبانه تو پذیرش الویت بیشتری دارند.بین بقیه دوره ها تفاوتی وجود نداره.البته مقالات و پایان نامه هم مهمه.
امیدوارم این اطلاعات مفید باشه.

سلام
بابت اطلاعات خوبی که دادین ممنون
شما ادرس سایت دانشگاه یا شماره تلفن دانشگاه را دارید
اخه من هنوز در مورد تاریخ ثبت نام مشکل دارم کی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۶ ب.ظ
نقل قول: سلام
بابت اطلاعات خوبی که دادین ممنون
شما ادرس سایت دانشگاه یا شماره تلفن دانشگاه را دارید
اخه من هنوز در مورد تاریخ ثبت نام مشکل دارم کی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آموزش مجازی هم به عنوان یکی از دانشکده ها به نام دانشکده آموزش های الکترونیکی به حساب میاد پس فکر نمیکنم تاریخ ثبت نام فرقی داشته باشه ، اگه فرقی داشت حتما تو اطلاعیه میزد
لینکش رو هم از همون سایت دانشگاه شیراز تب دانشکده ها ، دانشکده آموزش های الکترونیکی میتونی پیدا کنی .. اینم آدرسش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۳۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
دانشکده آموزشهای الکترونیک یکی از دانشکده های دانشگاه شیرازه و ثبت نامش همزمان با سایر دانشکده هاست.
سایت دانشگاه شیراز:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سایت دانشکده آموزشهای الکترونیک دانشگاه شیراز:
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۴۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)ali3245 نوشته شده توسط:  دروس پیش نیاز تجارت الکترونیک:مبانی تجارت الکترونیک۳ واحد--تعامل انسان و کامپیوتر ۳ واحد-- مبانی مهندسی فناوری اطلاعات ۳واحد
اینطوری که شما نوشتید . فک کنم من همه اینا رو پیش نیاز میخورم! یعنی ترم اول در حال گذروندن پیش نیاز هستم!پس ما من یه ترم از بقیه بیشتر میشه؟؟
در ضمن ممنون بابت اطلاعات مفیدتون

عشق رازیست که تنها به خدا باید گفت ،،،، چه سخن ها که خــــدا با من تنـها دارد
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط shahrzad sara.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)melda_444 نوشته شده توسط:  دانشکده آموزشهای الکترونیک یکی از دانشکده های دانشگاه شیرازه و ثبت نامش همزمان با سایر دانشکده هاست.
سایت دانشگاه شیراز:

سایت دانشکده آموزشهای الکترونیک دانشگاه شیراز:

ممنون

۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
دوستان به نظرتون این همه وقت و هزینه واقعا میرزه ؟ مدرک مجازی چه قدر معتبره؟
و اینکه در طول ترم چندبار باید رفت دانشگاه؟ برای امنحانات میان ترم و پایان ترم هم باید رفت؟ اگه کلاس حضوری بزارن واسه درسی، تو این مراکزی که شهرهای دیگه دارن هم کلاس برگزار میشه؟ یا فقط شیراز برگزار میشه؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط joodi.)
نقل قول: و اینکه در طول ترم چندبار باید رفت دانشگاه؟ برای امنحانات میان ترم و پایان ترم هم باید رفت؟ اگه کلاس حضوری بزارن واسه درسی، تو این مراکزی که شهرهای دیگه دارن هم کلاس برگزار میشه؟ یا فقط شیراز برگزار میشه؟
اینکه می ارزه یا نه به نظر من بستگی به شرایط خودتون داره ، مجازی واسه شاغلین خیلی خوبه ولی اگه کسی وقتش آزاد باه مطمئنا سر کلاس رفتن بهتره ، من یکی از دوستام اونجا میخونه و ازش پرسیدم کلا کلاس حضوری نداره ، همه ی کلاس ها آنلاین برگزار میشه ، امتحانات هم تو چند تا شهر برگزار میشه ، به من گفتن که فقط دو بار در طول تحصیل باید بری شیراز یه بار دفعه اول فقط واسه ثبت نام اولیه ترم یک ، یکبار هم واسه فارغ التحصیلی البته اینم بگم که کلا خیلی راضی بود و از سیستمش تعریف میکرد و میگفت همه برنامه هاشون منظم انجام میشه ، منم به خاطر همین چیزا با اینکه تهرانم ولی اولین انتخاب مجازیم رو شیراز زدم حتی قبل از خواجه نصیر. البته یه دلیلشم شهریه کمترش بود که متاسفانه امسال شهریه ثابتش دو برابر شد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۴۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط hiva60.)
با سلام و تبریک به همه عزیزانی که در کنکور قبول شدند
یه سوال برام پیش اومده:
برای رشته های مجازی این جواب قبولی که توی سنجش زده به معنی قبولی صددرصده یا نه ؟
آخه توی دفترچه سنجش بخش سوم (Part3) صفحه ۲ نوشته شده: "پذیرش در رشته های دوره مجازی به روش شرایط خاص بوده و داوطلبان متقاضی این رشته محلها به صورت چند برابر به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده این دوره ها برای مصاحبه معرفی خواهند شد."

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Stay hungry , Stay foolish
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
نقل قول: با سلام و تبریک به همه عزیزانی که در کنکور قبول شدند
یه سوال برام پیش اومده:
برای رشته های مجازی این جواب قبولی که توی سنجش زده به معنی قبولی صددرصده یا نه ؟
آخه توی دفترچه سنجش بخش سوم (Part3) صفحه ۲ نوشته شده: "پذیرش در رشته های دوره مجازی به روش شرایط خاص بوده و داوطلبان متقاضی این رشته محلها به صورت چند برابر به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده این دوره ها برای مصاحبه معرفی خواهند شد."

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
بله به معنی قبولی صد در صده ، چند تا دانشگاه بودند که تو خرداد یا تیر (دقیقا یادم نیست..) نتایج چند برابر ظرفیت اعلام کردند و زمان مصاحبه یا تکمیل فرم اینترنتی گذاشتند ولی شیراز جزء اونا نبود ، من خودمم تو لیست چند برابر ظرفیت یه موسسه غیرانتفاعی اسمم اعلام شده بود فرمش رو هم فرستادم ولی چون شیراز رو بالاتر زده بودم ونمرش رو آرودم دیگه به اون رشته نرسید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hiva60 , mohsen68mm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۳۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۸ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۶۱۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۱ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close