زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۲۰۰- ای تی (مدیریت سیستم های اطلاعاتی) - مجازی شیراز

ارسال: #۱۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ب.ظ
RE: 1200 ای تی - مجازی شیراز
دوستانی که مجازی شیراز قبول شدن لطف کنن گرایش قبولی و رتبه و شهری که ساکن هستند رو هم قید کنن.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
سلام ، منم مجازی شیراز گرایش طراحی و تولید نرم افزار قبول شدم Smile من شنیدم تو مجازیا دانشگاه خیلی خوبیه و برنامه هاش خیلی منظمه . فقط یه سئوالی چرا قبل از اعلام نتایج دانشگاه آزاد زمان ثبت نام رو گذاشتند؟ Confused من نمیدونم باید چیکار کنم...
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام تبریک میگم Smile
از دوستان عزیز ممنون میشم هرکس در یک تاپیک جدا طبق قالب قبولیشون رو اعلام کنند .

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , H3NGAM3H
ارسال: #۱۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  سلام ، منم مجازی شیراز گرایش طراحی و تولید نرم افزار قبول شدم Smile من شنیدم تو مجازیا دانشگاه خیلی خوبیه و برنامه هاش خیلی منظمه . فقط یه سئوالی چرا قبل از اعلام نتایج دانشگاه آزاد زمان ثبت نام رو گذاشتند؟ Confused من نمیدونم باید چیکار کنم...
وااااااااای من میخوام اگه ازاد شد برم حالا باید چیکار کرد؟؟؟
ای خداااااااااااا
زمان ثبت نام کی هست؟
کجا زده ؟

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۱۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ
نقل قول: وااااااااای من میخوام اگه ازاد شد برم حالا باید چیکار کرد؟؟؟
ای خداااااااااااا
زمان ثبت نام کی هست؟
کجا زده ؟
خود سنجش که زده از ۹ تا ۱۱ یا ۱۲ البته نوشته بر طبق اون زمانیه که دانشگاه ها تو سایتشون اعلام کنند ولی اگه اعلام نکنند مباناش همینیه که سنجش گفته! بعدم نوشته اگه تو این تاریخا ثبت نام نکنید انصراف تلقی میشه
من نمیدونم آخه چرا باید اینقدر نا هماهنگی باشه Undecided باید جواب همشون رو اعلام کنند تا آدم سردر گم نشه .. من که اصلا گیج شدم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , سجاد۶۷
ارسال: #۲۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
۱۲۰۰ ای تی - مجازی شیراز
واقعا الان تکلیف ما چیه؟؟؟ کاش نتایج آزاد هم میومد... من منتظر نتایج آزاد هستم اگر آزاد قبول بشم که دیگه مجازی نمیرم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi , سجاد۶۷
ارسال: #۲۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ
از کلیه‌ پذیرفته‌ شدگان هریک‌ از ۱۲۹ کد رشته‌ امتحانی‌، دعوت‌ می‌نماید ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در خصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت‌نام به سایت اینترنتی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، لذا پذیرفته‌شدگان رشته‌های مختلف تحصیلی دانشگاهها و موسساتی که در سایت اینترنتی موسسه آموزش عالی محل قبولی آنان برنامه زمانی ثبت‌نام درج نگردیده است، می‌بایست براساس برنامه زمانی سازمان سنجش در یکی از روزهای شنبه ۹/۶/۹۲، یکشنبه ۱۰/۶/۹۲ و سه‌شنبه ۱۲/۶/۹۲ برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
سایت سنجش

از طرفی اعلام کردند که نتایج آزاد رو ۱۵ شهریور میدن! آخه این یعنی چی؟ Confused
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , سجاد۶۷
ارسال: #۲۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ
۱۲۰۰ ای تی - مجازی شیراز
منم مجازی شیراز سیستم های اطلاعات مدیریت قبول شدم . کسی میدونه امسال شهریه هر ترمش چقدر میشه؟؟؟
good-wishes، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام تبریک میگم Smile
از دوستان عزیز ممنون میشم هرکس در یک تاپیک جدا طبق قالب قبولیشون رو اعلام کنند .

۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط joodi.)
یه خبر خوووووب Smile
اینو الان تو سایت دانشگاه شیراز زده:

قابل توجه پذیرفته شدگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲

با درود بر روح مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و با درود بر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، پذیرش شما را در دانشگاه شیراز عرصه علم، تحقیق و پرورش، تبریک می گوییم . امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید .
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲ می رساند که فرآیند ثبت نام در دانشگاه شیراز به دو صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.
۱/ ثبت نام اینترنتی :
از روز چهارشنبه ۱۳/۶/۹۲ تا جمعه ۱۵/۶/۹۲ از طریق سایت دانشگاه شیراز به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می باشد.
۲/ ثبت نام حضوری:
شنبه ۱۶/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف الف تا ذ شروع می شود.
یکشنبه ۱۷/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف ر تا غ شروع می شود.
دوشنبه ۱۸/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف ف تا ی شروع میشود.
ضمناً اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و بدون کنکور ویژه ممتازین در مقطع کارشناسی ارشد متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می شود.

نقل قول: منم مجازی شیراز سیستم های اطلاعات مدیریت قبول شدم . کسی میدونه امسال شهریه هر ترمش چقدر میشه؟؟؟
یادمه موقع انتخاب رشته تو سایتش شهریه ثابت رو زده بود ۸۰۰۰۰۰ تومن ولی متغیراش رو یادم نیست ، فکر میکنم ترمی ۲ تومن بشه .. البته شنیدم ترمی ۱ تومن وام میدن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , lotus
ارسال: #۲۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: وااااااااای من میخوام اگه ازاد شد برم حالا باید چیکار کرد؟؟؟
ای خداااااااااااا
زمان ثبت نام کی هست؟
کجا زده ؟
خود سنجش که زده از ۹ تا ۱۱ یا ۱۲ البته نوشته بر طبق اون زمانیه که دانشگاه ها تو سایتشون اعلام کنند ولی اگه اعلام نکنند مباناش همینیه که سنجش گفته! بعدم نوشته اگه تو این تاریخا ثبت نام نکنید انصراف تلقی میشه
من نمیدونم آخه چرا باید اینقدر نا هماهنگی باشه Undecided باید جواب همشون رو اعلام کنند تا آدم سردر گم نشه .. من که اصلا گیج شدم

مرسی پس اگه بازم خبری در مورد زمان ثبت نام این دانشگاه فهمیدیم همدیگه را مطلع کنیم

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , joodi
ارسال: #۲۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  یه خبر خوووووب Smile
اینو الان تو سایت دانشگاه شیراز زده:

قابل توجه پذیرفته شدگان کنکور سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲

با درود بر روح مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و با درود بر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، پذیرش شما را در دانشگاه شیراز عرصه علم، تحقیق و پرورش، تبریک می گوییم . امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید .
به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد سال ۹۳-۹۲ می رساند که فرآیند ثبت نام در دانشگاه شیراز به دو صورت ثبت نام اینترنتی و حضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.
۱/ ثبت نام اینترنتی :
از روز چهارشنبه ۱۳/۶/۹۲ تا جمعه ۱۵/۶/۹۲ از طریق سایت دانشگاه شیراز به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می باشد.
۲/ ثبت نام حضوری:
شنبه ۱۶/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف الف تا ذ شروع می شود.
یکشنبه ۱۷/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف ر تا غ شروع می شود.
دوشنبه ۱۸/۶/۹۲: پذیرفته شدگانی که نام خانوادگی آن ها با حروف ف تا ی شروع میشود.
ضمناً اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و بدون کنکور ویژه ممتازین در مقطع کارشناسی ارشد متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می شود.

نقل قول: منم مجازی شیراز سیستم های اطلاعات مدیریت قبول شدم . کسی میدونه امسال شهریه هر ترمش چقدر میشه؟؟؟
یادمه موقع انتخاب رشته تو سایتش شهریه ثابت رو زده بود ۸۰۰۰۰۰ تومن ولی متغیراش رو یادم نیست ، فکر میکنم ترمی ۲ تومن بشه .. البته شنیدم ترمی ۱ تومن وام میدن

خدا خیرتون بده... از دلواپسی داشتم می مردم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: joodi
ارسال: #۲۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
نقل قول: خدا خیرتون بده... از دلواپسی داشتم می مردم...
خواهش میکنم ، من خودم از همون لحظه ای که دیدم نگران بودم همش داشتم سایت دانشگاه رو رفرش میکردم Blush البته من منتظر جوابای یه آزمون دیگه هم هستم دعا کنید جواب اونم تا اون موقع بدند Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۲۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)joodi نوشته شده توسط:  
نقل قول: خدا خیرتون بده... از دلواپسی داشتم می مردم...
خواهش میکنم ، من خودم از همون لحظه ای که دیدم نگران بودم همش داشتم سایت دانشگاه رو رفرش میکردم Blush البته من منتظر جوابای یه آزمون دیگه هم هستم دعا کنید جواب اونم تا اون موقع بدند Angel
مرررررررسی لطف کردی
پس با این حساب تا نتیجه ازادم بیاد میشه تصمیم کرفت

۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ق.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۸ ب.ظ)ali3245 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ)melda_444 نوشته شده توسط:  زمان ثبت نام رو تو سایت میزنن. پارسال که ثبت نام حدود ۱۵ شهریور اینا بود. برای ثبت نام باید برید شیراز.

melda و یا دانشجویان مجازی شیراز اگر ممکنه به این سوالا پاسخ بدن.
۱-مدرک موقت کارشناسی قبوله؟
۲-مدارک ثبت نام چی هست؟
۳- شهریه رو تو چند مرحله می گیرن؟
مرسیCool

۱-منم مدرک موقت ارائه دادم، مشکلی نبود.
۲-مدارک ثبت نام هم تو سایت حتما مینویسن، فقط من ریز نمرات کارشناسی رو نبرده بودم که بعدا براشون ایمیل کردم. (آخه تو مدارک ننوشته بودن!) اینم برای بررسی این بود که دروس پیش نیاز رو گذرونده باشیم. البته خودشون بعدا از دانشگاه کارشناسی تون استعلام میکنن، من از کارنامه کلی کارشناسی ام پرینت گرفتم و فرستادم.
۳-شهریه ثابت رو معمولا قبل از ثبت نام میگیرن و بقیه رو در طول ترم. (البته ترم اول ثابت و کمی از متغیر رو گرفتن)

من چون شاغل بودم و حضور در سر کلاس برام ممکن نبود، تنها گزینه ام مجازی خوندن بود، که الان هم از انتخابم راضیم Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , joodi
ارسال: #۲۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ق.ظ
۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
میگم منی که هنوز پروژه م رو تحویل ندادم ( تو این هفته تحویل میدم ) اگه نمره م ثبت نشه نمیتونم دیگه ثبت نام کنم ؟؟

لطفا لبخند بزنید !
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
RE: ۱۲۰۰- ای تی - مجازی شیراز
نقل قول: ۱-منم مدرک موقت ارائه دادم، مشکلی نبود.
۲-مدارک ثبت نام هم تو سایت حتما مینویسن، فقط من ریز نمرات کارشناسی رو نبرده بودم که بعدا براشون ایمیل کردم. (آخه تو مدارک ننوشته بودن!) اینم برای بررسی این بود که دروس پیش نیاز رو گذرونده باشیم. البته خودشون بعدا از دانشگاه کارشناسی تون استعلام میکنن، من از کارنامه کلی کارشناسی ام پرینت گرفتم و فرستادم.
۳-شهریه ثابت رو معمولا قبل از ثبت نام میگیرن و بقیه رو در طول ترم. (البته ترم اول ثابت و کمی از متغیر رو گرفتن)

من چون شاغل بودم و حضور در سر کلاس برام ممکن نبود، تنها گزینه ام مجازی خوندن بود، که الان هم از انتخابم راضیم
مرسی از اطلاعاتی که دادید ، شما چه گرایشی میخونید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۳۳ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۹ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۴۸ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۸ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۶۱۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۳ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سیستم های عامل(دکتر نقیب زاده) y.zare64 ۵ ۹,۱۳۷ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: slayermind
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۰۷۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close