زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازنشستگی مدیرعامل مایکروسافت،رشدارزش سهام شرکت وسیاست آینده(برای انحراف افکارکنکوریا

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
Tongue بازنشستگی مدیرعامل مایکروسافت،رشدارزش سهام شرکت وسیاست آینده(برای انحراف افکارکنکوریا
استیو بالمر، مدیرعامل مایکروسافت، اعلام کرده که قصد دارد خود را بازنشسته کند.

شرکت رایانه‌ای مایکروسافت در ۱۳ سال مدیریت آقای بالمر، رشد اقتصادی موفقیت‌آمیزی داشته ولی در سال‌های اخیر انتقادهایی هم به نحوه فعالیت این شرکت مطرح بوده است.

با اعلام خبر کناره‌گیری استیو بالمر، ارزش سهام مایکروسافت ۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

آقای بالمر در یک ایمیل برای کارمندان مایکروسافت، اعلام کرده که ظرف یک سال بازنشسته می‌شود.

یک ماه پیش استیو بالمر از بازسازی مایکروسافت برای رفع انتقادها به عملکرد آن خبر داده بود.

او در نامه به کارمندانش نوشته است: "به یک مدیرعامل نیاز داریم که در درازمدت سر کار باشد تا بتواند مدیریت جدید را پیش ببرد."

بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری جهان یک کمیته ویژه برای یافتن جایگزین استیو بالمر تشکیل داده است.

بیل گیتس، بنیان‌گذار این شرکت هم عضو این کمیته است.
انتقاد از بی‌توجهی به ابزارهای همراه

سرمایه‌گذاران از مایکروسافت انتقاد کرده‌اند که در بازار گوشی تلفن و لوح‌رایانه، از اپل و گوگل عقب افتاده است

استیو بالمر که حالا ۵۷ سال دارد، ۳۳ سال پیش زمانی به استخدام مایکروسافت در آمد که این شرکت فقط ۲۹ حقوق‌بگیر داشت.

او و بیل گیتس در دوره تحصیل دانشگاه هاروارد با یکدیگر آشنا شده بودند.

مایکروسافت، پیشتاز بی‌رقیب حوزه فنآوری بوده و به بزرگ‌ترین شرکت جهان از نظر ارزش سهام تبدیل شده است.

اما سرمایه‌گذاران در این شرکت، اخیرا از آن انتقاد کرده‌اند که از رقبای خود، شرکت‌های اپل و گوگل، در بازار ابزارهای همراه همچون گوشی تلفن و لوح‌رایانه (تبلت) عقب افتاده است.

در حالی که سیستم عامل ویندوز در اکثریت قابل‌توجه رایانه‌های شخصی به کار گرفته شده، مایکروسافت در بازار رو به رشد لوح‌رایانه و تلفن‌های هوشمند تاثیر اندکی داشته است.

مایکروسافت قصد دارد در برنامه‌ای که ماه گذشته برای گذار اعلام کرد، به همین انتقادها پاسخ دهد.

استیو بالمر در رشته ریاضیات و اقتصاد از دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شده است و پیش از پیوستن به مایکروسافت، در دانشکده تحصیلات عالی بازرگانی دانشگاه استنفورد، درس خوانده بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_m , SaMiRa.e , maneshty , MSZ , homa
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ
بازنشستگی مدیرعامل مایکروسافت،رشدارزش سهام شرکت وسیاست آینده(برای انحراف افکارکنکوریا
جناب فرداد خدایی خیلی دلم میخواد فکرم کمی منحرف بشه ... نمیشه ولی!
این نتایج نهایی رو بدن سریع تر فکرمون منحرف میشه بخدا! Big Grin
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
سلام
اینجانب دنبال کار می گردم.
لیسانس نرم افزار هستم و ارشد هم قبول شدم. دارای یک عدد کارت پایان خدمت هم هستم.
ملاقه مند هستم در شرکت شما کار کنم. تازه یک عدد گوشی هوشمند هم دارم. البته از نوع اندروید هستش ولی قول می دم اگه مدیرعامل شدم یه تیم برای نصب ویندوز فون روی گوشی های اندرویدی راه بندازم. (این جزو برنامه های ۱۰۰ روزه ام خواهد بود)
حالا درسته هاروارد نبودم، اما آزاد علی آباد کتول هم خیلی فرقی با هاروارد نمی کنه. حالا به هاروارد نرسه که استنفورد رو جواب می ده.

می تونید به آینده شرکت امیدوار بشید.

از آقا فرداد هم خواهش می کنم سفارش ما رو بهشون بکنن (اگه آشنا یا پارتی دارن)
good-wishes، در تاریخ ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اولش فکر کردم واقعی دارید می نویسید Big Grin
فکر کردم احتمالا کابر جدید هستید و به اینجا آشنا نیستید و ارسال در مکان اشتباه زدید اما بعدش دیدم همه چیز تحت کنترل هست Smile

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۳ ب.ظ
مشکلی نیست من زنگ میزنم با استیو و بیل جداگانه صحبت میکنم.

شما همین امشب میتونید با اولین پرواز برید و از دوشنبه صبح مدیریت را تحویل بگیرید. فقط کمیسون بچه ها را هم قبل از رفتن بپردازید. (حدودا" میشه صد هزار دلار ، هزینه تلفنم حساب نکردم تخفیف)
ضمنا" از طرف من بیل گیتس را ببوسید بگید فرداد خیلی سلام رسوند.Smile

.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , oli92 , ماه بانو
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: بازنشستگی مدیرعامل مایکروسافت،رشدارزش سهام شرکت وسیاست آینده(برای انحراف افکارکنکوریا
یه نفر داریم تو ایران که تازه چند روزه بیکار شده
متخصص همه چی هم هست و مدیرای با تجربه زیادی هم داره که با اتوبوس گله ای میرن همه جا رو آباد میکننBig Grin
چطوره اونو معرفی کنیم

البته ۴-۵ سال دیگه بیل گیتس علاوه بر ۵۰ میلیاردی که از دست میده یه ۵۰ میلیارد دلار هم بدهی بالا میارهTongue
۱
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
RE: بازنشستگی مدیرعامل مایکروسافت،رشدارزش سهام شرکت وسیاست آینده(برای انحراف افکارکنکوریا
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  یه نفر داریم تو ایران که تازه چند روزه بیکار شده
متخصص همه چی هم هست و مدیرای با تجربه زیادی هم داره که با اتوبوس گله ای میرن همه جا رو آباد میکننBig Grin
چطوره اونو معرفی کنیم

البته ۴-۵ سال دیگه بیل گیتس علاوه بر ۵۰ میلیاردی که از دست میده یه ۵۰ میلیارد دلار هم بدهی بالا میارهTongue
اون نیاز به معرفی نداره. الآن دیگه همه میشناسنشBig Grin

.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ق.ظ
دوستان خیلی عجله نکنید، من الان از توی سیلیکون دارم کامنت میزارم.
مثل اینکه معاون اوباما اجازه نداده و جلوشون رو گرفته. میگن این هم جزو طرح مهرآفرینه.
فعلا لغو شده.
(نمی دونم این مه آفرید چجوری تا اونجا رفته، فکر کنم کار خاوری باشه!)

به من گفتن برو فوقت رو بگیر، فوقش دو سال دیگه زنگ میزنیم بیا.

در ضمن فرداد خان، بیلی سلام رسوند.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۱۹ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  شرکت در آزمون دکتری در دو رشته همزمان امکانپذیر هست؟ saharomidi ۳ ۵,۴۲۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: saharomidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close