زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۷۵۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط sajaddandy.)
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

ممنون از جوابت - میشه یه کتاب روون براش معرفی کنی تا زودتر شروع کنم Big Grin

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)sajaddandy نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)hiddenman نوشته شده توسط:  دوستان نظریه رو هنوز شروع نکردم و تا حالا نخوندم میشه بگید درسش چطوریه ؟؟؟ (سخته ی معمولی - حفظیه یا محاسباتی ))

نظریه وقت گیره وقت گیر البته تمارینش که مهمم هست ولی جالبه آخرش احساس باهوشی به آدم دست میدهSmile

اتفاقا وقت گیر نیس! :| درس جالبی هست.... من که سریع تمومش کردم
سخت نیس! یه خرده باید باهوش باشی مباحثشو بگیری که چی به چیه

با این تعاریف باید کم کم شروعش کنم میشه بگی شما کدوم کتابو براش پیشنهاد میکنی (روون و قابل فهم باشه Tongue)

راجع به کتاب کنکوری والا نظری ندارم که بدم! چون کتاب کنکوریشو نخوندم بگم کدوم خوبه!
من کتاب پیترلینز رو خوندم.

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۵۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط marisa.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ)black_knight نوشته شده توسط:  سلام
محاسبات تموم(مرحله بعدی تست)
۱ درس ۵۰۴(درس ۱۳Big Grin)
آخر شبم معماری
از شنبه تایمو به حداقل ۵ و تعداد درسارو به ۴ تا می رسونمConfused البته اگه نشد قول می دم شنبه بعدش حــــــــتما بشهSmile
راستی بچه ها الگوریتم من نیپولیتان می خونم من که چیزی ازش نفهمیدم خداییش.. می خوام یه کتاب دیگه بگیرم
پیشنهادتون چیه؟؟پلیز هلپ می!

من طراحی الگوریتم مقسمی خوندم تموم کردم راضی بودم ازش Cool

من از اواسط مرداد شروع کردم
Sad

A WORLD OR DREAM IS WHAT WE SHARE
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight , sara_sb92
ارسال: #۷۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۴۳ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۲ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  کتاب طورانی رو اگه می خونی حتما ً آخر فصل هم از هر مبحث چند تا تست با هاش حل کن...واگرنه خیلی سخت مطلب برات جا میوفته!!
آره. همین کارو کردم این ۲ فصل قبلی که خوندم. یه ۱۰ تا تست حدودن زدم از هر فصل Smile))
کمه ولی همین کمش هم خوبه Big Grin

به نظرم خیــــــلی بهتر از ریاضیه این آمار Big Grin

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۷۵۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ق.ظ
سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا (مثل الاغه که یه هویج گرفتی جلوش و سوارش شدی هر چی میدوه نمیرسه به هویجه!!) همه رو میخونم چون گسسته نخونم بازم دوباره اونا رو مرور هم میخونم تا گسسته نخونم !! فک نکنم هویجی گیرم بیاد!!!!

معماری رو یاد گرفتم!! ولی اگه بگم چه کارا که نکردم تا بفهمش شاید بیشتر نامیدتون کنم!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: par par_92 , black_knight , sara_sb92
ارسال: #۷۵۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ق.ظ
منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: black_knight
ارسال: #۷۵۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ق.ظ، توسط modabber.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۳ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۰ ب.ظ)modabber نوشته شده توسط:  [

واقعا ممنونم که جواب دادین آخه خیلی نا امید شدم ۲ تا کتاب و با هم شروع کردم یکی معماری و یکی هم طراحی الگوریتم ولی یکی از اون یکی سخت تر خیلی نا امید شدم احساس می کنم خیای سطحم پایینه واسه کنکور یا سال بعد شرکت کنم بهتره نمی دونم
خب دوست عزیز شما که از روحیات خودتون مطلعید و میدونید که اینجوری نا امید میشید بهتر نیست درسای سخت و آسون رو ترکیبی بخونید تا اینکه دوتا درس سخخخخت بردارید؟
البته در حد یه نظر بود آخه خودمم همینجوریمRolleyes
راستش و بخوای خودمم به همین نتیجه رسیدم و می خوام کتابام و تغییر بدم و با کتابای آسون تر شروع کنم ممنونم حرف خوبی زدی.

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا (مثل الاغه که یه هویج گرفتی جلوش و سوارش شدی هر چی میدوه نمیرسه به هویجه!!) همه رو میخونم چون گسسته نخونم بازم دوباره اونا رو مرور هم میخونم تا گسسته نخونم !! فک نکنم هویجی گیرم بیاد!!!!

معماری رو یاد گرفتم!! ولی اگه بگم چه کارا که نکردم تا بفهمش شاید بیشتر نامیدتون کنم!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
میشه بگی معماری و چه جوری یاد گرفتی آخه منم نمی تونم هیچی ازش بفهمم
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۷۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط هاتف.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile
من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin
خبر بد اینکه آخرش بیخیال گسسته شدم و به چندتا فصل اش اکتفا کردم! امیدوارم آخر شما مثل آخر من نشه.
آمار هم به نظرم فصل ۴و۵ اش رو باید خوند، باقی فصل ها خودشون میان، متوجه هستید که؟

راستی بچه ها شما جمعه ها هم درس میخونید؟
من که مثل کارمندای ادارات دولتی از پنجشنبه عصر وا میرم :|

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۷۵۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  سلام صبح بخیر دیگه!!
یه جک درسی : قرار شده گسسته بخونم ولی قبلش گفتم این همه درس اول اونا
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۷ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  منم همین طور هی باقی درسارو میخونم ک گسسته نخونم Smile
من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin
خبر بد اینکه آخرش بیخیال گسسته شدم و به چندتا فصل اش اکتفا کردم! امیدوارم آخر شما مثل آخر من نشه.
آمار هم به نظرم فصل ۴و۵ اش رو باید خوند، باقی فصل ها خودشون میان، متوجه هستید که؟

درباره امار بهات موافقم منم همین کارو قبلا کردم.....
ارسال: #۷۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط black_knight.)
سلام صبح(ظهر) به خیر
معماریــــــــــــــــــــــــــــــی تمومSmile اصلا درس به این شیرین هست مگه

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , ماه بانو
ارسال: #۷۶۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin

من جمعه ها کلاس دارم اما عصرا رو میخونم کلا مودی درس میخونمBig Grin
گسسته رو هم چون کلاس میرم فعلا به همونایی ک سرکلاس گوش میدم و میفهمم اکتفا میکنمBig Grin
تا بعدتموم شدن کلاسم بشینم تست بزنم
الگوریتم رو هم همچنین

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , هاتف , black_knight , ماه بانو
ارسال: #۷۶۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من فکر میکردم خودم فقط اینطوری ام Big Grin

آقا هاتف میگمااا من ۳ روزه دارم مثل .... میخونم این آمارو. تازه فصلای ۱و۲و۳ تموم شد. الان تازه میخوام برم ۴و۵ ولی دیگه رمقی نمونده Smile))
ماشالا زیادم هست این ۲ تا. بیشتر ۵۰% کتابه. تنها امیدم اینه که این ۳ فصلی که خوندم به فهمش کنه و زودتر بخونم Big Grin

تازه شماها رو نمیدونم ولی من نمیدونم چرا مثلن یه فصل ۵۰ صفحه‌ای رو میخونم. ولی ۳ صفحه آخرش دیگه حسش نیس Smile) Tongue

قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال: #۷۶۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  کتاب کروس و راس شبکه کدوم فصول باید مطالعه بشه؟(البته فعلا تهیه نکردم.)Big Grin
لطفا راهنمایی کنید!Rolleyes
ارسال: #۷۶۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  آقا هاتف میگمااا من ۳ روزه دارم مثل .... میخونم این آمارو. تازه فصلای ۱و۲و۳ تموم شد. الان تازه میخوام برم ۴و۵ ولی دیگه رمقی نمونده Smile))
تازه شماها رو نمیدونم ولی من نمیدونم چرا مثلن یه فصل ۵۰ صفحه‌ای رو میخونم. ولی ۳ صفحه آخرش دیگه حسش نیس Smile) Tongue
نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل ۵ که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار ۴ و ۵ هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
به نظرم آمار طورانی هم زیادی زیاده، یعنی چون برای ۳ رشته یک کتاب داده باید همه چیزو توش میاورد، شاید بهتر باشه یه نگاهی به کنکورهای گذشته بندازیم و اون بخش هایی رو که سابقه سوال نداشتن رو فاکتور بگیریم، یه بخش هایی هست که اصلا سابقه نداشته توی مهندسی کامپیوتر ازش سوال بدن.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy
ارسال: #۷۶۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل ۵ که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار ۴ و ۵ هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
عاشق خودمم که تو فصول دبیرستانی هم موندم Smile)))
فعلن قصد اینه که یه دور خونده بشه. تا بعدن یه فکری براش بکنم دیگه Big Grin

الان من تو مودشم. همچیــــــــــــــــن میخونم که ...
که هیچی Big Grin
پدرم در بیاد Big Grin

موفق باشیم همگی Tongue

قراره کلی خوش بگذرونیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , black_knight , ماه بانو , sara_sb92
ارسال: #۷۶۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)mehdi1902 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  نمیخوام نا امیدت کنم ها، اما به فصل ۵ که برسی دخلت اومده Tongue اصل آمار ۴ و ۵ هستند فصول قبلی اش که برای بچه دبیرستانی هاست.
عاشق خودمم که تو فصول دبیرستانی هم موندم Smile)))
فعلن قصد اینه که یه دور خونده بشه. تا بعدن یه فکری براش بکنم دیگه Big Grin

الان من تو مودشم. همچیــــــــــــــــن میخونم که ...
که هیچی Big Grin
پدرم در بیاد Big Grin

موفق باشیم همگی Tongue
Wink خدا به داده من برسه که تازه فصل اولشو خوندم سخت بود برام
برسم فصل ۵ که می رم تو فاز استیصالBig Grin

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , ماه بانو , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۸۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۱۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۲۵۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۲,۲۶۶ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۶۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close